Survival at Gunpoint Mega Hileli MOD APK [v8.0.60]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival at Gunpoint Mega Hileli MOD APK [v8.0.60] 1 Survival at Gunpoint Mega Hileli MOD APK [v8.0.60] 2 Survival at Gunpoint Mega Hileli MOD APK [v8.0.60] 3 Survival at Gunpoint Mega Hileli MOD APK [v8.0.60] 4 Survival at Gunpoint Mega Hileli MOD APK [v8.0.60] 5

Survival at Gunpoint Mega Hileli MOD APK [8.0.60] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sadece bir silahla, Tyrant'ın egemen olduğu zombi istilasına uğramış şehirden hayatta kalanları kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz?


Survival at Gunpoint 8.0.60 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek atışta öldürme hilesi
Aksiyon oyunlarını seviyor ve tutkuluysanız, bu Survival at Gunpoint'te savaşa katılmazsanız kaçırırsınız. Oyuncular birçok yeni ve son derece çekici savaş hissi yaşarlar. Ayrıca, bir dizi korkunç zombi ismiyle de yüzleşmek zorundasın. Kendi profesyonel atış seviyeniz ile tüm engelleri aşacak ve şehirde kalan insanları başarıyla koruyacaksınız. Aynı zamanda oyuncunun zombileri yenmesi ve bu şehre huzuru getirmesi gerekiyor.


Survival at Gunpoint v8.0.60 MOD APK


Survival at Gunpoint'e katılan oyuncular, gözlerini geniş alanlara açabilecekler. Zombi istilasına uğramış yerleri sırayla keşfedeceksiniz. Oyuncular bu bölgelerden çeşitli malzeme ve malzemeler bulabilir ve bunları yoğun, dramatik savaşları için kullanabilirler. Bu alanlar, fethetmenizi ve keşfetmenizi bekleyen birçok zorluk ve zorluk içeriyor ve bu yerleri keşfetmeniz ve oradaki hayatta kalanları kurtarmanız gerekiyor.


Survival at Gunpoint Para Hilesi


Kana susamış zombileri yenebilmek için oyuncuların kendilerini modern silahlarla hazırlamaları gerekiyor. Sadece bu değil, aynı zamanda kendinizi savaş için gerekli öğelerle donatmalısınız. Aynı zamanda, oyuncular da kolayca kazanabilmek için kendi dövüş becerilerini geliştirmeli ve geliştirmelidir. Gelişmiş modern silahlar, düşmanı hızlı bir şekilde yenmenize ve hayatta kalanları kurtarmanıza yardımcı olacaktır. Sadece bu değil, oyuncular savaşlar yoluyla daha fazla yıkıcı güce sahip daha fazla silahın kilidini de açabilir.


Survival at Gunpoint Silah Hilesi


Gunpoint'te Survival'a gelen oyuncular, birçok farklı oyun modunu kullanabilirler. Bu kana susamış zombilerle hızlı ve kolay bir şekilde savaşmak ve onları yenmek için seviyenize güvenin. Onları birçok açıdan gözlemleyebilir ve birçok modern uzun menzilli silahla onlara saldırabilirsiniz. Ayrıca oyuncular bu zombileri yenebilmek için birçok farklı savaş stratejisi de kullanabilirler. Durumu gözlemlemek ve yenmek için oyuncuların zombi istilasına uğramış bölgelere katılmaları gerekir.


Survival at Gunpoint Hasar Hilesi


Survival at Gunpoint, kendilerini uygun silahlarla donatmanın yanı sıra oyunculara harika kahramanlar da veriyor. Kahramanları özgürce seçebilir ve büyük güce sahip kahramanları seçebilir ve gereksinimlerinize uygun hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla yeni kahramanın kilidini açabilir ve kendi kahraman koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Oyuncular ayrıca kendilerini geliştirmek ve daha yetenekli olmak için onları eğitebilir ve eğitebilir. Becerilerini yükselterek, gücünüz de artar. Zombilerle savaşma sürecinde bu sizin için çok faydalıdır.


Survival at Gunpoint Hile Apk


Hayatta kalanları kurtardıktan sonra en güvenli sığınağı inşa etmeniz gerekiyor. Dışarıdaki kana susamış zombilerin saldırılarından insanları korumayı ve insanların can ve güvenliğini korumayı amaçlar. Herkes büyük bir barınak inşa etmek için birlikte çalışır. Bu sayede karanlık güçler ve zombiler sizi istila edemez ve size saldıramaz. Ek olarak, oyuncular zombileri birlikte yenmeye yardımcı olmak için müttefik güçlere katılmalı. İnsanlar bu savaşta birlikte savaşır ve her yeri fetheder.


Survival at Gunpoint Apk indir


Oyuncular, Survival at Gunpoint'in belirlediği bir dizi zorluk ve zorlukla yüzleşmek zorunda. Bu görevler yeteneklerinize meydan okumak için yaratılmıştır ve ayrıca yeteneklerinizi göstermeniz için bir oyun alanıdır. Görevleri tamamladıktan sonra oyuncular, değerli unvanların yanı sıra birçok değerli ödülün sahibi olacaklar. Oyuncular birlikte savaşır ve skor tablosunda rakipleriyle rekabet eder. Rekabet masasında üst sıralara çıkabilmek için görevleri hızlı bir şekilde tamamlamanız gerekiyor.


Survival at Gunpoint indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Legend of Heroes Roguelike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar