Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [v1.46]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [v1.46] 1 Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [v1.46] 2 Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [v1.46] 3 Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [v1.46] 4 Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [v1.46] 5 Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [v1.46] 6

Benji Bananas Muz Hileli MOD APK [1.46] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir maymunu oynayın ve mümkün olduğundan çok muz toplayın, sarmaşıkların üzerinde sallanın.


Benji Bananas 1.46 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Muz Hilesi
Banana Kong'dan muz seven dostlarımız, büyük bir salıncak ustası olma arayışında genç maymunumuza katılacağınız Benji Bananas'ta kendilerine bir başka harika macera daha yaşayabilirler. Önünüzde asılı kalan çok sayıda sarmaşığı kullanarak ormanlarda sallanırken eğlenin. Benji Bananas'ta oyun içi zorluklarla çalışırken eğlenirken güzel manzaraları keşfedin. Heyecanlı ve fizik tabanlı macerayı dilediğiniz zaman mobil cihazlarınızda oynarken iyi eğlenceler. Asmalardan sarmaşıklara sallanmanın tadını çıkarın ve yol boyunca lezzetli muzlarınızı kazanın. Artan zorluklar ve heyecan verici oyun ile birden fazla oyun içi seviyeye çıkın. Bunların tümü, gündelik macera oyununuzdan tamamen memnun kalmanızı sağlayacaktır.


Benji Bananas v1.46 MOD APK


Benji Bananas oyunu mutlu bir maymun ailesinde yeni bir bebek doğar ve orman şimdi onu keşfetmesini beklemektedir. Yeni maymunumuz Benji, babası tarafından sarmaşıkları kullanarak ormanda nasıl sallanacağı konusunda talimat alıyor. Ve asmaları ustaca kullanıp ormanda özgürce dolaşırken, birçok oyun içi zorluğun üstesinden gelmesine ve ormanın gerçek efendisi olmasına yardım etmeniz gerekecek.Benji'yi, artan oynanışla sizi birçok şaşırtıcı zorlukla tanıştıracak bir dizi heyecan verici oyun içi seviyeye götürün. Sallanma alıştırması yapmak için güzel ormanda seyahat etmenin tadını çıkarın ve ayrıca yol boyunca birçok ilginç ödül toplayın. İlgi alanlarınızı her zaman korumak için gerçekçi oyun içi fizik ve eğlenceli engellerle çalışırken eğlenin.


Benji Bananas Para Hilesi


Oyunda ilerleyin ve muhteşem oynanışından tamamen memnun kalmanızı sağlayacak birçok ilginç oyun içi özelliğin kilidini açın. Başlangıç ​​olarak, Benji Bananas'daki Android oyuncuları, basit oynanışı ve sezgisel dokunmatik kontrolleri sayesinde kendilerini heyecan verici mobil oyuna hızla kaptırabilirler. Burada, sarmaşıkları kullanarak ve yol boyunca ganimetleri toplayarak etrafta dolaşarak seviyeleri özgürce keşfedebilirsiniz. Kullanışlı tek dokunuşlu kontrollerle, Benji'yi hareket ettirmenin ve sarmaşıklarla çalışmanın son derece kolay olduğunu göreceksiniz.


Benji Bananas Muz Hilesi


Etrafınızdaki tüm sarmaşıkları almak ve otomatik olarak ileri sarmak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Kendinizi ileriye doğru uçurmak için parmağınızı bırakın. Basit kontrol eylemlerine alışmak son derece kolaydır ancak ustalaşmanız oldukça zor olacaktır.İlgilenenleriniz için, oyun içi deneyimlerinizi gerçekten geliştirecek ve mobil başlıkla mutlak eğlenceye izin verecek gerçekçi oyun içi fizik ile sallanan zorlukları oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Gerçekçi sallanma hareketlerinizi gerçekleştirmek ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak için eğlenceli fizik tabanlı oyundan yararlanmaktan çekinmeyin.


Benji Bananas Hile Apk


Artık Benji Bananas'ın heyecan verici oyun içi seviyelerini kullanarak en sevdiğiniz oyunla mutlak eğlenceyi yaşayabilirsiniz. Uygun zorluk seviyelerinde sonsuz oyun içi zorluklara göğüs germekten çekinmeyin. Burada hızlı bir şekilde başlangıç ​​seviyelerine geçebilir ve oyuna alışabilirsiniz. Ve artan zorluklar sayesinde, bir sonraki seviyelere ilerlerken oyun hiç sıkılmayacaksınız.


Benji Bananas Apk indir


Oyun boyunca, Android oyuncuları kendilerini çeşitli oyun içi konumlarda eğlenirken bulacaklar. Sallanan maceralarınızda ilerledikçe oyun, özgürce keşfetmeniz için tapınak kalıntılarının, şelalelerin ve ormanların güzel manzarasına sahip yeni manzaralar sunacak. Ayrıca yeni konumlar ile kendinizi birçok yeni engel ve düşmana meydan okurken bulabilirsiniz. Böylece oyun çok daha dinamik ve zevkli hale geliyor.


Benji Bananas Apk Android OYUN club


Benji Bananas'ta ilerledikçe, Android oyuncuları birçok özel oyun içi ganimetleri kolayca toplayabilir ve bu da mevcut yükseltmeler üzerinde özgürce çalışmalarına olanak tanır. Benji'ye çalışması için birçok yeni öğe verirken, birden fazla yükseltme üzerinde çalışırken iyi eğlenceler. Bir sarmaşık olmadan düşerken kendinizi etkili bir şekilde ileri itebilmek için Jetpack'inizin kilidini açın. Biber takviyesi ile hızınızı artırın. Ve kendinizi güvenli bir şekilde istediğiniz yerlere götürmek için kartal yolculuğuna izin verin. Benji Bananas'da, Android oyuncuları, Benji'de ilginç görünümleri etkinleştirirken, maymunlarını çeşitli farklı giysi ve kostümlerle giydirerek eğlenebilir. Maymun ninjanız olarak ormanı keşfederken daha çok eğlenin. Veya oyunu daha ürkütücü ve daha ilgi çekici hale getirmek için gaz maskesini takın.


Benji Bananas indir (MOD, Muz Hilesi)


Bir önceki android oyun Parkour Flight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar