Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 1 Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 2 Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 3 Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 4 Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 5 Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 6

Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [1.0.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki rolünüz anlaşılabilir ancak avladığınız hedef tamamen farklı olduğunda birçok beceri gerektiriyor.


Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D 1.0.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi
Wild Hunter 3D, oyuncuların çeşitli av hedefleriyle tamamen gerçekçi bir dünyaya girebilecekleri bir av oyunudur. Tamamen etkileyici av araçlarıyla birlikte çeşitli silahları deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda birçok farklı hayvanı takip ederek de becerilerinizi geliştirebilirsiniz ve tabii ki sahneye katılabilmek için sahnenin gereksinimlerini karşılamanız gerekecek.


Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D v1.0.11 MOD APK


Wild Hunter 3D'de oyuncular, göz ardı edemeyeceğiniz çölden etkileyici ormanlara kadar birçok farklı alana seyahat edebilecekler. Oyundaki rolünüz anlaşılabilir ancak avladığınız hedef tamamen farklı olduğunda birçok beceri gerektiriyor. O kadar hızlı hareket edebilecek veya hareket edebilecekler ki, doğru nişan almanız gerekecek. Bu nedenle, oyuncuların her bir farklı hedef ve silah türüne uyum sağlamak için zaman harcaması gerekecek.


Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Apk Para Hilesi


Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve tamamen nişan almaya odaklanacaksınız. Yani nişan aldığınız hedefe göre atış açısını kontrol edeceksiniz. Ayrıca hareket etmeyeceksiniz ve konumunuz tamamen sabitlenecektir. Örneğin, oyunda belirli bir alanda saklanacaksınız veya sürekli hareket eden bir araç üzerinde görüneceksiniz. Oradan, bu unsur oyunculara heyecan ve onları para almak için üstesinden gelmeye zorlayan zorluklar getirecek.


Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Mermi Hilesi


Oyuncular birçok farklı silah bulacaklar ve onları nasıl kontrol edecekleri Wild Hunter 3D'de tamamen basit. Bir nişan alma butonunuz, buna karşılık gelen bir ateş butonu olacak ve silah tipine bağlı olarak, nişan aldığınız hedefin hareketine karşılık gelen görüş açısını sadece bir kaydırma hareketi ile değiştirebileceksiniz. Ayrıca her seviyede yapmanız gereken görevler sayesinde bu oyunda yapmanız gerekenleri bileceksiniz. Etkili avlanmayı desteklemek için modern ekipmanları da deneyimlersiniz.


Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Apk Android Oyun CLUB


Oyunun oyunculara getirdiği özgünlük, desteklenen bazı cihazlarda da görünüyor. Özellikle Thermal Vision Goggles (TVG) cihazı ile farklı bir hayvanın vücut bölümlerinin pozisyonunu gözlemleyebileceksiniz. Önceden belirlenmiş belirli bir bölüme nişan almanız gerekiyorsa avantajlı olacaktır. Ayrıca, Stun Grenade ile kaçarlarsa diğer hayvanların hareketlerini de kontrol edebilirsiniz.


Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D APK Dayı


Wild Hunter 3D oynarken oyuncular birçok farklı türde silahla karşılaşacaklar ve çoğu durumda o seviye tarafından belirtilen silahı kullanmanız gerekecek. Oradan, çeşitli silahları kullanabilmeniz, oyuncular için kaçınılmaz ve sıkıcı olmayan bir şey. Tüfeklerden keskin nişancılara kadar birçok silahı deneyimleyeceksiniz ve her birinin dikkat etmeniz gereken özellikleri var. Kaliteleri ve güçleri de zamanla gelişir.


Vahşi Avcı - Wild Hunter 3D Apk Hile


Yeni silahları yükseltmek nihayetinde bir zorunluluktur ve iki faktörü karşılar. İlk faktör, her silahın istatistiklerinin olması ve hangi temel faktörlere odaklanmanız gerektiğine dikkat etmeniz gerekecek. Aynı zamanda, yükseltmeniz gereken unsurlar oyun aşamasına göre düzenlenir. Başka bir deyişle, bir oyun oynamak istiyorsanız, katılmaya uygun olmak için ilgili istatistikleri yükseltmeniz gerekir.


Wild Hunter 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mythic Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar