Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.7.2] 1 Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.7.2] 2 Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.7.2] 3 Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.7.2] 4 Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.7.2] 5 Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [v1.7.2] 6

Stealth Shooter Mega Hileli MOD APK [1.7.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Olağanüstü ve gösterişli görevleri gerçekleştirmek için yaratıcı ve eğlenceli içerikle gündelik aksiyon oyunu getiriyor.


Stealth Shooter 1.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. REKLAMSIZ
  3. HIZ OYUNU
  4. SINIRSIZ SÜPER ÇEKİM
  5. SINIRSIZ DP
  6. SINIRSIZ ANAHTAR HİLESİ

Not: Son 3 sandığı açarken, hataları önlemek için sınırsız anahtarları kapatın.

Stealth Shooter, olağanüstü ve gösterişli görevleri gerçekleştirmek için yaratıcı ve eğlenceli içerikle gündelik aksiyon oyunu getiriyor. Ayrıca, insanların görevleri hızlı ve kararlı bir şekilde gerçekleştirmelerini ve yenilikçi stratejiler oluşturmalarını sağlamak için okçuluk kavramlarını kullanır. Sadece bu değil, her zaman gizli öğeye öncelik vermeli ve herhangi bir karmaşık veya zor görevde daha fazla ilerlemek için karanlıkta tüm hedefleri yok etmelidirler.


Stealth Shooter v1.7.2 MOD APK


Stealth Shooter'ın oynanışı hızlıdır ve genellikle oyuncuları çeşitli durumlarda çok yönlülüklerini test etmek için en karmaşık durumlara sokar. Bunun için, mümkün olduğu kadar çok düşmanı öldürmek ve her yetenek veya potansiyelle daha da ilerlemek için güçlü ve çok yönlü yaylarını kullanmaları gerekir. Ayrıca, insanlar her zaman kendilerini tam olarak geliştirmeli ve görevleri mümkün olduğunca mükemmel bir şekilde tamamlamak için birçok yeni taktik kullanmalıdır.


Stealth Shooter Para Hilesi


Rafine ve arkadaş canlısı oynanışı sayesinde, oyuncular okçuluk becerileri ile her görevi tamamlama konusunda daha fazla seçeneğe sahip olacaklar. En karmaşık şey, oyunun herhangi bir sanal amacı olmamasıdır, ancak oyuncunun doğru atışlar yapmak için okçuluğun karmaşık manuel amacına güvenmesi gerekir. Bu sayede, zorlu zorlukların veya görevlerin tamamlanmasını hızlandırmak için çevrede birçok etkileşimi tetiklemeleri veya yaratmaları gerekir.


Stealth Shooter Anahtar Hilesi


Stealth Shooter'daki oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuların sabit aksiyon oyunlarında bulabilecekleri en iyilerden biridir. Her oyun modu, oyuncuları en kötü durum senaryolarına tamamen kaptırmak için bol miktarda yaratıcılığa ve eğlenceli kurallara sahiptir ve hatta yeni tür hedefler sunacaktır. Bu arada, her oyun modunun birçok seviyesindeki bonus ve ek oyun ilerlemeleri zengindir ve kişisel ilerlemede çok fazla destek sağlayacaktır.


Stealth Shooter Level Hilesi


Mizah oyun modlarının keyfini çıkarmanın yanı sıra oyun, oyuncuların dövüş stillerini çeşitlendirmek için kapsamlı bir yay koleksiyonu sunacak. Her yay türü ürkütücü şekillere sahiptir, ancak herkesin performansını artırmak için birlikte geldikleri efektlere benzersiz bir güzellik yayar. Çarpışma etkileri de canlı ve göz alıcıdır, oyuncunun çevreyle etkileşime girmesi ve her hedefle en korkunç şeyleri yapması için her zaman yeterlidir.


Stealth Shooter Hile Apk


Oyuncular her zaman en heyecan verici ve canlandırıcı duyguları arıyorlarsa, Stealth Shooter'da sunulan sonsuz oyun modu eğlencenin zirvesidir. Bu oyun modu, oyuncuyu sayısız düşman saldırısı dalgasına maruz bırakacak ve görevleri, nüfuz edilmekten kaçınmak için belirli alanları korumaktır. Ayrıca, sonsuz mod ayrıca mükemmel bir ödül sistemine sahiptir ve herkese çok sayıda olağanüstü gelişme sağlar veya diğer oyuncuların değerli sıralamaları için rekabet eder.


Stealth Shooter Apk indir


Yaylar, güçlenmenin tek yolu değildir, ancak oyuncuların her yükseltmede aldığı güçlendirmelerdir. Her seviyede ortaya çıkan tüm güçlendirmeler tamamen rastgeledir ve oyuncular, güçlü saldırılarla yankılanan efektler oluşturmak için her şeyi bir araya toplayabilir. Herkesin gelişimine bağlı olarak birçok yeni beceri ortaya çıkacak ve en hareketli atmosferde oyuncuları eğlendirmek için her zaman işleri daha da kötüleştirecek.


Stealth Shooter Apk Son Sürüm


Stealth Shooter, herkese en karmaşık ama eğlenceli okçuluk mücadelelerini veren olağanüstü ve yenilikçi bir oyundur. Ayrıca, oyuncuların her şeyi yok etmek için en manuel okçuluk tekniklerini kullanırken zengin bir deneyime sahip olmaları için sürekli olarak oynanışta büyük bir fark yaratır. Bunun da ötesinde, ödüller veya içerik genişletmeleri, insanlara en canlandırıcı keşifleri sunmak için yeni potansiyeller olacak.


Stealth Shooter indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Russian Cars Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar