Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 1 Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 2 Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 3 Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 4 Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 5 Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 6 Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 7 Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [v1.5.5] 8

Dino Clash Tribal War Reklamsız Hileli MOD APK [1.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi ilkel ama güçlü kabile adamlarının yanı sıra benzersiz yeteneklerle donanmış Herkül dinozorlarının komutasını aldığınız alternatif bir Jurassic Era'ya gönderiyor.


Dino Clash Tribal War 1.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.

Dino Clash Tribal War, sizi ilkel ama güçlü kabile adamlarının yanı sıra benzersiz yeteneklerle donanmış Herkül dinozorlarının komutasını aldığınız alternatif bir Jurassic Era'ya gönderiyor. Kabile ordunuzu çok çeşitli zorluklar karşısında toplayın ve toplayın ve daha güçlü hale getirmek için benzer birimleri bir araya getirin. Dino Clash: Tribal War, sadece zekanızın ve stratejik becerilerinizin her savaşta daha hayati bir rol oynadığı için gücün hüküm sürdüğü bir savaş değildir.


Dino Clash Tribal War v1.5.5 MOD APK


Dino Clash Tribal War, tamamen yeni başlayanlar için bile almayı ve oynamayı çok kolaylaştıran basit oyun mekaniğine sahiptir. Öğrenmesi kolay olsa da, kurabileceğiniz takımların yanı sıra karşı karşıya kaldığınız takımların 34'e kadar farklı savaşçı türü ve 17 farklı dinozordan 1'i ile benzersiz kompozisyonlara sahip olabileceğini göz önünde bulundurarak ustalaşmak kesinlikle zor. Mümkün olduğu kadar çok kombinasyon ve strateji ile Dino Clash: Tribal War, girdiğiniz her maçın sahip olduğunuz ve karşılaşacağınız diğer maçlardan farklı olacağını garanti eder.


Dino Clash Tribal War Para Hilesi


Dino Clash: Tribal War'da geçtiğiniz ilk 9 aşama, başlangıç öğreticisi olarak hizmet eder ve temel savaş mekaniğinin yanı sıra ilk birlik setinde size yol gösterir. Eğitim, her bir birliğin ne kadar farklı olduğunu sunar ve düşman oluşumuna ve tahtanın önündeki kadroya bağlı olarak her bir biriminizi tahtaya nasıl yerleştirmeyi düşünmeniz gerektiğine dair ipuçları verir.


Dino Clash Tribal War Altın Hilesi


Bir meydan okumayı geçememek, otomatik olarak daha güçlü birimlere ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Şimdi, yolun her adımında savaş alanına hükmetmeyi hedefliyorsanız, bizimle kalın ve kapsamlı Dino Clash: Tribal War Acemi Kılavuzumuzu okuyun!


Dino Clash Tribal War Elmas Hilesi


Çoğu strateji macera oyunu gibi, savaşçıları ve dinoları işe alırken gacha yöntemini kullanır. Bununla, topladığınız hemen hemen her birimde şansın merkezi bir rol oynamasını bekleyebilirsiniz ve hem birliklerin hem de dinoların farklı nadirlik dereceleri olduğu göz önüne alındığında, daha yüksek nadirlikteki birimleri çekme şansı nispeten düşüktür. Bu düşünceyle, daha iyi birimleri erkenden güvenceye almanın sezgisi, maceranızda uzun bir yol kat edebileceğinden, yeniden başlama fikri devreye giriyor.


Dino Clash Tribal War Apk Dayı


Dino Clash Tribal War'da yeniden ilerlemek hiç kimsenin iyi bir ilerleme kaydetmesi için gerekli olmasa da, daha iyi birlik başlatma şansı için maceranıza yeniden başlamak için biraz sabır harcamak, ilerleme performansınıza büyük ölçüde katkıda bulunabilir. İlk önce hangi birimleri koruduğunuza bakılmaksızın maceranıza devam etmeyi tercih eden bir oyuncuysanız, bu kısmı tamamen atlayabilirsiniz. Aksi takdirde, tekrarlanan bir şans ve olasılık oyununa hazır olun, çünkü yeniden değerlendirme seansının meyvelerini vermesi biraz zaman alabilir.


Dino Clash Tribal War Hile Apk


Bir misafir hesabında oturum açtıktan sonra, öğretici ile devam edin ve 9. aşamayı temizleyin. Herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir ve kesinlikle sadece birkaç dakika içinde yeniden kayıt noktasına ulaşabileceksiniz. Postanıza ekranın sol üst köşesinden erişebildiğinizde, mağazada kullanabileceğiniz en az 10x çağrı bileti talep edebilmelisiniz.


Dino Clash Tribal War Apk indir


10x çağırma, yeni bir ejderha almayı garanti eder, ancak burada kapmak isteyeceğiniz şey herhangi bir ejderha değil, efsanevi bir ejderhadır. Savaşçı birlikleriyle ilgili olarak, her birinin bir nadirlik derecesi vardır ve efsanevi bir ejderhanın yanı sıra üst veya yüksek dereceli bir birimi 10x çağırmada yakalamak kesin bir kazançtır.


Dino Clash Tribal War indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Galaxy Genome APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar