State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [v1.60]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [v1.60] 1 State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [v1.60] 2 State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [v1.60] 3 State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [v1.60] 4 State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [v1.60] 5 State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [v1.60] 6

State Connect Traffic Control Hileli MOD APK [1.60] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabaların sürmesi için şehirler arasında otoyollar inşa edin, trafiği yönetin ve daha fazla ulaşım gerçekleştirmek için daha fazla puan kazanın.


State Connect Traffic Control 1.60 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
State Connect, oyuncuların seviyelerden geçmesini ve arabalar için seyahat rotaları oluşturma ile ilgili farklı görevleri üstlenmesini gerektirir. Farklı araziler birçok renkle gösterilecek ve araçlar için yollar oluşturmak için duraklar art arda bağlanacak. Heyecan verici etkinlikler devam edecek ve benzersiz içerikler geliştirecek. Görev, bir sonraki durağa daha fazla araba ulaştığında size puan verecek ve bonus, yeni yollar inşa etmenize yardımcı olacak!


State Connect Traffic Control v1.60 MOD APK


State Connect Traffic Control'de bir yol yapımını tamamlayabilmek için oyuncunun aracın bir sonraki hedefini belirlemesi gerekecek. Birden fazla istasyonu birbirine bağlamak için hatları kullanabildiğinizde verilen gereksinimler tamamlanmış olacaktır. Söz konusu otoyol, giderek daha fazla aracı barındıracak şekilde yükseltilecek ve genişletilecektir. Yolculuk, istasyona ulaştıktan sonra ödülü ödeyecek ve daha uzun bağlantılar kurdukça miktar artacaktır.


State Connect Traffic Control Para Hilesi


State Connect'te ulaştığınız seviyeyi gösteren puan tablosu, ekranın üst kısmında kompakt bir şekilde tasarlanmıştır. Yol bölümleri çizildiğinde ve duraklar bağlandığında, gösterge tekrar vurgulanan renk bölümleriyle desteklenecektir. 


State Connect Traffic Control apk android oyun club


Tahtanın limiti en yüksek seviyeye ulaşacak ve ardından otomatik olarak yeni seviyeye geçecektir. Her seviyenin farklı gereksinimleri olacaktır ve sistemin bu gereksinimleri karşılamanız için size ihtiyacı vardır. Tabii ki, görevi tamamladıktan sonra hak ettiğiniz ödül sandıklarını alacaksınız.


State Connect Traffic Control Hile Apk


Çalılıklar ve duraklar sayesinde oyuncular farklı alanları birkaç rotayla birbirine bağlayacak. State Connect, alanların ayrılmasını farklı renklerle boyayarak gösterir. Bölgeleri ayırt edebilecek ve görevleri daha hızlı tamamlayabileceksiniz. Ancak, eyaletleri bağlarken insanların her birinin etkinliğiniz için farklı bir ücreti olacağını akıllarında tutmaları gerekir. Görevlerinizde tartabilmeniz için gereken jeton sayısına dikkat edin!


State Connect traffic control apk dayı


State Connect, tüm trenleri istasyonlara, duraklara ve rotalara bağlar. Sadece geniş yollar çizerek oyuncular ödül almak için daha fazla fırsata sahip olacaklar. Görevler yenilenir ve bildirim posta kutularında size teslim edilir. Güzel grafik teknikleri, her bir rotanın özelliklerini tanımanıza yardımcı olacaktır. Oyun, kendinizi fethetmek ve kendinizi dev bir yöneticiye dönüştürmek gibi hissettiriyor. Yolculuğunuza başlayalım; ne kadar çok araç, o kadar çok ödül!


State Connect Traffic Control Apk indir


Birden fazla durağı birbirine bağlayarak ve çizerek rotaların inşasını tamamlayın. Sürüşün başlaması için eyaletleri, arazileri heyecan verici bağlantılara bağlayın. Verilen istekleri puanlayarak ve tamamlayarak zorlukların ve görevlerin üstesinden gelin. Eski seviyeyi geçip başladıkça zorluk artar. yenisini yapın. Araçlar için yollar inşa etmeye devam etmek için birçok değerli ödül kazanın.


State Connect Traffic Control indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Savaş İmparatorluğu Roma APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar