Rival Stars Horse Racing TEK MOD APK [v1.42.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rival Stars Horse Racing TEK MOD APK [v1.42.1] 1 Rival Stars Horse Racing TEK MOD APK [v1.42.1] 2 Rival Stars Horse Racing TEK MOD APK [v1.42.1] 3 Rival Stars Horse Racing TEK MOD APK [v1.42.1] 4 Rival Stars Horse Racing TEK MOD APK [v1.42.1] 5 Rival Stars Horse Racing TEK MOD APK [v1.42.1] 6

Rival Stars Horse Racing Para Hileli MOD APK [1.42.1] - Android için son sürümü ücretsin indirin. Eğer at yarışı oyunlarını seviyosanız kesinlikle denemelisiniz.


Rival Stars Horse Racing 1.42.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yarışta karşınıza zayıf rakipler gelir.

Dünyada her gün insanların sevdiği ve oynadığı birçok spor vardır. Ancak at yarışı gibi farklı koşullar gerektiren daha zor sporlar da vardır. Bu nedenle, bu konuyu beğenenlerin tutkularını tatmin etmek için düzenli olarak çalmaları pek olası değildir. Çok fazla boş zamanları, atları ve ilgili ekipmanları kiralamak için çok paraları ve diğer profesyonel koşulları var. At yarışını en doğal şekilde, en ucuz şekilde oynayabilmeleri için bir oyun gereklidir.


Rival Stars Horse Racing v1.42.1 MOD APK


Rival Stars Horse Racing , oyunculara bu oyunu rahatça oynamaları için neredeyse her gadget'ı verir. PIKPOK geliştiricisi, her yaştan oyuncu için mükemmel bir ürün tasarladı. Bu oyunda, büyükbabanız kısa sürede ölen büyük ahırlara sahip bir adamdır. Merhum büyükbabanın tüm mal varlığını miras alan sizsiniz. Oyun, eyer üzerinde kendi ihtişamınızı bulma yolculuğunuz. Elinizden gelenin en iyisini yapın, dizginleri sıkıca tutun ve hayatta en çok sevdiğiniz kişiye söz verin.


Rival Stars Horse Racing Para Hilesi


Rival Stars Horse Racing'in bir spor oyunu olduğu söyleniyor da kendine has nedenleri var. Ancak daha açık olmak gerekirse, emülatör ve spor unsurlarının yan yana çalıştığı bir rol yapma oyunu gibidir. Ana göreviniz, ailenizin mirasını geri kazanmak için birinci sınıf at yarışlarına katılmaktır, ancak bunun yanı sıra ahırlarınızla çalışmak için her zaman boş zamanınız olacaktır. Yarışlara ek olarak, oyuncuların yetiştirici, at eğitmeni, yarış yöneticisi, jokey ve daha fazlası gibi oyun stillerini seçmelerine izin verilir. Ayrıca, mirasınızın sürdürülmesi gerekiyor, bu nedenle işiniz büyük bir işi yürütmek. Bir çiftliği korumak ve hangi özellikleri yükselteceğinize karar vermek sizin sorumluluğunuzdadır, daha fazla çalışan işe almak için iş piyasasına yatırım yapmak gerekir.


Rival Stars 1.41 Altın Hilesi Apk


Gerçek bir yarışa girdiğinizde, şan için savaşmak için kenardaki her şey geçici olarak bir kenara bırakılmalıdır. Onlar için seçtiğiniz atla bir at binicisini kontrol etmenize izin verilecek. İyi bir at, pürüzsüz ve muhteşem bir eşleşmeye sahip olmak için harika bir öncüldür. Ekranda, yarışmanız gereken mesafeyi gösteren, eşit parçalara bölünmüş boş bir çubuk görünecektir. Doğru kararları vermek için onu gözlemleyin. Atın koşma yönünü kontrol edebileceksiniz ve iki basit eylem koştur ve durdur.


Rival Stars hile nasıl indirilir?


Atınızın yalnızca belirli bir gücü vardır, bu yüzden sprintlerden yararlanmayın, hızlı ve eşit şekilde koşun ve herhangi bir engele çarpmamaya çalışın, frenlerinizi sınırlandırmak kolayca kazanacaktır. Sprint eylemi yalnızca yarışın son kısmı için ayrılmalıdır. Bir fotoğraf finişi için lütfen iyi bir jokey, özel yüzler, ipekler ve kasklar kiralayın. Zafer anları, kendinizi onurlandırma zamanıdır. Ayrıca hem at hem de oynadığınız karakter üzerinde yapmanıza izin verilen birçok özelleştirme var. İkisinin hız, depar enerjisi ve hızlanma gibi becerilerini artırmak ... çok daha fazla zafere götürmek için daha kolay olacaktır. İyi bir siciliniz varsa, atlarınız hızlı ve sağlıklı olmaları ile ünlüdür; iş de önemli ölçüde daha iyi.


Rival Stars Horse Racing İndir (MOD, Zayıf Rakipler)


Bir önceki android oyun olan Bid Wars Pawn Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar