Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [v2.12.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [v2.12.2] 1 Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [v2.12.2] 2 Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [v2.12.2] 3 Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [v2.12.2] 4 Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [v2.12.2] 5 Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [v2.12.2] 6

Fantasy Island Sim Para Hileli MOD APK [2.12.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların hayallerindeki şehri çevrimdışı bile kurabilecekleri eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyundur.


Fantasy Island Sim 2.12.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. (yeterli olmasa bile kullanın)
İnsanlar, bilinç dünyalarını inşa ederken rahatlama ve eğlence bulmak için genellikle inşaat veya yönetim simülasyon oyunları ararlar. Bu tür birçok oyun piyasada geniş çapta ortaya çıktı ve oradan oyuncular için zengin bir deneyim getirerek çok çeşitli ve zenginlik yarattı. Bunlardan biri , benzersiz stili, birçok çekici seçeneği ve oyuncuların keşfetmesi için derinlemesine oynanışı ile Fantasy Island Sim'dir. Ayrıca, oyun, oyuncuların arkadaşlarını oyuna dahil ettiği ve birlikte en önemli simülasyon oyununun keyfini çıkardığı bir arkadaş davet işlevine sahip olacak. Sadece şehri inşa etmekle kalmaz, oyuncular birlikte mal alışverişi yapabilir, görevleri tamamlayabilir ve oyundaki diğer birçok heyecan verici aktiviteye katılabilir.


Fantasy Island Sim v2.12.2 MOD APK


Fantasy Island Sim oyununun özü, oyuncuların kendi tarzları ve yaratıcılıkları dışında bir ada şehri inşa etmelerine olanak tanır. Oyun, özgürlüğü ve keşfi vurgular ve oyuncuların her şeyle en müreffeh adaları yaratabilecekleri bir yönetim mekanizması ile el ele gider. Ayrıca, şehre esnek bir şekilde eksiksiz bir yönetim sistemi uygulanacak ve oyunculara adayı yönetmek ve hatta onları birçok farklı şeye dönüştürmek için daha fazla seçenek sunacak. Oyunun ada inşa etme içeriği geniştir ve sonsuz olabilir ve her zaman yeni içerikle güncellenir ve oyunculara yönetim ve inşaat simülasyonu türünde ilgi çekici bir deneyim sunar.


Fantasy Island Sim Para Hilesi


Oyunda farklı kabileler ve yapı stilleri yer alacak ve her seçeneğin mimari, yönetim tarzı ve diğer birçok faktör gibi kendine has özellikleri var. Bu, oyunu daha zengin ve etkileyici hale getiriyor ve oyuncular, etkinlikler aracılığıyla arkadaşlarıyla kültürel alışveriş yapma fırsatına sahip olacak. Ayrıca, kabile değişiklikleri oyuncunun yönetim sistemini etkileyebilir ve oyun her kabileye özel olarak birçok yeni unsur uygulayacaktır. Aynı şekilde, her kabilenin volkanik etekler, Kuzey Kutbu, ovalar vb. gibi farklı bir habitatı vardır. Ortak özellik, hepsinin küçük veya büyük adalar üzerine inşa edilmiş olmalarıdır, oyuncunun bir rüya krallığı inşa etmedeki yaratıcılığını teşvik etmek için doğru yerlerdir.


Fantasy Island Sim Altın Hilesi


Oyuncu şehirler, işlevsel binalar sayesinde daha canlı hale gelecek ve hatta otomatik olarak bir döngü oluşturacak ve büyümek için birbirlerini destekleyecekler. Oyuncunun görevi, vatandaşların tüm kolaylıklarını sağlamak, yiyecekleri, kaynakları ve daha fazlasını çoğaltmaktır. Şehrin yapıldığı uygun işlevsel çalışma ile her şey tamamlanabilir. Orada oyuncular sonsuz bir tedarik hattı inşa edecek ve genellikle gelir toplamak veya şehrin alanını genişletmek için şehre uğrayacaklar. Oyun, daha özel yapılar, tüm adayı parlatma işlevi sunacak ve oyuncuların adayı her zamankinden daha güçlü geliştirmeleri için birçok unsur ekleyecektir.


Fantasy Island Sim Kaynak Hilesi


Fantasy Island Sim'in oynanışı, oyunculara ada şehir yönetimi ve diğer alanlar gibi eğlence unsurları sağlayacak. Oyuncular, günlük zorlukları veya görevleri tamamlayarak birçok çekici ve cömert ödül alacaklar. Görev sistemi, şehrin seviyesi ve gelişmişlik seviyesi ile ödülleri arttıkça oyuncunun ana gelir kaynağı olarak görülebilir. Ayrıca oyuncular, görevleri tamamlarken özel yapılar elde etme ve böylece yaratıcılıklarıyla muhteşem bir şehir inşa etme fırsatına sahip olacaklar. Görev sistemi kapsamlı bir şekilde inşa edilmiştir ve oyunu deneyimlerken oyuncuları eğlendirmek için her zaman görünecek veya birçok yeni unsur yaratacaktır.


Fantasy Island Sim Hile apk


Oyuncular şehirlerini dolaşmaktan bıkarlarsa, dış dünyaya maceralar deneyimlerini zenginleştirecektir. Keşif gezileri, oyuncuların faaliyet alanlarını genişletmelerine ve hatta haritadaki diğer şehirlerle ticaret yolları oluşturmalarına olanak tanır. Ayrıca, oyuncular yol boyunca birçok gizli ödül ve oyuncuların kilidini açabileceği kupalarla birlikte birçok başka hazineyi keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Ancak, dış dünyayı keşfetmek enerji puanlarını tüketecek ve oyuncular görevleri tamamlayabilir veya enerjinin yeniden dolmasını bekleyebilir.


Fantasy Island Sim apk indir


Herkesin yaratıcılığı ve şehir kurması farklı ve muhteşem. Oyuncular yaratıcı olmak veya öğrenmek istiyorsa, arkadaşların veya başkalarının şehirleri sonsuz fikirlerin kaynağı olacaktır. Büyüleyici olan, bu şehirlerin oyuncular için, otomatik olarak ziyaret etme ödülleri gibi gerçek etkileşimlere sahip olması. Bu ödüller şehrin düzeyine ve refah derecesine göre değişiklik gösterecek ve oyunculara arkadaşlarının şehirlerini her ziyaret ettiklerinde sıcak bir karşılama sunacak.


Fantasy Island Sim Son Sürüm apk


Fantasy Island Sim, oyuncuların hayallerindeki şehri çevrimdışı bile kurabilecekleri eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyundur. Oyun aynı zamanda birçok mini oyun ve heyecan verici aktivitelerle gelecek, şehri hareketlendirecek ve oyunculara simülasyon türünde harika bir deneyim yaşatacak. Kabile, mimari ve görev sistemi gibi oyundaki her şeyin çeşitliliği oyunun özüdür ve aynı zamanda oyuncuların sonsuza kadar yaşayabileceği en iyi şeydir.


Fantasy Island Sim'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Birimi Hilesi)


Bir önceki android oyun ReFactory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar