Survival City Para Hileli MOD APK [v2.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival City Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 1 Survival City Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 2 Survival City Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 3 Survival City Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 4 Survival City Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 5 Survival City Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 6

Survival City Para Hileli MOD APK [2.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Clash of Clans benzeri günün saatine uygun dört mevsimlik hava durumu bölümü ile heyecan verici bir savaş deneyimi sunuyor.


Survival City 2.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Elbette bu çağda her türden izleyici zombi imajına aşinadır. Çünkü film yapımcıları ve oyun stüdyoları, ürünlerine entegre etmek için bu markayı kullanıyor. Tanıdık bir tema olmasına rağmen, her filmin onu asla sıkıcı hale getirmeyen farklı istismarları var. Oyun için de üreticiler oyunu seçerken her zaman akıllıdır, bu nedenle Zombie yalnızca kullanıcıların dikkatini çekmek için yalnızca bir başlangıç ​​görüntüsüdür.


Survival City v2.3.3 MOD APK


Survival City, müşterilerini çekmek için açıkça ikonik bir harekettir. Ancak oyun yapımcısı, genç oyuncular için tamamen yeni bir oyun tarzı sunuyor. Hiçbir savaş sahnesi patlamaz ve kanla dolu değildir. Bunun yerine, bir taktik oyunun daha fazla beyin fırtınası yapması gerekiyor. Sevimli grafikler, ağır, gerçekçi görüntüler üzerinde çok etkileyici değildi.Oyunun yayıncısı, daha genç kitlelere yönelik sevimli ürünler konusunda da uzman. Oynanışın anlaşılması kolay olduğu kadar kazanması da kolay; dövüş unsurları mevcut piyasa trendine kıyasla hafif görünüyor. PlayStack Ltd, oyunculara genellikle Survival City ile aynı stili verecektir.


Survival City Para Hilesi


Bu oyunda, oyuncunun Zombi pandemisinden son kurtulanları kurtarmak için güçlü bir kale inşa etmesi gerekecek. Oyundaki canavarlar saldırılar düzenleyecek, son ikametgahınızı yenmenin yollarını bulacak. Sürekli olarak işlevselliği yükseltin ve zombilerle savaşabilecek kahramanları çağırın. Bu dünyanın sonuncusunu koruman için sana ihtiyacı var. Oyun da basittir; Oyunun başında size zayıf savunma katmanlarına sahip küçük bir Hung alanı sağlanacak. Ayrıca, ilk saldırıdan itibaren bazı temel Kahramanlar, Muhafızlar olacak.


Survival City Elmas Hilesi


Sabah, savunmayı geliştirmek için tüm gücünüzü kullandığınız zaman olacaktır. Gece çökmeye başladığında, Zombi taşmaya başlayacak ve saldırı bir gecede hayatta kaldı, ertesi sabah inşa etmeye devam edeceksiniz. Survival City Size saldırmak için birçok farklı zombi türü ile tasarlandı. Sonraki ekran zorluğu önemli ölçüde artırıldı; daha zor düşmanlar ortaya çıkacaktır. Ama merak etmeyin, düşman ne kadar güçlüyse, kahraman da o kadar güçlüdür. Mümkün olduğunca çok para kazanın. Kalelerin inşasını dengeleyin, kahramanları toplayın ve becerilerini yükseltin.


Survival City hile apk


Güzel 3D grafikler, inşa benzeri kale Clash of Clans ile birleştirildi. Günün saatine uygun dört mevsimlik hava durumu bölümü ile heyecan verici bir savaş deneyimi sunuyor.


Survival City İndir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Sling Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar