Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [v1.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 1 Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 2 Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 3 Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 4 Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 5 Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 6

Fighter Pilot HeavyFire Para Hileli MOD APK [1.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kontroller kokpitte bulunduğundan, uçağın yönünü ve hızını manuel olarak kontrol etmek gerekir.


Fighter Pilot HeavyFire 1.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. VIP Hilesi
Fighter Pilot'a katılırsanız, büyük uçakları nasıl kontrol edeceğinizi öğreneceksiniz, bu da savaş pilotu programına katılmanızı sağlayacak. Airbus, Boeing, Embraer ve özel askeri uçaklar dahil olmak üzere birden fazla farklı uçak tipini kullanabilirsiniz. Sınıflar farklı ihtiyaçları karşılamak için uzmanlaşmıştır. Örneğin, malları veya insanları taşımak için kullanılırlar ve her birinin bu oyunda öğrenebileceğiniz kontrolleri vardır.


Fighter Pilot HeavyFire v1.2.1 MOD APK


Fighter Pilot HeavyFire oyununu nasıl oynayacağınız hakkında bilmeniz gereken ilk şey, çok sayıda farklı türde uçakla uçacağınızdır. İlk ekranda uçağı kontrol edecek ve talimatları takip edeceksiniz. Uçaktan sorumlu olduğunuzda, gerçekten havada olduğunuzu hissedeceksiniz. Joystick'i yukarı hareket ettirmek için ona baskı uygulamanız gerekir. 


Fighter Pilot HeavyFire Para Hilesi


Önce doğru uçmayı öğrenecek, ardından her etapta ilerledikçe o etapta yapmanız gereken görevlerle meşgul olacak ve uçsuz bucaksız, geniş haritayı havada uçma fırsatı bulacaksınız. . Birkaç basit adım, hızlı görsel deneyimler için bir uçağın tam kontrolünü sağlayabilmenizi sağlayabilir. İçinde bulunduğunuz aşamaya çok uygun olması için zanaat yapmak için uçtuğunuz yerler. 


Fighter Pilot HeavyFire Uçak Hilesi


Ayrıca, büyük uçak filolarına sahip oyunlar da oldukça karlı olma eğilimindedir. Her yolcu söz konusu olduğunda, farklı bir uçak görevini yerine getirmeniz gerekecek: kurtarma. Oyunun internet gerektirmediğini, istediğiniz yere uçmanıza izin verdiğini belirtmek önemlidir. Oyun, verileri, sabit disk alanını ve sistem yapılandırmasını tasarruflu kullanır, bu nedenle oyunu kuracağınızdan emin olabilirsiniz ve bu oyunu kullanırken kesinti süreniz olacaktır.


Fighter Pilot HeavyFire VIP Hilesi


Sadece birkaç Fighter Pilot görev seçeneği varken, geri kalanını görev sırasında elde edilen parayla açmalısın. Kontroller kokpitte bulunduğundan, uçağın yönünü ve hızını manuel olarak kontrol etmek gerekir. Dış mekan modunda, genel uçağın yanı sıra uçuş koordinatlarını da net bir şekilde görebilirsiniz. Gökyüzü, hava ve çevredeki görüntüleri grafik olarak kullanan gerçekçi bir grafik oyunudur. 


Fighter Pilot HeavyFire Apk Hile


Sizi uçakta oturuyormuş gibi hissettirecek doğru renk tonlarına ve hareket efektlerine sahiptir, ancak aynı zamanda geniş bir binanın içindeymişsiniz gibi hissetmeniz için doğru tonları ve boyutları birleştirir. Fighter Pilot simülasyon oyunu ile artık benzersiz uçuş simülasyonu deneyimlerini doğrudan telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda oyunun gerçekçiliğini artıran gündüz ve gece döngülerine de sahiptir.


Fighter Pilot HeavyFire Apk indir


Oyuncuların savaşta çeşitli askeri teçhizat modellerini test etme fırsatına sahip olacağı hava eylemi. Ayrıca çeşitli yer hedeflerini yok etmek için tasarlanmıştır. Silahlar ve zengin füze ve bomba silahları, stormtrooper'ı düşman için çok ciddi bir düşman haline getiriyor. Pilotlar, 30'dan fazla görevde uçuşları, sayısız uçak arasından seçim yapmalarını ve görevleri tamamlamak için ne kullanılacağını kendi kendine yapılandırma mekaniğini bekliyor. İyi grafikler ve kullanışlı kontroller de bu eğlenceye olumlu özellikler katıyor.


Fighter Pilot HeavyFire indir (MOD, Sınırsız Para / VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun The Ultimate Carnage 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar