Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [v7.1.4]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [v7.1.4] 1 Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [v7.1.4] 2 Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [v7.1.4] 3 Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [v7.1.4] 4 Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [v7.1.4] 5 Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [v7.1.4] 6

Mancınık 2 Para Hileli MOD APK [7.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Catapult 2 olan oyunda kalenizi rakibin sürekli saldırısına karşı korumaya çalışacaksınız.


Mancınık 2 7.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Mancınık 2 - BYV, oyuncularla çok ilgilenen bir oyun yapımcısıdır. Oyunları çoğunlukla çöp adam grafikleriyle tasarlanmıştır. The Archers, The Spearman, The Ninja gibi ürünlerden bahsedebiliriz… Dikkat ederseniz ve bu üreticinin birkaç ürününü denediyseniz ana tarzlarının 2D oyun çekim olduğunu anlayabilirler. Bu, savaş becerilerinden çok taktikleri vurgulayan bir oyun türüdür. Hayal etmesi kolay, Angry Birds'ü düşünebilirsiniz, ancak grafiklerin sadeliği sayesinde oldukça hafif bir oyun boyutu sağlarken çeşitli özellikler ekleyebilir. 


Mancınık 2 v7.1.4 MOD APK


Bugün bu oyunun en sevdiğim oyun yayıncısını tanıtacağım; en sevdikleri oyun olduğu söylenebilir. Catapult, lansmanından bu yana şu ana kadar yalnızca Google Play'de 15 milyondan fazla indirildi. Bu, bu üreticinin 2018'de ikinci bir versiyonunu yapabilmesi için önemli bir öncül. Bir sonraki kısmı birçok yeni özellikle hazırlanmış, dolayısıyla kapasite öncekinden daha ağır görünüyor. Ama aslında sadece 90 MB ile neredeyse tüm orta sınıf telefonlar bu oyunu indirebilir ve deneyimi yaşayabilir. Sadece birkaç günlük lansmandan sonra, bu ikinci bölüm 50.000'den fazla indirmeye ulaştı.


Mancınık 2 Para Hilesi


Mancınık 2'ye giren oyuncular, kendilerini ve etrafındakileri saldırmak isteyen kötü insanlardan koruma misyonuyla cesur bir çöp adam oynamaya devam edecekler. 1. bölüm, rakibiniz basitse, 2. bölüm çok daha karmaşık hale gelecektir. Ayrıca 1. bölümde kendi toprağınızı koruyacak ve her aşamaya göre değişeceksiniz. Bu bölümde, kendiniz için bir kaleye sahip olacaksınız, oyuncular kendi mancınıklarının üzerinde durup,  rakibin sürekli saldırısına karşı korumaya çalışacaklar.


The Catapult 2 indir


Bu 2. bölümde rakip güçlenir; Ayrıca savunmak için daha fazla araçla donatılmışsın. Yeni silahlar ve çeşitli beceriler, oyunu özelleştirmenize yardımcı olacak. Oyuncular, Canon'un atışlarını kullanarak saldırganları ezebilir. Ayrıca oyun ayrıca Boom, oklar, büyülü kalkanlar vb. Sağlar. Artık sadece taşlarla değil, yıldırım kullanımıyla da saldırılardan kurtulabilirsiniz. Oyun ayrıca hayatta kaldığınız, kaçtığınız ve saldırdığınız günlerin sayısını da hesaplar. Yeterince para toplarsanız, kalenizi daha güçlü ve güçlü kılmak için yükseltebilirsiniz.


Mancınık 2 Altın Hilesi


Bu tür oyunları denediyseniz, rakiplere saldırmak için kontroller tanıdık ve rahattır. Önce rakibinizi izleyin, hangi pozisyonda olduklarını, ne kadar yüksekte, ne kadar uzakta olduklarını görün. Ardından yeniden yüklemeye başlamak için ekrana basın ve basılı tutun, verilere devam edin ve geri kaydırın, ekranda mermiyi belirtmek için bir bulanıklık görünecektir. Ateş etmek için bırakın !!!


Mancınık 2 APK Son Sürüm indir


Bu sıra tabanlı bir dövüş oyunu değil, yani düşmanın sürekli olarak ve size de saldırabileceği anlamına geliyor. Oyuncular, sizi yok etmeden önce oyun ekranındaki tüm rakipleri yok etmek için çevik olmalıdır. İlk aşamalarda, rakibiniz hala birkaç tanesine sahip olacak, ancak sonraki aşamalarda daha fazla görünecek ve hızlı bir şekilde Saldırı yapacaktır. Arkadaşlarınızı interneti kullanmadan aynı ekranda Dual oynamaya davet edebilirsiniz.


Mancınık 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Mancınık 2"

Toprak

2 yıl önce

Oyunu çok sevdim yükleyin

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar