Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 1 Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 2 Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 3 Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 4 Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 5 Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 6

Tropik Cennet Sim Para Hileli MOD APK [1.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Tropic Paradise Sim olan bu harika oyunu mutlaka deneyin.


Tropik Cennet Sim 1.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi (harcandığında asla azalmaz)
  2. Sınırsız Altın hilesi (harcandığında asla azalmaz)
  3. Haritadaki tüm adaların kilidi açılır.
Hepimizin çocukluğumuzdan beri kendi krallığımızı inşa edip yönetebileceğimiz bir hayali var. Günümüzde birçok oyun bu ihtiyaçları karşılamaktadır. Bu Tropik Cennet Sim Günümüz gençleri için çok çekici olan oyunlardan biri. Oyun birçok farklı yaş için uygun olabilir. Dahası, oyun, oyunculara uzak bir adada kendi krallıklarını yaratırken birçok ilgi çekici deneyim yaşatıyor, ancak çok medeni ve modern.


Tropik Cennet Sim v1.5.5 MOD APK


Arzu ettiğiniz hayallerinizdeki şehirleri inşa eden yaratıcı bir simülasyon oyunudur. Oyun, insanların az tanıdığı küçük bir adada geçiyor. Oyunda, istediğiniz şehirler, kasabalar, tatil köyleri inşa etmek gibi kendi krallığınızı tasarlamak ve inşa etmek için benzersiz fikirlere sahip bir mimara dönüşeceksiniz. Ayrıca, sizinle en iyi deneyimi yaşamaları için daha fazla arkadaşınızı ve akrabanızı oyununuza davet edebilirsiniz ve krallığınızdaki tüm işlerden doğrudan siz sorumlusunuz. İlk başta, krallığınızın hayatı yok. Yine de yavaş yavaş birçok türde ev kurma isteğinize göre değişecekler. Issız bir adanın ortasında büyüyen küçük bir köy, giderek hareketli bir metropol kasabası, sayısız farklı hizmet türüne sahip muhteşem bir krallık haline gelecektir.


Tropik Cennet Sim Para Hilesi


Bu oyunda, harika grafikler önemli bir vurgu çünkü tasarım, çeşitli görüntüler ve çoklu renkler ile göz alıcıdır. Oyun grafikleri de çarpıcı ve yoldan ağaçlara ve çiçeklere kadar gerçek dünyaya çok yakın. Harika 3D görüntülerle simüle edilirler. Köydeki küçük evlerin veya otellerin, lunaparkların, gökdelenlerin resimleri ... hepsi çok güzel, her detayda titizlikle anlatılıyor.


Tropik Cennet Sim Altın Hilesi


Ayrıca, oyunun sesi çok yumuşaktır ancak daha az heyecan verici değildir, şehrinizi tasarlarken size hoş ve rahat bir his verir. Oluşturduğunuz model, günlük yaşam, yoldaki arabalar, uçaklar, hatta yüzme havuzları, çöp kutusu gibi tüm kolaylıkları sizin tercihlerinize göre tasarlıyor. 


Tropik Cennet Sim Ada Hilesi


Oyuna başladığınızda, kendi krallığınıza girecek, bir çorak araziden kendi yönetiminiz altında bir şehre hayat inşa edecek ve yaratacak ve geliştireceksiniz. Oynamaya başlamak için her seviyenin kilidini açacaksınız; Bu seviyeyi bitirirseniz, diğer seviyeleri açabilirsiniz. İlk başta, yerde hiçbir şey olmayan boş bir arazi olacak, ardından ekranın altında sol taraftaki kürek üzerine dokunmanız gerekiyor ve küçük eviniz görünecek. Ev inşa edildiğinde gidilecek bir yol olması gerekir; Ev oluşturmak istediğiniz yolun türünü seçerken siz de aynısını yaparsınız. Ve sonra göreviniz parıldayan şehriniz için daha fazla dekorasyon satın almak için para kazanmak. Şehir için bundan sonra ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekranın altındaki rehbere sorabilirsiniz. Daha güzel bir şehre giden sonraki adımları size verecekler.


Tropik Cennet Sim Hile Apk


Tropik Cennet Sim, oyuncuların birçok farklı krallık kurma stiliyle denemesi için her zaman yeni sürümler sağlayacaktır. Bu, adalarında tam olanaklara sahip bir şehir yaratabilen ve dönüşüme tanık olabilen yetişkinlerden çocuklara kadar herkes için tamamen ücretsiz bir oyundur. Sadece çimen ve ağaçların bulunduğu sade bir köyden, tüm olanaklara sahip lüks tatil köyü alışveriş merkezlerine giden yol. Oyun size satın alabileceğiniz tüm aletleri, mobilyaları ve parayı sağlayacak ve şehrinizi muhteşem ve lüks bir şekilde tasarlayacak. Oyunu oynarken aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seviye olacak, ancak diğer seviyelerde oynamak için, bugüne kadar zor olan ve daha pek çok şeyi tamamlamak zorundasınız.


Tropik Cennet Sim APK Son Sürüm indir


Kısacası, Tropic Paradise Sim: Town Building City Game, okuldan sonra stresli çalışma saatlerinde rahatlamanıza yardımcı olan heyecan verici ve faydalı bir oyundur. Ayrıca, bu oyun kendi krallıklarını tasarlama konusunda tutkulu olanlar için, güzel grafiklerle, renkli ve oyun için daha canlı oyunlarla yaratıcılığı açığa çıkarabilir. Oyun giderek daha çekici olmayı vaat ediyor ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak için birçok yeni özelliğe sahip.


Tropik Cennet Sim'i İndirin (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Plants vs. Zombies FREE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar