Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [v1.2.44]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [v1.2.44] 1 Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [v1.2.44] 2 Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [v1.2.44] 3 Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [v1.2.44] 4 Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [v1.2.44] 5 Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [v1.2.44] 6

Tarım Gün Köy Tarım Para Hileli MOD APK [1.2.44] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farm Day Village Farming oyununa girdiğinizde, tamamen huzurlu köyün huzurlu dünyasına dalmış oluyorsunuz.


Tarım Gün Köy Tarım 1.2.44 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
Çiftlik oyunları çoğu insana yabancı değildir. Telefondaki bir oyun türü, oyuncuların kendi kendilerine büyümelerine ve çiftliklerini inşa etmeye ve geliştirmeye devam etmek için para kazanmak için ticaret ve ticaret yapmalarına yardımcı olur. Şu anda, oyunun çekiciliği azalmadı, ancak giderek daha fazla çekiyor. Belki de herkesin çiftlik oyunlarına gelmesinin ortak nedeni, kırsal kesimde kendilerine bir huzur ve rahatlama duygusu bulmaktır. Tarım Gün Köy Tarım herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için doğdu. Bizimle eğlenceli ve rahat bir tarım dünyasında bize katılın!


Tarım Gün Köy Tarım v1.2.44 MOD APK


Tarım Gün Köy Tarım oyununda, ebeveynlerinizin mülkünü miras alan bir çiftçi olacaksınız. Mirasınız büyük bir çiftlik olacak, ancak çiftliğe hala dokunulmamış ve arazi ekilmemiştir. Göreviniz çiftliği restore etmek ve herkesin bildiği iyi bir çiftçi olmak olacak. Aileni hayal kırıklığına uğratmamak için çiftçilik işini iyi bitirmeye çalışmalısın.


Tarım Gün Köy Tarım Para Hilesi


Bu çiftlik oyununa geldiğinizde, yeni bir dünyaya gireceksiniz ve evcil hayvanlara bakma, inekleri besleme, domuzları besleme, tavuklar ... tarlalara, ekinlere, tarlalara, yemyeşil çimlere bakma fırsatına sahip olacaksınız. Bir rüya çiftliğine sahip olmak senden uzak değil.


Tarım Gün Köy Tarım Altın Hilesi


Tarım Gün Köy Tarım oyununa geldiğinizde, tamamen huzurlu köyün huzurlu dünyasına dalmış oluyorsunuz. Mısır, buğday, pamuk, kanola ve çiçek gibi mahsulleri yetiştirme ve hasat etme, at, tavuk, inek, tavşan ve diğer hayvanlar gibi hayvanları büyütme görevlerini yerine getirmeniz gerekir. Tavukların ötüşü, ineklerin çığlıkları oyunun canlı ve otantik hale gelmesini sağlar. Bu oyunda, küçük bir arazide büyümeye başlayacaksınız, çünkü yeni başlayan biri olarak, mahsulleri kolayca yönetecek ve hasat edeceksiniz. Her hasat, birkaç yıldız alacaksınız. Daha fazla tarım arazisi, hayvan barınağı açmak için yıldız sayısını kazanmanız gerekir. Çiftliğiniz her gün büyüyecek ve genişleyecek. Dolayısıyla yönetim ve inşaat daha da zor olacak.


Tarım Gün Köy Tarım Elmas Hilesi


Oyunda, Tarım Gün Köy Tarım tarım ürünlerinin kendi ekonomik değerleri olacak. Kasabadaki müşterilere mallarınızı satmak için ekin, hasat edin, çiftlikten zengin olun ve büyüyün. Müşteri sayısı konusunda endişelenmeyin çünkü talep ve müşteri sayısı çok önemli olacak, bu yüzden süt, kek gibi çalıştırdığınız ürünleri yaratmaya çalışın, bu çok büyük bir kaynak. Çalışkan bir çiftçi olacak, zengin ve mutlu bir çiftçinin hayatını yaşayacaksınız.


Farm Day Village hile apk


Farm Day Village Farming, yalnızca çevrimiçi oynanabilen değil, aynı zamanda harika bir çevrimdışı oyundur. Bu oyunu internette olsun ya da olmasın, istediğiniz yerde oynayacaksınız, zaman alan reklamları atlayın ve bu fantastik çiftlik çevrimdışı oyununa gelin. Güzel görseller ve canlı oyun sesleri sizi renkli çiftlik dünyasına götürecek. Tüm endişelerinizden kurtulun ve bu çiftlik oyununun eğlenceli ve rahatlatıcı dünyasına girin!


Tarım Gün Köy Tarım İndirin (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun War Wild West APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar