Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [v2.2.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [v2.2.3.5] 1 Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [v2.2.3.5] 2 Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [v2.2.3.5] 3 Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [v2.2.3.5] 4 Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [v2.2.3.5] 5 Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [v2.2.3.5] 6

Heroes Evolved Harita Hileli MOD APK [2.2.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman üssünü yok etmeyi amaçlayan 5 kişilik bir ekibin parçası olacağınız ücretsiz bir küresel strateji ve aksiyon oyunu!


Heroes Evolved 2.2.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Harita hilesi 
  2. Düşman totemlerini ve tuzaklarını göster
ÖNEMLİ:

Oyun bazı cihazlarda açılmayabilir. Kör moddayken saldırmak gibi modu kötüye kullanmayın. Bu oyunda yasaklama sistemi ve yeniden oynatma sistemi vardır, oyuncular kanıt için tekrarı inceleyebilir ve hile için sizi rapor edebilir. Yakalanırsanız 30 gün boyunca yasaklanacaksınız.

Diğer birçok yayıncı gibi, Netdragon Websoft Inc de mobil oyuncular için bir MOBA oyunu başlatmak istiyor. Bu anlaşılabilir bir durum çünkü bu oyun türü şimdiye kadar hala pazara hakim. Heroes Evolved, bu yayıncının önde gelen yapımcısıdır. Oyun, oyuncuları birçok güçlü karakterin bulunduğu bir fantezi dünyasına götürecek. 


Heroes Evolved v2.2.3.5 MOD APK


Fantezi unsurları kullanan oyunlar için, karakterlerin çeşitli güçlere sahip olması gerekir. Eşsiz ve ilginç savaşlar getirecekler. Her karakter, savaşta yararlanmanız için özel bir beceri sistemine sahip olacak. Temel olarak oyundaki kahramanlar 3 ana gruba ayrılıyor. Güç, Çeviklik, Zeka bu birimleri oyunda kullanırken ortaya çıkan özelliklerdir. Bir maç boyunca yapı öğelerinin stilini ve dövüş stilini belirlerler. Heroes Evolved, Sun Wukong, Odin, Anubis gibi son derece popüler ve tanıdık karakterlerin varlığını önerecek. Hepsi bir oyundaki rollerini gösteren benzersiz becerilerle sınıflarının temsilcileridir. 


Heroes Evolved 2.2.3.5 Para Hile apk


Şu anda birçok oyuncu için, bu MOBA türünün oynanışına çok aşinalar. Bir kahraman seçecek ve ardından rakibinizle savaşacaksınız. Son olarak, düşmanın birliklerini öldürmek ve hatta düşmanı öldürmek sayesinde güç toplama sürecinde, üssü yok etmek için saldırmalısınız. Bu oyunun nihai amacı düşman üssünü yok etmektir. Düşmanı öldürün, rakibi bastırmak için güçlü eşyalar satın almak için büyük miktarda altın alacaksınız. Onlardan daha güçlü olduğunuzda, binayı yıkıp kazandığınızda rakibiniz neredeyse hiç direnemez. Bu oynama şekli, farklı modlara bağlı olarak farklı kişiselleştirmeye sahip olacaktır. Genel olarak, maç bitene kadar sürekli olarak diğer oyuncularla savaşmanız gerekecektir.


Heroes Evolved Harita Hilesi


Klasik 5v5 moduna ek olarak, oyun aynı zamanda birçok farklı dövüş yolu önermektedir. Bu modlar sayesinde oyununuz artık sıkıcı değil. Heroes Evolved oyununda oyuncular, maçlardan sonra tekrar eden bir mekanizma ile yenilenmeleri için oyunlarını sürekli değiştirebilirler. 3v3 modu ile harita daha küçük olacak, rakiplerle çatışma şansınız çok daha yüksek. Bireysel becerilerini denemeyi sevenler 1v1 oynamalıdır. Solo formatta bir kişiyle yüzleşmeniz gereken yer burasıdır. Genellikle, bu formatın iki kişinin birbiriyle savaşmak için koyduğu kendi kuralları vardır. Ancak açıkça kazanmaya veya kaybetmeye karar vermek istiyorsanız, yine de düşman üssünü yok edebilirsiniz.


Heroes Evolved Hile Apk


LOL'un popülaritesi sayesinde, sonraki MOBA oyunlarının tümü, oyunculara bölünecek bir sıralama modunu hedefliyor. İlk olarak, oyuncular kendileriyle aynı seviyedeki oyunculara karşı yarışacaklar. Ardından, ardışık galibiyetler veya mağlubiyetlerle, seviyenize bağlı olarak seviyeye indirilirsiniz veya seviyeye yükseltilirsiniz. Oyunu ne kadar iyi oynarsanız, sıralamanız o kadar yüksek olur. Üstelik oyuncular belirli kademelere ulaştıktan sonra üreticiden değerli hediyeler de kazanabilirler.


Heroes Evolved Tuzak Hilesi


MOBA oyunlarına aşina olanlar için kesinlikle meta terimini bilin. Diğer taktiklerden çok daha güçlü ve daha etkili olduğu için yaygın hale gelen taktiksel bir eğilimi ifade eder. Bu kısmen kahramanların güç farkına neden olma yeteneklerinden kaynaklanıyor. Heroes Evolved, bunun çok sık olmasını önlemek için her zaman işleri dengelemenin bir yolunu arıyor. Çok güçlü beceriler zayıflayacak ve daha zayıf beceriler güçlendirmeler alacak. Genel olarak, taktiksel yaratıcılığınıza herhangi bir engel olmadan bir oyundan keyif alacaksınız. Kahramanların nasıl çalıştığını derinlemesine öğrenmeli ve neyin en iyi çalıştığını bulmalısınız. Oyuncuların iyi deneyimleri varsa, hızlı bir şekilde rütbelerine ulaşırlar.


Heroes Evolved Totem Hilesi


Farklı bölgelerden "Heroes Evolved" oynayan birçok oyuncu var. Mümkün olduğunca çok sayıda üye çok oyunculu bir oyundur. İyi koordine edebilecek arkadaşlara sahip olmak istiyorsanız, sizinle yeni oynayanlarla hızlı bir şekilde arkadaş olmalısınız. Chit-chat, ekip kurma, klan sistemi kurma… gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek. Oyunla ne istersen anlam ifade ediyor. Arkadaşlarınızı maçlarınıza davet edin ve birlikte sıralayın. Ya da birbirlerini test etmek için onları 1v1 solo moduna girmeye davet edebilir, seviyelerini yükseltmek için birlikte pratik yapabilirsiniz.


Heroes Evolved'i İndirin (MOD, Harita Hilesi)


Bir önceki android oyun Tropik Cennet Sim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar