AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 1 AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 2 AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 3 AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 4 AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 5 AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 6

AirAttack 2 Para Hileli MOD APK [1.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ödüllü yeni nesil yukarıdan aşağıya hava muharebe nişancı oyununun devamı.


AirAttack 2 1.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Sınırsız gümüş hilesi
AirAttack 2, ateş etme türünde gerçek zamanlı bir aksiyon oyunudur, bu nedenle hızlıdır ve herkese bolca eğlence sunmak için 2. Dünya Savaşı ayarlarını kullanır. Shoot 'em up türünün etkileyici noktası, her seviyedeki veya kampanyadaki çatışmalarındaki şiddet ve gerilimdir. Bu oyun aynı zamanda daha fazla potansiyel veya heyecan verici deneyimler yaratmak için bu özellikleri uygulayacaktır.


AirAttack 2 v1.5.1 MOD APK


AirAttack 2 oyununda oyuncunun amacı, devam etmek için minimum koşulları yerine getirirken tüm görevleri tamamlamak için 2. Dünya Savaşı döneminden savaşçıları kullanmak zorunda kalacak. Her seviyeyle ilgili harika olan şey, zemin, çevre ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı bir tarza sahip olmalarıdır. Zamanla, oyuncular farklı hava sahalarında uçma ve daha ilginç içeriğe erişmek için her görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirme fırsatına sahip olacaklar.


AirAttack 2 Para Hilesi


Oyun hızlı tempolu ve aşırı olmasına rağmen, kontrol mekanizması oyuncunun en iyi kontrol performansını elde etmesi için pürüzsüz ve akıcıdır. Bireysel zorluk seviyesine bağlı olarak, oyunculara bu benzersiz türün gerçek zorluklarını vermek için düşmanların hızı veya yoğunluğu önemli ölçüde değişecektir. Sadece bu da değil, isabet kutusu kesin ve dövüşçünün hızının sınırı yok, herkesin en dramatik anları çekmesine izin veriyor.


AirAttack 2 Altın Hilesi


AirAttack 2'nin savaş uçaklarının tümü, 2. Dünya Savaşı'nda ortaya çıkan arketiplere dayanmaktadır ve sistem, tüm birimleri farklı rütbelere böler. Oyuncular sürekli olarak savaşırken veya zorlukları tamamladıkça, dövüşçüleri yeni nesillere yükseltmek için yeterli deneyim puanı veya maliyet biriktireceklerdir. Görünüm veya performansın yanı sıra, oyuncuların çeşitli anlarda kullanabileceği her görev için ayrı bir hisleri var.


AirAttack 2 Gümüş Hilesi


Savaşlar sırasında oyuncular, saldırılarının yoğunluğunu artıracak olan düşmanlardan güçlendiriciler toplama fırsatına sahip olacaklar. Önceden kuşandıkları silaha bağlı olarak, ilgili güçlendiriciyi topladıktan sonra saldırı gücü veya etkisi önemli ölçüde değişecektir. Güçlendiricilerin çeşitliliği, oyuncuların sayısız zorlu durumda dövüşçülerin tüm potansiyelini ortaya çıkarması için her zaman yeni fikirlerin kapısını aralayacaktır.


AirAttack 2 Hile Apk


Patronlar her zaman heyecan ve eğlencenin zirvesidir, çünkü hepsi büyük, güçlüdür ve oyuncu için her zaman çok fazla karmaşıklık yaratır. Oyuncuların çeşitli ödüller veya savaşçı yükseltmeleri için tam olarak yararlanması ve üstesinden gelmesi için belirli zayıf yönleri vardır. Araziye veya seviyeye bağlı olarak, patronların birçok farklı şekli olacak, ancak yine de 2. Dünya Savaşı döneminden silahlı araçların tarzına sahipler.


AirAttack 2 Apk indir


Nefes kesen zorlukların ve heyecan verici özelliklerin yanı sıra AirAttack 2, oyuncunun deneyimini geliştirmek için canlı ve gerçekçi 3D grafiklere sahiptir. Her şey mükemmel bir şekilde çizilmiş, dünyanın derinliğini ve sahneyi veya çevreyi sarsan çeşitli dramatik efektleri gösteriyor. Haritalar, özgünlüğü artırmak için yok edilebilir bir ortamla birlikte titizlikle tasarlanmıştır.


AirAttack 2 Apk Son Sürüm


AirAttack 2, her içeriğinde çok fazla derinliğe sahip olduğundan, herkese ateş etme türünde en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor. Hepsinden iyisi, oyuncular dünyayı, dövüşçüleri ve ortamları her ayrıntısıyla gerçekçi kılan son teknoloji 3D tasarımları veya grafikleri araştırmaktan ve keyfini çıkarmaktan keyif alabilirler.


AirAttack 2 indir (MOD, Sınırsız Para / Gümüş Hilesi)


Bir önceki android oyun Dungeon Boss Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar