Hell Driver Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Hell Driver Hileli MOD APK [v1.5] 1 Hell Driver Hileli MOD APK [v1.5] 2 Hell Driver Hileli MOD APK [v1.5] 3 Hell Driver Hileli MOD APK [v1.5] 4 Hell Driver Hileli MOD APK [v1.5] 5 Hell Driver Hileli MOD APK [v1.5] 6

Hell Driver Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayalet Sürücü, düşmanlara saldırmak için silaha ihtiyaç duymaz, dokunduğu her şey silahtır.


Hell Driver 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Beceri Puanı
  2. REKLAM YOK

Ghost Rider, anti kahramanlar türünün bir karakteridir ve okuyucu topluluğundan büyük ilgi görür. Bu karakterden çok sayıda film uyarlaması yapılmış ve diğer filmlere göre eşit derecede ünlenmiştir. Bununla birlikte oyun da vazgeçilmez, bu yüzden bugün oyuncuya Ghost Rider'dan ilham alan bir oyun tanıtacağım. Bu oyun Hell Driver , bu oyun iki şeyin mükemmel bir kombinasyonu, Ghost Rider ve oyuncuların keyif alması için "GTA". Bu sayede oyun, oyunun getirdiği muhteşemliği deneyimlemek için birçok oyuncuyu oyuna çekmiştir.


Hell Driver v1.5 MOD APK


"GTA" dan esinlenen birçok oyun gibi, bu oyun da oyuncuların oyundan keyif alması için oyuncuları açık bir dünyaya getirecek. Oyunun haritası da oyuncuların keşfetmesi için birçok farklı konumla çok büyük. Oyuncular herhangi bir aracı çalabilir ve bir ulaşım aracı olarak kullanabilirler. Şehrinizi keşfetme sürecinde oyuncular hırsızlık, cinayet ve diğer birçok şey gibi sevdikleri her şeyi yapmakta özgürdür. Bu, oyunu şiddetli hale getirecek ancak bu, serinin özü haline gelmiş gibi görünüyor, bu yüzden çok garip değil. Ancak, oyunun kendileri için uygun olduğundan emin olmak için oyuncuların oyunu oynamadan önce de düşünmeleri gerekir.


Hell Driver APK indir


Hell Driver oyununda oyuncu, tüm yasadışı şeyleri yapabilse de, öldürülmek istemiyorsanız yine de polise dikkat etmeleri gerekir. Oyuncu, ekranın sağ üst köşesinde yıldızlar olduğunu ve yıldızların sayısı oyuncunun aranan seviyesini temsil ettiğini görecek. Bir oyuncu bir araba veya banka çalarsa, yalnızca bir ila iki yıldız vardır, ancak birini öldürürseniz yıldızların sayısı çok hızlı artacaktır. 


Hell Driver Hile Apk


Oyuncu en üst seviyeye ulaştığında, polis, oyuncuyu yok etmek için helikopterler, tanklar gibi sahip oldukları her şeyi seferber edecektir. Oyuncu her seferinde yalnızca yıldız sayısı azalmaya başlayana kadar saklanabilir.


Hell Driver Para Hilesi


Oyunda oyuncunun ihtiyacı olan şey paradır, oyunculara birçok farklı fayda sağlar. Oyuncular, karakterlerini süslemek için kostüm satın alabilmek için paraya ihtiyaç duyacaklar. Bu, karakterini daha ilginç hale getirecek ve oyunculara yeni deneyimler kazandıracak. Bu yüzden oyuncuların verilen görevleri yerine getirerek çok para kazanması gerekecek. Oyuncuların yapması gereken birçok görev vardır ve bunların çoğu yasa dışı şeyler yapmak olan bir konuyla ilgilidir. Oyuncular görevi tamamladığında, birçok başka şey yapmak için para alacaklar.


Hell driver Apk Oyun İndir Club


Bir Hayalet Sürücü, düşmanlara saldırmak için silaha ihtiyaç duymaz, dokunduğu her şey silahtır. Ancak bu oyun öyle değil, oyuncular düşmana saldırmak için çok sayıda silah kullanabiliyor. Alev püskürtücüler, silahlar, bıçaklar ve diğer birçok şey gibi şeyler, oyuncuların kullanması için oyun tarafından sağlanacaktır. Ancak bunları elde etmek için oyuncuların satın almak için biraz para harcamaları gerekir.


Hell Driver İndirin (MOD, Sınırsız Beceri Puanı)


Bir önceki android oyun Stone Giant APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar