Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [v2.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [v2.0.9] 1 Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [v2.0.9] 2 Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [v2.0.9] 3 Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [v2.0.9] 4 Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [v2.0.9] 5 Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [v2.0.9] 6

Dancing Sky 3 Elmas Hileli MOD APK [2.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu topu kontrol ederken, güvenli adımlarla ilerlerken ve engellerden kaçınırken müzikle ilgili zorluklar sunar. Oyunu iyi tamamladığınızda birçok etkileyici ödül var.


Dancing Sky 3 2.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi

Dancing Sky 3, oyuncuların bir top ile farklı adımlar arasında hareket etmesine ve unutulmaz şarkılar dinlemesine olanak tanır. Son konuma gelene kadar önünüzdeki tehlikeleri aşmaya ve belirli sayıda elmas toplamaya çalışacaksınız. Eşzamanlı olarak, şarkı özelliklerine bağlı olarak ortamın rengi değişir ve sizi bekleyen top için birçok görünüm vardır.


Dancing Sky 3 v2.0.9 MOD APK


Oyuncular bir topu kontrol ederek Dancing Sky 3 dünyasında birçok yerden geçecek ve farklı şarkılar dinleyecekler. Aynı zamanda bu yol hiç de düz değil ama topun düşebileceği derin çukurlar veya tehlikeli engeller olacak. Böylece oyuncular ekranı en iyi şekilde tamamlamak ve birçok farklı elmas toplamak için topun son yere gitmesine yardımcı olmaya çalışacak.


Dancing Sky 3 Para Hilesi


Oyuncular topu tek elle kontrol edecek çünkü oyunun kontrol mekanizmasına ekranı kaydırmak kadar erişilebilir. Top belli bir sekme yapacak ve bu süre zarfında onu güvenli bir konuma yönlendirmeye çalışacak ve oyunun sonuna kadar bu işi sürdürmeye çalışacaksınız. Ayrıca bu oyunda topu korumak için hangi basamaklara dokunup dokunamayacağınızı belirleyecek ve çok puan kazanacaksınız.


Dancing Sky 3 Altın Hilesi


Dancing Sky 3'te farklı özelliklere sahip merdivenler göreceksiniz ve özellikle bunlardan biri belirli sembollere sahip. Spesifik olarak, adım, topun zıplamasına ve başka bir konuma gitmesine izin veren bir daireye sahiptir. Aynı zamanda topun yere inmesi için ideal bir konumdur ve adımın doğru sembolüne çarparsa mükemmel kelimesi çıkar ve ulaşabileceğiniz olası konuma bağlı olarak diğer sonuçlar ortaya çıkar.


Dancing Sky 3 Elmas Hilesi


Oyuncular, dairesel simgeli temel adımın yanı sıra oklu merdiven gibi başka merdivenler de bulur. Bu tür, oyuncunun hemen ardından başka bir konuma atlamasını gerektirmez, ancak okun gösterdiği yönde hareket eder. Ayrıca bazı uzun adımlar, topun sonuna kadar üzerinde yuvarlanmasını ve yeni bir konuma gitmesini sağlar. Bu yüzden doğru kontrol reflekslerini gözlemlemeniz gerekecek.


Dancing Sky 3 Apk Hile


Oyuncunun gidebileceği adımların yanı sıra bazı tehlikeli şeyler de seviyenizi her an durdurabilir. Spesifik olarak, oyuncular gidebileceğiniz adımların zıt rengine sahip birçok konum bulacaktır. Bazı sivri uçlar bulacaksınız ve bunlar genellikle güvenli alanlara veya çekiçlerin topunuza çarpabileceği yerlere takılır. Yani, aslında zamanla, becerilerinizde belirli bir gelişme olacaktır.


Dancing Sky 3 Apk Son Sürüm


Dancing Sky 3'ü deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, ünlü ve güzel şarkıları dinlemektir. Oyunun göz alıcı renkleri ile birleşerek oyuncuları oyun ekranına katılmaya teşvik edecekler. Aynı zamanda deneyimdeki şarkıyı değiştirmek, oyuncular merak edip yeni unsurları deneyimleyebildiğinde yüksek bir eğlence etkisi getirecektir. Her şarkı bölümünün özelliklerine bağlı olarak alan renginde de belirli değişiklikler olacaktır.


Dancing Sky 3 indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Bank Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar