Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 1 Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 2 Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 3 Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 4 Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 5 Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 6

Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [1.3.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Krallığa girin ve yerleşimler ve ortaçağ üretim sahaları kurarak, üretiminizi ve satışlarınızı yöneterek, yeni topraklara seyahat ederek ve yeni üretim teknikleri ve mallar keşfederek bir üretim kralı olun.


Idle Trading Empire 1.3.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça para artar!
Idle Trading Empire oyununda inşa etmeniz ve yönetmeniz için bir iş kasabası sizi bekliyor . Tüm bu kasabayı ele geçirmek için bir iş adamı olmak istiyorsanız, artık tereddüt etmeyin. Hemen bize gelin. Burada, ihracat işleme bölgelerinin, ticaret istasyonlarının inşası sayesinde hayatınız para kazanma etrafında dönüyor… Ayrıca, her yere gitme fırsatınız, dünyayı gezmek için çok fazla yeni adanız var ve aynı zamanda genişleme fırsatını yakalıyorsunuz.


Idle Trading Empire v1.3.5.1 MOD APK


Idle Trading Empire oyununda kasabadaki en zengin adam olma gibi bir hayaliniz var, ne pahasına olursa olsun mümkün olduğunca çok iş kurmanızı sağladı. Bu nedenle, burada zaten büyüyen bir alanınız var, ancak hırs sizi dünyada daha fazla yere itti. Ve ıssız adalar sizin için her zaman kazançlı bir nesne olacak. Çünkü bunlar devasa doğa kaynakları içeren yerler olacak, ancak kimse keşfetmeye gelmedi, çok az rakip olacak.


Idle Trading Empire Para Hilesi


Uçsuz bucaksız okyanusun ortasında bir ada olan üretimden sonra, ticaret ve değişim için malları anakaraya taşımak, yüksek karlar elde etmek gerekir. Ancak bunu yapmak kolay değil, hava yoluyla bile makul olan yeni bir deniz ulaşım sistemine sahip olmanız gerekiyor. Bu yüzden lütfen her fırsattan yararlanın, altın dolar yatırın, güçleri harekete geçirin, onları hızlı bir şekilde inşa edebilmek için daha fazla çalışanı işe alın.


Idle Trading Empire Elmas Hilesi


Idle Trading Empire, bilgi teknolojisi çağının hızla artmasıyla, sanal sosyal ağ sitelerinde ürün tanıtımları ve reklamlar yayınlamanıza izin vererek pazarı yakalama fırsatını da yakalar. Mallarınız dünyanın her yerine bağlanabilecek; müşterileriniz hızlı, düzgün ve hızlı bir şekilde bilecek ve sipariş verecek. Yabancı müşterilerin kaynağı çok potansiyeldir, bu nedenle birçok çekici reklam makalesi yazabilmek için beyninize yatırım yapın.


Idle Trading Empire Hile Apk


Idle Trading Empire ticaret stratejilerine başlamadan önce yerleşimler inşa etmelisiniz. Burası insanların yaşaması için bir yer. Onlar çalışanlarınız veya müşterileriniz olacak. Başarılı bir iş sahibi olmak için satılan mal sayısının bir alıcısı olması gerekir, bu nedenle bu, bir iş adamı olma yolunda başvurabileceğiniz akıllı bir stratejidir. Bu yerleşim oldukça göz alıcı ve nostaljik bir ortaçağ tarzında inşa edilmiştir.


Idle Trading Empire Apk indir


Kaynaklar mevcuttur; şimdi, emtia üretim bölgelerinin inşasını planlamaya başlama zamanı. Sanayi bölgelerine karakollar, küçük üretim siteleri kurabilirsiniz. Aynı zamanda Idle Trading Empire, modern teknikler ve depodan satın alınan makineler ile üretim sürecini optimize etmenize olanak tanır. Bu, ürünlerinizin kalitesini önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacaktır; uzun vadede büyük kazançlar elde edeceksiniz.


Idle Trading Empire Altın Hilesi


Kasabanın belirli ticaret noktalarında mal satabilirsiniz, ancak toplanan para miktarı sınırlı olacaktır. Bu yalnızca ilk adım olmalıdır; Daha sonra kendi mağazalarınızı açıp orada satış yapabilirsiniz. Diğer bir deyişle satış otomasyon sistemleri oluşturarak bile yaratıcı kaynaklara yatırım yapan çalışan sayısını azaltmış olursunuz. Idle Trading Empire'da yaptığınız her şey sadece zengin, bir iş adamı olmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ortaçağ tüccar imparatorluğunun gizemini ortaya çıkarabilir.


Idle Trading Empire indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Forest Lumber Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar