Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [v2.1.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [v2.1.8] 1 Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [v2.1.8] 2 Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [v2.1.8] 3 Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [v2.1.8] 4 Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [v2.1.8] 5 Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [v2.1.8] 6

Legends of Heropolis Para Hilesi MOD APK [2.1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Heropolis kasabası yok edildi! Adaletin merkezi olması için yeniden inşa edebilir misin?


Legends of Heropolis 2.1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi (Harcadığınızda artar)
  2. Sınırsız Araştırma Puanı
  3. Sınırsız Arkadaş Puanı
  4. Sınırsız Dayanıklılık hilesi
Kairosoft, rahatlamak ve yeni şeyler keşfetmek için sayısız iş adamı veya boşta oyun sunan dahi ve etkileyici bir yayıncıdır. Dahası, tüm ürünleri oyunculara oyuncu dostu ve erişilebilir oyunlar yapmak için retro grafik stilini kullanıyor ve onlara mümkün olduğunca çok eğlence deneyimi sunuyor. Bu makale, bu harika yayıncıdan bir ürün içerecek ve adı Legends of Heropolis, oyuncuların kahramanlar için bir şehri yönetmesi için bir tayfun oyunu.


Legends of Heropolis v2.1.8 MOD APK


Legends of Heropolis'e gelirken oyuncuların yapması gereken ilk şey bilgi ve emir almaktır. Sırada, bir belediye başkanının doğrular için süper bir şehir ve kahramanlar için bir yuva inşa etme işini üstleniyor. Oyun aynı zamanda oyunculara etkili şehir yönetimi hakkında yeni bilgiler kazandırmak için yenilikçi ve yeni bir tayfun sistemi getirecek. Ayrıca oyun, tayfun mekanizmasında birçok yeni unsuru uygulayacak ve oyuncular şehri inşa ederken daha özel işlevler geliştirebilecek. Gelecekte, oyuncular kötü adamlarla savaşmak için daha özel kahramanlar almak, onları eğitmek veya yükseltmek zorunda kalacak.


Legends of Heropolis 2.1.8 Para Hile Apk


Legends of Heropolis, oyunculara en iyi görsel deneyimi sunmak için samimi ve renkli bir retro grafik motoru kullanıyor. Her şeyi mükemmel ve modern bir şekilde tasarladı, oyuncuların geniş çapta yatırım yapmaları ve inşa etmeleri için özel bir metropol tarzı gösterdi. Sadece tüm şehir için görseller değil, diğer birçok unsur da kahramanın ikonik görseli ile tasarlandı. Bu şeyler oyunu daha eğlenceli hale getiriyor ve oyuncular Kairosoft Co., Ltd'nin retro grafikleri ve diğer harika şeylerin eşsiz özünün tadını çıkaracaklar.


Legends of Heropolis Dayanıklılık Hilesi


Genellikle hikayelerde veya çizgi romanlarda tanıtılan kahramanlar, dünyanın doğruluğunu ve adaletini temsil eder. Bu nedenle Legends of Heropolis, oyuncuların dünyaları ve şehirleri için bir güvenlik sistemi kurmaları için bir kahraman işe alma sistemi getirecek. Bu sistem sayesinde, yeni kahramanlar her zaman oyuncuyu etkilemek için özel yeteneklerle görünecektir. Oyun, oyuncuların işe alabileceği sınırlı sayıda kahramana bile sahip değil, bu da onlara dünyadaki en güçlü kahraman takımlarını oluşturma konusunda geniş bir seçenek sunuyor.


Legends of Heropolis Altın Hilesi


Kahramanların çeşitliliği, oyundaki ana özelliktir ve oyunculara birçok görevi tamamlamak için daha özel kadrolar kurmaları için bolca fırsat verir. Her kahramanın ayrı bir geliştirme sistemi de olacak ve oyuncular onlarla çok zaman geçirdikçe yeni şeyler araştırabilecek. Oyun her şeyi kahraman gelişimine odaklamak istedi ve görünüm, beceri, performans ve daha fazlasının özelliklerini yaratmayı başardı. Oyuncular şehir için birden fazla kahraman topladıktan sonra, gizli potansiyeli teşvik etmek veya zaman içinde gelir elde etmek için her binaya birimler atayabilirler.


Legends of Heropolis Puan Hilesi


Kahramanların yönetiminin yanı sıra, oyuncuların kahramanlar için bir metropol atmosferi yaratmak için şehirler inşa etmeye odaklanmaları gerekir. İnşaat sistemi, oyuncuların arazi veya tasarım altyapısı ile etkileşime girmesi için birçok etkili araç sunacak. Bir sonraki adım, onlara birçok farklı kullanıma sahip modern mimarilerden oluşan bir kitaplığa erişim sağlamaktır. Dahası, tüm binalar otomatik olarak boşta kalma mekanizması altında çalışacak ve oyunculara toplamak için yeterli zamana ulaştıklarında daha fazla bonus verecektir. Son olarak, oyuncu binalara uygun becerilere sahip kahramanları atarsa, performansları büyük ölçüde artacak ve oyuncuya birçok çekici fayda sağlayacaktır.


Legends of Heropolis Yiyecek Hilesi


Bir tayfun oyununun önemli bir özelliği, oyunculara birçok üstün yönetim özelliğine erişim sağlayan ve boşta kalma sisteminin üretkenliğini artıran özel yükseltme sistemidir. Dahası, oyuncular şehri yükseltmede belirli bir başarı elde ettiklerinde birçok pasif güçlendirmeyi etkinleştirerek işleri her zamankinden daha zengin hale getirebilirler. Bununla birlikte, oyuncu şehri yükseltmek veya genişletmek isterse, günlük aktiviteleri tamamlayarak kendini seviyelendirmesi gerekecektir. Oyun aynı zamanda oyunculara gelecekte daha heyecan verici içerikler getirecek ve her şey oyunculara keşfetmeleri ve eğlendirmeleri için yeni sürprizler sunacak.


Legends of Heropolis Hile Apk


Şehir kurma tarzını seviyorsanız ve onu belirli detaylarda veya yapılarda geliştiriyorsanız, Legends of Heropolis uygun bir oyun olacaktır. Dahası, doğruluk tarzı için savaşan kahramanları benimseyecek, her şeyi daha eğlenceli hale getirecek ve oyunculara genel olarak iş adamı türünün yeni bir anlayışını verecek.


Legends of Heropolis'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Caddede Zombileri Öldürme 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar