Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [v2.3.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [v2.3.8] 1 Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [v2.3.8] 2 Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [v2.3.8] 3 Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [v2.3.8] 4 Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [v2.3.8] 5 Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [v2.3.8] 6

Godzilla Defense Force Mega Hileli MOD APK [2.3.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dev Godzilla canavarları oyuna ilham veriyor ve senin görevin onların saldırılarına karşı savunmanın yollarını bulmak.


Godzilla Defense Force 2.3.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Madeni Paralarda Düşüş Yok
  2. Toz Azaltma Yok
  3. Yerleşimci Azalmıyor
  4. Hayatta Kalan Düşüş Yok
  5. Bilet İndirimi Yok
  6. TimeShard Düşüş Yok
  7. Xnium Düşüş Yok
Bilgi: Para birimini aç İstediğiniz zaman harcamak istediğinizde, para birimini azaltmak için bazı görev istekleri.

Godzilla Defense Force, oyuncuların şehri korumak için birçok beceriye ve benzersiz stratejilere sahip olmasını gerektiren bir kule savunma oyunudur. Dev Godzilla canavarları oyuna ilham veriyor ve senin görevin onların saldırılarına karşı savunmanın yollarını bulmak. Hiç bitmeyen dramatik savaşlara katılın ve masum insanlarınızı kurtarmak için yüzlerce vahşi canavarla savaşın.


Godzilla Defense Force v2.3.8 MOD APK


Godzilla Defense Force oyununda bir nükleer denemenin yanlışlıkla Dünya için bir felakete yol açmasından ve yeraltındaki dev yaratıkların aniden ortaya çıkmasından bu yana her şey oldu. Kaiju türü olarak bilinirler ve insan gezegenini istila etmeye niyetlidirler. 


Godzilla Defense Force Para Hilesi


Birçok insan hayatı tehlikede ve size canavarları öldürmek gibi asil bir görev verildi. Güçlü dünya savunma gücüne katılın ve dünyanın tehlikedeki büyük şehirlerini kurtarmaya kararlı olun. 


Godzilla Defense Force APK hile


Godzilla Defence Force, kule savunmasıyla birlikte kart oyunu tarzı bir oyun kurgusu oluşturur, bu nedenle yeni başlayanlar için oldukça basittir. Birkaç şehrin Kaiju'nun saldırısına dayanabilmesi için sağlam ve sağlam bir savunma sistemi tasarlamanız gerekiyor. 


Godzilla Defense Force Apk indir


Çoğu denizden saldıracak, böylece en uygun pozisyonlarda kaleler, üsler veya nükleer bombalar kurmayı planlayabilirsiniz. Bu, tüm güçlü hasarı onlara vermenize ve öldürmelerini kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.


Godzilla Defense Force apk hile Android oyun club


Canavarlara karşı savunmanın her yolunu bulmanın yanı sıra, karşı saldırıya geçmek ve inisiyatif almak için akıllı stratejilere sahip olmanız gerekir. Daha modern silahlar satın almak ve onları oyun sırasında en etkili şekilde yok etmek için bazı heyecan verici ödüller de alabilirsiniz. Kaiju, dünyadaki en sağlam türlerden biri olarak kabul edildiğinden, insanlar tarafından kolayca yenilmezler; ancak, zayıf noktalarını bulursanız ve maksimum hasar vermek için tüm ateş gücünüzü ona odaklarsanız.


Godzilla Defense Force Apk dayı


Sadece bu da değil, bir canavarı yendikten sonra Godzilla Defense Force size güçlü kartlar verecek ve bunları diğer Kaiju'ları satın almak için kullanabilirsiniz. Tarafınızın müttefiki olacaklar ve güçlerini kötü Kaiju ile savaşmak için kullanacaklar. Parayı, dövüş yeteneğinizi geliştirmek ve gücünüzü artırmak için Kaiju'nuzu yükseltmek için kullanabilirsiniz.


Godzilla Defense Force indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Muscle Car APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar