Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [v4.5.124]

Puan: 4.25 (Oylar: 4)
Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [v4.5.124] 1 Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [v4.5.124] 2 Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [v4.5.124] 3 Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [v4.5.124] 4 Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [v4.5.124] 5 Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [v4.5.124] 6

Zombie Tsunami Para Hileli MOD APK [4.5.124] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkesi olduğu gibi enfekte etmek ve aynı varlığa dönüştürmek isteyen yeşil küçük bir adamı oynamalısınız.


Zombie Tsunami 4.5.124 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Android'de etkili bir şekilde rahatlama yeteneğine sahip zorlu bir oyun arıyorsanız, Zombie Tsunami sizin için aday gösterdiğimiz en iyi seçeneklerden biridir. Zombie Tsunami, Subway Surfers veya Temple Run 2'de gördüğünüz tanıdık "Endless runner" oyunlarından esinlenmiştir. Ancak zombi rolünü oynarken ve olabildiğince çok can yemeye çalışırken biraz çılgın hissettiğiniz fikirler ortaya çıkarır. Zombie Tsunami daha çekici. Oyun her zaman çekicidir çünkü oyuncuları sürekli aday gösterilen görevlerle meşgul tutar. Tüm görevleri tamamlayalım ve her başarılı görevden sonra Piyango kartlarını kazanmanın heyecanını yaşayalım!


Zombie Tsunami v4.5.124 MOD APK


Pek çok insanın bilinçaltında, zombiler yaşayan yürüyen cesetlerdir ve her zaman virüsü insanlara ölümcül ısırıklarla yaymak isterler. Zombiler, Zombies tsunamisini yaratmak için Tsunami ile bir araya geldiğinde, kesinlikle insanlar yok olacaktı! Eğer bir zombi iseniz, yolda zombileri uçan ejderhalara, ninjalara çevirmek, yoldaki tüm engelleri aşmak veya deliklerin üzerinden koşan beyzbol zombileri gibi gizemli hediyeleri kaçırmayın, hatta "yerseniz" her şeyi altına çevirin. 


Zombie Tsunami APK Dayı


Zombies Gold hediye kutusu. Öyleyse neden Zombie Tsunami APK oyununu tamamen ücretsiz indirip oynamıyorsunuz , tsunaminizi süpürüyor, patron olmak için en tehlikeli engellerden kaçarken birçok “masum beyin” yiyorsunuz?


Zombie Tsunami Para Hilesi


  1. İsterseniz ordunuza istediğiniz sayıda zombi ekleyin.
  2. Çılgın yamyam oyunu herkes için eğlencelidir.
  3. En az bir zombi hala çalışıyorsa hareket etmeye devam edin (ve mutlaka başladığınız zombi olmayabilir).
  4. Daha uzağa koşmak, daha fazla insanı yok etmek için gücü ve bonusu artırmak için 8 tür öğe toplayın.
  5. İçerideki canlı insanları yemek için araba, otobüs, araç ve tank arayın.
  6. 300 farklı görev.
  7. Zombi ordusunu çalıştırmanız için dünyada 9 yer.

Zombie Tsunami Elmas Hilesi


Zombi Tsunami, oyuncu tek zombi yarışı başlar. Bir süre oyun oynadıktan ve yeterince para kazandıktan sonra, aralıksız yarışa girer girmez birçok kişiyi yeme şansınızı artırmak için 2 hatta 5 zombiye yükseltebilirsiniz. Bu Zombiler insanları ısırır ve onları zombi ordunuza çağırır. Ne kadar çok zombiniz varsa, o kadar çok altın elde etme, aynı anda daha fazla insanı tutan arabaları itme ve oyunda daha uzun süre koşma şansınız var.


Zombie Tsunami Hile Apk


İnsan beyninin tek hedef olmadığını unutmamalısınız. Bazen, gücü artırmak için delikleri geçmek veya gizemli hediyeler yemek için onları takas etmeniz gerekir. Bombalardan sekiz sivili taşıyan uçaklara kadar her şeyi yakabilen lazer silahlı Dev Zombi olabilir. Kendini kopyalayabilen bir UFO Zombi de olabilir.


Zombie Tsunami APK -- PARA ve elmas hilesi


Zombie Tsunami'nin  benzersiz bir arsa, çekici oyun ve ilginç bir aksiyonun karışımı olduğu ve denemeye değer bir oyun olarak kabul edildiği söylenebilir . Bir seferde kaç zombi toplayabilirsin? Arabalar sürekli size doğru giden bombalarla hayatta kalabilecek misiniz?


Zombie Tsunami Apk 2023


Birçok macera için beklediğiniz baş döndürücü oyun. Herkesi olduğu gibi enfekte etmek ve aynı varlığa dönüştürmek isteyen yeşil küçük bir adamı oynamalısınız. Yoluna çıkan her şeyi yok ederek ve insanları ısırarak ileri atılacaksın. Arkandan koşacaklar ve para ve bonus toplamaya yardım edecekler. Ayrıca Zombie Tsunami hileli mod apk'da satın aldığınız paralar için iyileştirmeler satın alabiliyorsunuz, bunlar gelirinizi artıracak veya toplamanıza yardımcı olacak. En basit yönetimi ve renkli grafikleri bekliyorsunuz.


Zombi Tsunami İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Portal Knights APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
1
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Zombi tusunami"

Salih

1 yıl önce

Çok güzel bir oyun biraz reklamlı

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar