Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [v2022.04.28]

Puan: 4.25 (Oylar: 8)
Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [v2022.04.28] 1 Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [v2022.04.28] 2 Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [v2022.04.28] 3 Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [v2022.04.28] 4 Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [v2022.04.28] 5 Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [v2022.04.28] 6

Beach Buggy Racing 2 Elmas Hileli MOD APK [2022.04.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Kart Yarış Oyunu türündeki en popüler ürünlerden biridir


Beach Buggy Racing 2 2022.04.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi 
  3. Harcadıkça azalmazlar.

Mevcut yarış oyunları, çok daha fazla indirmeye sahip oyunlardır ve bunları Google Play, App Store ve başkaları tarafından yayınlanan diğer web sitelerini kolayca bulabilirsiniz. Beach Buggy Racing 2, Nintendo'nun sahibi olduğu Mario Kart'ın popülaritesi ile parlak bir şekilde aydınlatılabilen Kart Yarış Oyunu türündeki en popüler ürünlerden biridir. Lansmanından bu yana ürün şu anda 70 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve bu, 1 numaralı mobil kart yarış oyunu lakabı için ikna edici bir sonuç.


Beach Buggy Racing 2 v2022.04.28 MOD APK


Aslında, ilk versiyonunun birçok insan tarafından doğup sevilmesinden bu yana uzun zaman geçti. Şimdi 2018 ve ün kazanan unvanlar üretme trendi güçlendi. Beach Buggy Racing'in 2.Bölümü doğdu çok da garip değil. Bu sayede, bir haftadan biraz fazla bir süre sonra, baş döndürücü bir büyüme ile 100.000 indirme gerçekleştirdi. Daha önce de belirtildiği gibi, birinci sınıf grafiklere sahip bir oyun olacak, bu nedenle veriler yaklaşık 111 Megabayt'ta oldukça büyük olacak. Yani indirmeden önce de hazırlanmanız gerekiyor.


Beach Buggy Racing 2 Para Hilesi


Bu en son sürüm olacak ve daha fazla Güçlendirme, daha fazla sürücü, daha heyecanlı yarış pistleri ve daha fazla eğlence gibi birçok ilginç işlev ekleyecek. Oyuna katılırken bir macera olacak ve diğer özel araçların sürücüleri ile rekabet edeceksiniz. Mısır piramitleri, ejderha tarafından korunan kale boyunca dünya çapında macera yolculuğu korsanın gemisine girdi ve hatta uzaylıların biyolojik laboratuvarına koştu. Ancak macera, görevin silahları güçlü efektlerle yükseltmek, deneyimli binicileri çağırmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak, arabaların kilidini açmak ve Ligin zirvesine çıkmak olduğunu da unutmaz.


Beach Buggy Racing 2 Elmas Hilesi


Beach Buggy Racing 2, sizi tamamen 3 boyutlu bir off-road kart yarış oyununa götürmeye devam ediyor. Elbette, bu harika fizik kullanımında, arabaların ayrıntılara ve karakterlere göre tasarlandığını da anlıyorsunuz. Eğlenceli silahlar, Vector Engine ve NVIDIA'nın PhysX gücüyle desteklenir. Oyunun oyun konsolu gibi grafik bir etkiye sahip olduğunu söylememeliyim.


Beach Buggy Racing 2 Son Sürüm Apk


Yukarıda belirtildiği gibi, bu oyun, oyuncuların keşfetmesi ve yükseltmesi için 45'e kadar Güçlendirme türü getirecek. Bu sayede oyuncular, klasik yarış oyunlarına göre daha sonra daha taktik katmanları özelleştirebilecekler. Görebileceğiniz belirli beceriler verimli bir şekilde kullanılır. Örnekler arasında "Chain Lightning", "Donut Tires", "Boost Juice" ve "Killer Bees" sayılabilir. Bunları ustaca birleştiren oyuncular bir savaş RPG'si gibi görünüyor.


Beach Buggy Racing 2 Hot Wheels MOD APK


Yalnız yarışların yanı sıra, kendinize birçok favori sürücü Rez, McSkelly, Roxie'den oluşan yeni bir takım kurabilirsiniz. Bu yeni versiyonda Mikka, Beat Bot ve Clutch eklendi. Buna ek olarak, oyuncular ayrıca 8 sürücü ile koltuk kenarından yarış, bire bir sürücü yarışları, haftalık turnuvalar, araba mücadeleleri ve oynamanın birçok yolu ile diğer birçok harika modu deneyimler!


Bb Racing APK -- PARA ve elmas hilesi


Oyunun 3 boyutlu grafikleri harika, oyundaki karakterler önceki versiyona göre tipik bir çizgi film tarzında tasarlanmış. Bir Mario Kart hayranıysanız, Beach Buggy Racing 2, oyunun getirdiği heyecanla sizi kesinlikle memnun edecektir. Unutmayın oyundaki müzikler de mükemmel, bu oyunun deneyimi boyunca insanları çok daha heyecanlandıracak.


Beach Buggy Racing 2 İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas)


Bir önceki android oyun Offroad Outlaws APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar