Mr Bow Para Hileli MOD APK [v4.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mr Bow Para Hileli MOD APK [v4.13] 1 Mr Bow Para Hileli MOD APK [v4.13] 2 Mr Bow Para Hileli MOD APK [v4.13] 3 Mr Bow Para Hileli MOD APK [v4.13] 4 Mr Bow Para Hileli MOD APK [v4.13] 5 Mr Bow Para Hileli MOD APK [v4.13] 6

Mr Bow Para Hileli MOD APK [4.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsanevi okçu ustası ol ve kötü düşman okçularını yok et.


Mr Bow 4.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Mr Bow - Sıra tabanlı atış oyunları, dünyanın her yerinde ünlü son dönem olmuştur. Birçok ürün piyasaya sürüldü ve bazıları Legend olarak doğdu. Ürüne GunPow, Gunny adını verebiliriz ve daha fazlası birçok oyuncunun çocukluğunun bir parçası olmuştur. Şimdiye kadar, bu oyunlar artık aktif değil, ancak bu tür oyun yapımcıları tarafından sömürülmeye devam etti. Birçok farklı varyasyona sahip olmasına rağmen, oyuncular için genel olarak ilgi çekicidir.


Mr Bow v4.13 MOD APK


Mr Bow, sıra tabanlı bir atış ürünü sayılabilecek bir oyundur. Ancak oyununun tamamen farklı bir varyasyonu var. Bu oyunun Google Play'de 1 milyondan fazla indirilmesinin de bir nedeni var. Genin ana karakterleri Stickman tarzıdır. Bu tür grafikler özel bir şey değildir, ancak birçok oyuncuyu cezbeder. Ayrıca, karakter yaratma ve çevreyi şekillendirmedeki basitlik, oyunu şu anda Android işletim sistemini kullanan her tür akıllı telefon için olağanüstü derecede hafif ve uygun kılıyor. Sadece 52 MB ile oyun yapımcısı ONESOFT'tan çekici bir ürünün keyfini çıkarabilirsiniz. 5 milyonun üzerinde indirilen çok sayıda oyunu var. Ürünleri çoğunlukla trend odaklı oyunlardır, ancak harika kreasyonları vardır, bu da onları oyuncuları çeken ayırt edici bir özellik haline getirir.


Mr Bow Para Hilesi


Ana silahı olarak ok ve yay kullanan bir karakteri oynayacak. Kurallar basittir; düşmanı olabildiğince çabuk alt etmek için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Elbette, geriye doğru saldırmak için de silah kullanacaklar. Angry Birds oyununu biliyor musun? Saldırıyı kontrol etmenin yolu aynı. 


Mr Bow Hile Apk


Oyuncu ekrana dokunduğunda ve atış kuvvetini özelleştirmek için geriye doğru çektiğinde ve ayrıca yönü ayarlayın. Elinizi ekrandan çektiğiniz sürece ok dışarı fırlayacak ve düşmana saldıracaktır. Sıra tabanlı bir dövüş oyunu olduğu söylense de özel bir kişiselleştirme mevcut.


Mr Bow Altın Hilesi


Bu, yalnızca bir işlemi tamamlamanız gerektiği anlamına gelir; karakteriniz hemen savaşır. Ne kadar hızlı çalışırsanız, saldırıların hızı ve yoğunluğu o kadar yüksek olur. Rakip aynıdır, ancak genellikle önceden yüklenmiş AI'dır, bu nedenle parlak olmaz. Rakibin manipülasyonu, onları ustaca gözlemlerseniz kolayca tanıyabileceğiniz ve üstesinden gelebileceğiniz belirli görüntü döngülerini takip edecektir.


Mr Bow apk indir


Ne kadar zorsa o kadar zor olacaktır çünkü ekran rakibinize çarpmanızı engelleyecek engeller gösterecektir. Ayrıca, düşman görüntüleri hareket ettirebilir, bu da hedef grubu giderek daha zor hale getirir. Ancak endişelenmeyin, çünkü sizin de destekleyeceğiniz özel becerileriniz var. Düşmanın çocuğunu bir kez bloke etmek için kalkan işlevinin kilidini açabilir, ok rakibi yaktığında hasarı artırmak için ateş eklemiştir veya aynı anda 3 ok atabilirsiniz. Belirli sayıda seviyeyi geçtikten sonra, güçlü bir patronla tanışacaksınız. O zaman onu kazanmak için tüm becerilerimizi, ekipmanımızı ve şansımızı kullanmalıyız.


Mr Bow İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kanatlı Uçuş - Wingsuit Flying APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar