Drag Battle Para Hileli MOD APK [v3.25.97]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drag Battle Para Hileli MOD APK [v3.25.97] 1 Drag Battle Para Hileli MOD APK [v3.25.97] 2 Drag Battle Para Hileli MOD APK [v3.25.97] 3 Drag Battle Para Hileli MOD APK [v3.25.97] 4 Drag Battle Para Hileli MOD APK [v3.25.97] 5 Drag Battle Para Hileli MOD APK [v3.25.97] 6

Drag Battle Para Hileli MOD APK [3.25.97] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek bir yarış deneyimi sizi bekliyor.


Drag Battle 3.25.97 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz araba, malzeme ve sandık alımı.
Yarış oyunu Her zaman topluluk tarafından çok beğenilir çünkü şiddetli bir rekabet sergiler ve oyuncuların üstün oyun becerilerini kullanmalarına izin verir. Yeni nesil oyunlar hızla güncellenir ve bu oyun türünü hızlı bir şekilde geliştirmenin yanı sıra şu anda Giang pazarında yüksek pozisyonları ele geçirir. Drag Battle, akıllı telefonlarda çalıştırılan yarış oyunlarının temsilcilerinden biridir. 10 milyondan fazla indirme ile güçlü bir dayanağı yoktur ve birçok oyuncu tarafından desteklenir.


Drag Battle v3.25.97 MOD APK


Drag Battle sizi dünyanın gelmiş geçmiş en görkemli yarış savaşının yaşandığı zamanlara götürüyor. Özellikle, grafik şu anda piyasada piyasaya sürülen herhangi bir üründen daha düşük değil. Otomotiv tasarım öğrencileri için bile, yarış arabalarının ayrıntılarına ve etkinliğine hayran kalmalıdır. Bu arabalar herhangi bir gerçek görselde tasarlanmamasına rağmen, yine de oyuncuya onu kontrol ederken büyük bir keyif hissi veriyorlar. Hepsi günümüzün en popüler spor arabalarının yönünü taşıdığından, zarafet, güç ve kişiliğin birleşimi olan görünümü ile aracı kontrol edebilirsiniz. Bunun gibi yüzlerce araba ile oyuncular tercihlerine uymayı özgürce seçebilirler.


Drag Battle 3.25.97 Para Hile Apk


Ayrıca seçimlerinize direnirseniz ünlü bir koleksiyoner olabilirsiniz. Yükseltilmesi gereken özelliklerle etkinleştirmeyi sevmediğiniz modeller varsa oyun size doğru özellikleri de sunuyor. Oyuncular arabalarında her şeyi özgürce değiştirebilirler. Rengini özelleştirebilirsiniz ve en önemlisi arabanın yapısını değiştirebilir. Oyuncular hem gövde kiti, jantlar, gövde uzantıları, hem de farklı ödeme türleri şeklinde görsel olarak sahip olmak ve araçların teknik özelliklerini iyileştirmek suretiyle cihazlarını güçlü hale getirebilirler.


Drag Battle Araba Hilesi


Drag Battle, güncel yarış oyunlarının çoğuyla aynıdır. Oyuncular zorlu yarışlara katılabilecek ve diğer birçok oyuncuya yeteneklerini kanıtlayabilecekler. İlk girişte hemen bahsedilen bu oyunun çekiciliği, “4 yarışçı çok oyunculu” modu sunmasıdır. Bunun en normal kalıplardan biri olduğu söylenebilir. Üreticinin verdiği zorlu bir yarışa üç sürücülü çok az oyuncu katılır. Parçalar ne kadar tehlikeli olursa, sürücüler o kadar yeteneklidir. En iyi yarışçı olma duygusu birçok kişi tarafından övülüyor ki bu şüphesiz en ödüllendirici deneyimlerden biri.


Drag Battle Sandık Hilesi


Size özelleştirilebilir arabalar vermenin yanı sıra, oyuncular yarışları daha çekici hale getirmek için becerilerini de geliştirebilirler. Bunu yapmak için, oyuncunun sürücü seviyesini iyileştirmesi gerekir. Oyuncular, 30 patron, on turnuva ve şampiyona dahil olmak üzere zorluklarla karşılaşacaklar. Kendinizi zorluklara adamak, büyümeniz için her zaman bir koşuldur ve yedeklemek asla şampiyonlar sözlüğünde değildir.


Drag Battle İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Hills of Steel 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar