Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 1 Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 2 Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 3 Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 4 Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 5 Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 6

Zombie Combat Simulator Para Hileli MOD APK [1.4.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun amacı, tehdidi durdurmak ve zombilerin gezegende ortaya çıkmasına ve çoğalmasına izin vermemektir


Zombie Combat Simulator 1.4.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi

Zombie Combat Simulator, oyuncuların gelişmiş silahlar ve benzersiz özellikler yardımıyla çağın savaşçılarının zombilerine karşı savaşmaları gereken heyecan verici bir simülasyon savaş oyunudur. Güçlü bir savaşçının enkarnasyonunda zorlu seviyeleri deneyimleyecek ve asil görevinizi gerçekleştireceksiniz. Bu, iyi bir hikaye ve birçok modern silahla donatılmış birçok insanın sevdiği bir atış oyunudur.


Zombie Combat Simulator v1.4.5 MOD APK


Üreticiler, bu yeni sürümde oyun kalitesini artırmak için oyuncuları üzen bazı hataları düzelttiler. Ayrıca Zombie Combat Simulator hafif kapasitede ve reklamsız olarak tasarlanmış olup oyunculara kesintisiz bir deneyim sunmaktadır. Oyun deneyiminde daha rahat olması için varsayılanları kolayca ayarlayabilirsiniz. Oyuncuların oyundaki güçlü düşmanları donatıp yok edebilmeleri için birçok yeni silah güncellendi. Oyun ayrıca, oyuncular karmaşık zorluklardan kaçınmak veya tehlikeyi azaltmak için enfeksiyon modu seviyelerine katıldığında bir öldürme istemi ekler. Bu yeni yayınlanan sürümde, oyuncular için mücadeleyi artırmak için birçok farklı oyun modu eklendi. Bu yeni özellikler ile oyun, oyunculara harika ve güzel maçlar sunacak.


Zombie Combat Simulator Para Hilesi


Oyunda en çok öne çıkan özellik sandbox modu; Herhangi bir pozisyonda ordu birimlerinizi oluşturabilecek ve modda silahlarına, hasar direncine ve HP'sine karar verebileceksiniz. Ayrıca, örneğin uygun bir yer bulduğunuzda askerleri ve zombileri otomatik olarak ortaya çıkaran bir birim yumurtlama sistemi gibi oyunun kurallarını da değiştirebilirsiniz. Ayrıca etapların süresi ve kazanma veya kaybetme koşulları da beğeninize göre değiştirilebilir. Yani kuralları değiştirerek oynanışı önemli ölçüde değiştirebilir ve sadece bu oyun modunda değişiklik yapabilirsiniz. Kuralları değiştirmek istemiyorsanız, oyun yine de sizin için önceden ayarlanmış.


Zombie Combat Simulator Mermi Hilesi


Zombie Combat Simulator'da üçüncü şahıs bakış açısıyla zombileri vurmak için askeri tek başına kontrol edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde çevreyi daha sezgisel ve genel bir şekilde görebileceksiniz. Oyun özellikle çevrimiçi ve çevrimdışı çok oyunculu modu destekler, böylece oyuncular bir İnternet bağlantısı olduğunda oynayabilir ve ağ bağlantısı olmadan her yerde oynayabilir. Potansiyel savaşçı rolünde, Zombie Combat Simulator oyunundaki oyuncunun özel amacı, tehdidi durdurmak ve zombilerin gezegende ortaya çıkmasına ve çoğalmasına izin vermemektir. Gizli bir virüs laboratuvarında oluşturulan yayılma yeteneği ile zombi sayısı artacaktır. Bu yüzden bu zombileri kendi bölgenizden silmek için yapay zekanızı kullanmalısınız.


Zombie Combat Simulator Apk Hile


Görevler sadece zombileri öldürmeyi içermekle kalmaz, aynı zamanda dünyanın bir "Küresel Kıyamet"i önlemesine yardım etmelisiniz, bu yüzden doğru bir şekilde nişan alabilmeniz gerekir. Ayrıca daha güçlü silahlara sahip bir dövüşçü, zombilere karşı mücadelede size yardımcı olacak ve görevleri iyi bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Zombie Combat Simulator, oyuncuların seçip keşfetmesi için dört farklı oyun moduna sahiptir; Her oyun modu, oyunculara meydan okumak için üç zorluk seviyesine sahip olacak. Buna ek olarak, oyuncuların uygun bir savaş pozisyonu bulmak için kullanması ve daha erişilebilir olması için her oyun modunda dört başka harita da sağlanacaktır.


Zombie Combat Simulator apk indir


Oyunun kontrol sistemi, oyuncuların karakterlerini kolayca kontrol etmeleri ve atış yönünü kontrol etmeleri için solda hareketli bir artı işareti ve yanda eylem düğmeleri ile çok sezgiseldir. Oyun ayrıca atış modundan geçiş yapabileceğiniz konfigürasyon seçeneklerinde hem otomatik hem de manuel atış modları sunarak hedefleri daha doğru ve hızlı bir şekilde vurmanıza yardımcı oluyor. Bu yüzden bu üçüncü şahıs nişancı oyununda zombilere karşı verilen savaşlar neredeyse sonsuzdur.


Zombie Combat Simulator Son Sürüm apk


Bu, güzel grafiklere ve heyecan verici bir oynanışa sahip benzersiz bir atış savaş simülasyon oyunudur. Oyun, size yeni deneyimler yaşatan dört ana oyun modu ile çeşitli silahlar kullanarak savaşmanıza olanak tanıyor. Üssünüzü korumak, zehirli yaratıkların yayılmasını önlemek için oyundaki kana susamış zombilerle savaşmanız gerekecek. Güçlü bir savaşçı olmak ve karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için bu büyüleyici oyuna katılın.


Zombie Combat Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Special Forces Group 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar