Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [v5.1.2.22770]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [v5.1.2.22770] 1 Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [v5.1.2.22770] 2 Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [v5.1.2.22770] 3 Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [v5.1.2.22770] 4 Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [v5.1.2.22770] 5 Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [v5.1.2.22770] 6

Bubble Shooter Para Hileli MOD APK [5.1.2.22770] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Renkli topların yanında eğlencenin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak heyecan verici özellikler içeren süper çekici bir eğlence oyunudur. Oyuncular, havada yüzen topları isabetli bir şekilde yok etmeyi hedefleyecek.


Bubble Shooter 5.1.2.22770 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş
  2. Can Hilesi

Etkileyici topların renkleriyle dolu bir alana taşınacaksınız ve ayrıca her seviyedeki zorlukların üstesinden gelebilmek için her şeyi doğru bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Bubble Shooter çok karmaşık olmayacak ancak oyuncuyu sıkmamak için her seviye belirli bir zorluk derecesine sahip olacak. Ayrıca, bu oyuna katıldığınızda bir dizi yeni özelliği deneyimleyeceksiniz.


Bubble Shooter v5.1.2.22770 MOD APK


Bu heyecan verici bir bulmaca oyunudur ve oyuncuların ana bulmacaları tamamlamak için zihinlerini kullanmalarını gerektirir, bu yüzden bu oyuna geldiğinizde tamamen yeni alanlara açılan bir macera olacaksınız. Bubble Shooter, tamamen renkli toplarla donatılmış bir yere getirildiğinizde başlıyor ve yeni görevlerinizi gerçekleştirmeniz için hedef burası olacak. Oyun, engellerinizi yok etmeniz için size alt kısımda dolu bir top verecek.


Bubble Shooter Apk Para Hilesi


Ayrıca toplara isabetli bir şekilde nişan alabilmek için basit işlemler yapmanız gerekecek ve yarım kalan bölümlere devam edebilmeniz için toplar patlayacak. Ancak oyuncuların doğru şekilde hizalanması gerekir çünkü nişan almazsanız birçok dezavantajla karşılaşabilirsiniz, bu nedenle en iyi oynama yollarını yaratmak için gerekli becerilerinizi uygulamanız gerekir.


Bubble Shooter Altın Hilesi


Bubble Shooter size benzersiz özelliklerle dolu bir oyun sunacak, böylece kendinizi canlı deneyim anlarına kaptırmanız yeterli. Oyuncuların yeni seviyelere ilerlemek için topları bitene kadar yok etmeleri gerekecek, bu yüzden verilen hedefleri hızlı bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca, topun rengine uyacak şekilde atış yönünüzü serbestçe hareket ettirebilirsiniz, özellikle top, seviye oyununu daha canlı hale getirmek için size özel efektler verecektir.


Bubble Shooter Elmas Hilesi


Bu oyun bir bulmaca çözme unsuru ile inşa edilmiştir. Bu nedenle, yalnızca deneyimlenecek eğlence hissini artırmak için kademeli olarak artan hedeflerle birlikte olmayan zorlukların üstesinden gelme yönü hakkında dikkatlice düşünmenizi gerektirir. Ek olarak, Viking pop karakterleri ve onların yeni benzersiz şeyler içeren yeni dünyalardaki maceraları size eşlik edecek.


Bubble Shooter Apk Hile


Yukarıdaki çekici özelliklere ek olarak, oyuncular bu oyuna geldiklerinde birçok yeni heyecan verici seviyeyi keşfedebilir ve daha heyecan verici görevleri gerçekleştirebilirler. Bubble Shooter sürekli olarak Cadılar Bayramı, Şükran Günü, Noel ve daha fazlası dahil olmak üzere benzersiz etkinlikler oluşturacaktır.


Bubble Shooter APK Dayı


Temalar, oyunculara sıkıcı olmayan oyunun yanı sıra en ilginç oyun alanını sağlamak için sürekli güncellenecektir.  Ayrıca, zorluklar artık ilk seviyeler kadar basit olmayacak, ancak bulmacaların zorluğu her geçen seviye ile kademeli olarak artacak, bu nedenle her zaman en iyi sonuçları elde etmeye odaklanın.


Bubble Shooter ücretsiz indir


Ek olarak, bulmaca becerilerinizi ve oyununuzu geliştirmek için oyunun yarattığı harika bağlama kendinizi kaptıracaksınız. Bir diğer husus ise, etkinlik ödüllerinin görevi tamamladıktan sonra size gönderilecek olmasıdır. Bubble Shooter, heyecan verici öğeleri toplamak için engelleri hızla aşmak için yeni aşamaları fethetmek için farklı zorluklarla binlerce farklı oyun seviyesi sunar.


Bubble Shooter level Hilesi


Ancak bu oyunda oyuncular, topları için yeni renkler yaratabilmek için sihirli güçlendiriciler, ateş topları, cinler gibi toplarının stilini ayarlamakta özgür olacaklar. Ayrıca, yalnızca bu oyunda bulunan yeni özelliklerin keyfini çıkarabilmeniz için efektler özenle tasarlanacaktır. Ayrıca, gizemlerle dolu yeni bölümlerin kilidini açabilir ve kırılmanızı bekleyen benzersiz toplar barındırabilirsiniz.


Bubble Shooter yıldız hilesi


Becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olmak için sürekli yenilenen 3000'den fazla farklı seviye ile sizi uzayın içine çeken renkli temalı bir bulmaca oyununu deneyimleyin. Doğru nişan almak ve aynı renkteki topları vurmak için mükemmel becerilerinizi kullanın ve kolay bir galibiyet için oyununuzu pürüzsüz ve adil hale getirin.


Bubble Shooter Apk Son Sürüm 2023


Toplar, zorluğunuzu artırmak için farklı stillerde üst kısımda görünecek ve oyunu vurgulamak, gezinmesi kolay ve daha rahat atış yapmak için renkli olarak ayarlanacak. Sonraki bölümlere geçtikçe zorluklar giderek artıyor ve oyun size sıkıcı olmayan ve hayat dolu bir oyun alanı yaratmanız için yeni hedefler verecek.


Bubble Shooter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Annihilation Idle Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar