Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.2.1] 1 Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.2.1] 2 Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.2.1] 3 Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.2.1] 4 Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.2.1] 5 Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [v3.4.2.1] 6

Ocean Is Home Survival Island Para Hileli MOD APK [3.4.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dört temel istatistik bir karakterin hayatta kalmasını doğrudan etkiler bunlar ise Yaşam, Sağlık, Ruh ve Doygunluk.


Ocean Is Home Survival Island 3.4.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
Ocean Is Home Survival Island – Bir gün ıssız bir adada kaybolursanız nasıl hayatta kalacağınızı hiç hayal ettiniz mi? Bu senaryonun pratikte gerçekleşmesi zordur, ancak büyüleyici bir hipotezdir. Maceracı, maceracı ve akıllı bir zihniyete sahip olanlar, hayatta kalmak için zorlukların üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaktır. Evdeyken bile adada yalnızlık hissini bir oyun aracılığıyla yaşayabileceğimize inanamazsınız.


Ocean Is Home Survival Island v3.4.2.1 MOD APK


Vahşi bir adada hayatta kalma, Macera olarak sınıflandırılan ücretsiz bir oyundur. Çekiciliği ve draması, mobil uygulama pazarı sisteminde 10 milyondan fazla yükleme çekiyor. Oyun ayarı, oyuncuyu vahşi bir adada karaya çıkmış bir karaktere yerleştirecek. Sadece insan hayatı yok değil, aynı zamanda birçok potansiyel tehlikeyi de içeriyor.


Ocean Is Home Survival Island Para Hilesi


Oyunun amacı, oyundaki adamın hayatta kalmasına nasıl yardım edileceğidir. Bu nedenle oyuna katılırken, o ıssız adadaki engelleri aşmak ve zorlu koşulları sınırlamak için karakterinize eşlik etmenin yollarını düşünme görevini üstlenmelisiniz. Aynı zamanda bu geniş adayı keşfetmek, hayatlar inşa etmek ve vahşi yaşam barınakları inşa etmek de bir görevdir. Hayatta kalmanızın başarılı olup olmadığını belirleyen önemli faktör, karakterin hayatta kalma istatistiklerinin sınırın altında olup olmamasına bağlıdır.


Ocean Is Home Survival Island Altın Hilesi


Ocean Is Home Survival Island, dört temel istatistik bir karakterin hayatta kalmasını doğrudan etkiler: Yaşam, Sağlık, Ruh ve Doygunluk. Düşmenize neden olan bir hayvan saldırısı ile karşılaştığınızda Yaşam elementi azalır. Bununla birlikte, Yaşam zamanla restore edilebilir veya iyileştirici öğelerle tedavi edilebilir. Hava tutması veya zehirlenme gibi iç koşullarla karşılaşırsanız sağlığınız etkilenir. Zamanla, ruhunuz azalacak ve yatmadan önce iyileşebilirsiniz.


Ocean Is Home 2 APK


Issız bir adada hayatta kalmak için odaklanmanız gereken ilk görev, gerekli ekipmanı oluşturmak için tüm hammaddeleri bulmak ve toplamaktır. Ateş yakmak için odun, balta yapmak için taş, yemek yapmak için çekiç olabilir. Ayrıca yemek için tehlikeli olmayan hayvanları avlamak için bazı ilkel silahlar aramaya da dikkat etmeniz gerekiyor. Bundan sonra, bir ev inşa etmek için el yapımı eşyalar kullanarak kendinize yaşayacak bir yer inşa etmeyi düşünmelisiniz. Oradan, kanalizasyon, elektrik gibi diğer birçok gerekli şeyi yaratmayı düşünün.


Ocean Is Home Survival Island Apk Hile


Oyunla ilgili görünüşte gülünç olan tek şey, üssünüzü faydalı silahlarla inşa edebilmeniz. Oradan devasa mülkler yaratıldı. Bir konak, araba veya son teknoloji silahlar olabilir. Kulağa mantıksız geliyor, ancak oyun üreticisinin inanılmaz derecede taze ve benzersiz stratejik vizyonunu gösteren unsur bu.


Ocean Is Home Survival Island Apk indir


Oyunun arayüzü, gerçekçi bir animasyon stili ile birlikte birinci şahıs 3D grafik teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bu faktör, oyuncuların doğayla iç içe olmanın en otantik hissinin keyfini çıkarmasını sağlar ve böylece karakterin iç yüzünü oldukça net bir şekilde tasvir eder. Aynı zamanda, bu oyunun basit kontrolleri vardır, böylece oyuncular yaklaşabilir ve nasıl oynanacağını çabucak anlayabilir.


Ocean Is Home hile


Bir akıllı telefonunuz varsa, Ocean Is Home Survival oyununun adını bulmak için mağazaya gidin. İndirmek ve ıssız bir adada tek başına hayatta kalmanın inanılmaz hissini yaşamak için birkaç dakika bekleyin. Korkunuz tarafından boğulacaksınız, ancak sakince üstesinden gelmenin yollarını bulmalısınız. Eğer telefonunuz yoksa ama yine de oyunu deneyimlemek istiyorsanız, kesinlikle Windows çalıştıran bir bilgisayarla imkanınız var, ancak Bluestacks destek yazılımını indirmeniz şartıyla.


Ocean Is Home Survival Island indir


Bu nedenle, oyunun çekiciliğini artırmak için en son sürümü düzenli olarak güncellemeli ve dünyanın her yerinden diğer oyunculara katılmalısınız! Oyunu oynarken iyi eğlenceler dileriz!


Ocean Is Home Survival Island indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Pirate Caribbean Hunt APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar