Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [v2.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [v2.7.5] 1 Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [v2.7.5] 2 Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [v2.7.5] 3 Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [v2.7.5] 4 Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [v2.7.5] 5 Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [v2.7.5] 6

Nonstop Knight 2 Hileli MOD APK [2.7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Oyuncu oyuna katılırken Dungeon'da savaşa katılacağı bir karakteri kontrol edecek.


Nonstop Knight 2 2.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skill Bekleme süresi yok
Bir oyuna katılmak istiyorsanız hala mümkün RPG'lerin merak uyandıran ve yoğun duygularını, çok fazla yatırım yapmak için zaman harcamadan yaşamak, Nonstop Knight 2 doğru seçimdir. Temelde oyuncuların çok fazla teknik ve muharebe harekatı kullanmasını gerektirmez, ismini vermek mümkünse buna boş oyun da diyebiliriz. 


Nonstop Knight 2 v2.7.5 MOD APK


Aslında, 1. bölümde boşta oyun olduğu söyleniyordu. Bu, oyuncuların oyuna çok fazla müdahale etmesine gerek kalmayacağı, ancak karakterlerinin yavaş yavaş artacağı anlamına gelir. Ancak, sık sık harekete geçmezseniz, elbette karakterinizin yoldaşlarınızdan çok daha zayıf olacağı doğrudur. Bu zaten bir oyun; yapımcı, oyuncularını bu fantezi dünyasında olabildiğince uzun süre tutmayı biliyor. Şu anda, bu 2. bölüm sadece ön kayıt aşamasındadır, bu nedenle oyunun deneyime katılmak için kısa bir süre beklemesi gerekecek. Ancak bu bekleme süresi değil, kendinizi üreticinin dahil ettiği heyecan verici değişikliklere hazırlamak için önceki bölümü de deneyebilirsiniz.


Nonstop Knight 2 2.7.5 Para Hile Apk


Oyuncu oyuna katılırken Dungeon'da savaşa katılacağı bir karakteri kontrol edecek. Aslında hiç de kolay olmadı çünkü bu savaş eşit değildi. O kişideki canavarlar son derece güçlü ve çok sayıda, neredeyse sınırsız, ama yalnızsınız. Ancak rol yapma oyunu ürünlerinden farklı olarak, "Nonstop Knight 2" oyuncuların anında savaşırken güçlerini yükseltmelerine olanak tanır.


Nonstop Knight 2 Hile Apk


Bu tür bir rol yapma oyunu ile, savaşa yeni girdiğinizde, ortaya çıkan canavarların sayısı gücünüze karşılık gelecektir. Yavaş yavaş, gücünüzü belirli bir seviyeye yükselttiğinizde, çevredeki canavarlar gittikçe daha güçlü görünecek. Zindanın derinliklerine gittiğinizde, güçlü canavarların yoğun frekanslarda daha sık görüneceği anlamına gelir. Zarafetten daha büyük canavarlar olması ve daha fazla hasara neden olması sayesinde hala patronla tanışıyorsunuz.


Nonstop Knight 2 Apk Oyun İndir Club


Arama becerilerinizi yükseltmenin yanı sıra birçok farklı ekipman da toplayabilirsiniz. Tıpkı diğer rol yapma oyunlarında olduğu gibi, ağır zırhla donatılacaksınız, ancak hasara, kasklara, eldivenlere, göğüs zırhına, botlara ve önlüklere veya kalkanlara direnmenize yardımcı olacaksınız. Hepsi uzun oyunda kullanışlıdır. Ayrıca, oyuncular kendileri için Menzilli ve yakın dövüş olmak üzere iki türe ayrılmış çeşitli silahları seçebilirler.


Nonstop Knight 2 Apk Son Sürüm indir


Oyuncuların Badlands'e katılması ve sıralamalarda tırmanmanın bir yolunu bulması gerekeceğinden, oyun size iki Rekabetçi mod verecek. Şu anda sunucudaki en iyi oyuncuları onurlandırmak için bir yer olacak. Coop, oyuncuları resmi savaşlara götüren ancak arkadaşlarınız veya loncalarınız için uygun bir oyun modudur. Ancak diğer ikisinden ayrı olarak, oyuncuların katılması ve ekstra gelir elde etmesi için mini oyunlar gibi en azından alt modlar var. Nightmare, Resource Farm, Survival, Paranatural ve çok daha fazlası, en yaratıcı beyinlerle bulduğum ürünler.


Nonstop Knight 2 İndir (MOD, Bekleme süresi yok)


Bir önceki android oyun Blackmoor 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar