Dawnblade Para Hileli MOD APK [v0.9.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Dawnblade Para Hileli MOD APK [v0.9.2] 1 Dawnblade Para Hileli MOD APK [v0.9.2] 2 Dawnblade Para Hileli MOD APK [v0.9.2] 3 Dawnblade Para Hileli MOD APK [v0.9.2] 4 Dawnblade Para Hileli MOD APK [v0.9.2] 5 Dawnblade Para Hileli MOD APK [v0.9.2] 6

Dawnblade Para Hileli MOD APK [0.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dawnblade, zindanları yağmalayabileceğiniz, şeytani canavarlarla savaşabileceğiniz, evcil hayvanları geliştirebileceğiniz, hazineler bulabileceğiniz bir Aksiyon RPG'sidir.


Dawnblade 0.9.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Sınırsız Taş / Elmas hilesi
  4. Exp hilesi
Dawnblade - ilgi çekici içeriğe, ilgi çekici oynanışa ve telefonunuza indirmeniz gereken yüksek kaliteli grafiklere sahip yeni ARPG türü oyunlardan biri.

ARPG'nin artık insan toplumu için garip bir oyun türü olmadığı söylenebilir (yani oyun oynamayı bilenler için), ancak her zaman hiçbir şeyin yerini alamayacağı bir oyun türü. Bu tür oyunlarla, özellikle Dawnblade ile, oyuncular sadece oturup bu oyunu sıkılmadan oynamak için saatlerini harcayabilirler. Bunu onaylayabilmemin nedeni, bu oyunda her zaman keşfedeceğiniz çok şey var. Ancak bu dünyada bir maceraya başlamadan önce, ilgi alanlarınıza göre benzersiz bir karakter yaratmanız gerekecek.


Dawnblade v0.9.2 MOD APK


Dawnblade oyunu size karakterin görünümünü seçmeniz ve değiştirmeniz için bir çok seçenek sunuyor ve bu seçeneklerle istediğiniz görünümü bulabileceğinize eminim. Ayrıca Blademaster, Rogue Assassin ve Archmage dahil olmak üzere belirli bir karakter sınıfı seçerek size en uygun karakter için dövüş stilini seçmeniz gerekecek. Muhtemelen bu oyunun oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri birkaç karakter sınıfı sunduğunu göreceksiniz, ancak karakterin beceri hareketleri bu eksikliğin üstesinden gelebilir ve size iyi bir deneyim verebilir. Ve bence gelecekte bu oyun için karakter sınıflarının sayısı çok daha çeşitli olacak, bu yüzden dört gözle beklenen bir oyun.


Dawnblade 0.9.2 Altın Hile Apk


Çoğu ARPG oyununda olduğu gibi, kahramanlarınızın daha güçlü patronları ve canavarları yenebilmesi için, karakterin gücünün yanı sıra silahların yükseltilmesine de dikkat etmeniz gerekecek. Başlangıçta, karakteriniz yalnızca seviyeye uygun temel ekipman kullanıyor olacak, bu yüzden seviyeyi yükseltmek için görevleri yerine getirmeniz ve canavarları öldürmeniz gerekecek. Seviye atlamak, yendiğiniz canavarlardan düşen değerli eşyalar, görevleri tamamladıktan sonra ödüller ve beceri istatistiklerinizi artırmak için para gibi birçok avantaj sağlar. Oyun yukarıdan aşağıya bir perspektiften tasarlandı, böylece karakteri sanal joystick ve savaşmak için beceri düğmeleriyle kontrol edeceksiniz. Düşman size her yönden saldırabilir, bu yüzden stratejiye dikkat edin ve becerileri kullanmak için doğru zamanı seçin.


Dawnblade 0.9.2 Taş Hile Apk


Dawnblade'in bize getirdiği ilk benzersiz özellik, keşfedilecek düzinelerce sürükleyici fantezi zindandır. Bu oyunda gittiğiniz her yer, sizi deneyimlemek için heyecanlandırmayı vaat eden farklı bir yer. Ayrıca hikayeye göre görev sistemi de kaçırılmaması gereken özelliklerden biridir. Zorluklar ve bulmacalar zamanla zorlaşacak, bu yüzden canavarlara karşı savaşmak ve savaşmak için daha güçlü olmanız gerekecek.


Dawnblade Hile Apk


Sadece bu değil, bu oyunun benzersiz özelliği, dövüş tarzınızı tatmin edecek 10000'den fazla özelleştirilebilir ekipman seti kombinasyonuna sahip olmanızdır. Ve elbette, bu aşama karakterinizin ekipmanını daha güçlü hale getirecek. Yolculuğunuzda asla yalnız hissetmeyeceksiniz çünkü birçok farklı evcil hayvan toplayabiliyorsunuz ve tabii ki onlar da sizin için düşmanlara saldırabilirler.


Dawnblade İndir (MOD, Altın Hilesi / Taş Hilesi)


Bir önceki android oyun Heroes Infinity APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar