Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 9)
Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11] 1 Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11] 2 Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11] 3 Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11] 4 Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11] 5 Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11] 6 Monopoly Para Hileli MOD APK {v1.8.11] 7

Monopoly Tüm Kilitler Açık Hileli MOD APK {1.8.11] - Android için hileli son sürümü ücretsiz indirin. Monopoly oyunu kiminin çocukluk oyunu kiminin ise mobil platformlardaki yeni oyunu. Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olmayı fazlasıyla haketmiştir.


Monopoly 1.8.11 APK AÇIKLAMASI


Akıllı telefonların gelmesinden önce çocukların eğlence için en çok kullandıkları şey “Monopoly” satranç setiydi. Bu, o zamanlar en eğlenceli şeylerden biriydi. Charles Darrow bu oyunu 1935'te yarattı, yaklaşık 750 milyon kişi oynadı ve onu dünyanın en çok oynanan satranç oyunu yaptı. Bu oyun ben de dahil olmak üzere birçok insanın çocukluk parçası haline geldi ve bu oyunun tadını diğer pek çok kişiyle birlikte çıkarabilirsiniz. Ancak teknolojinin gelişmesi her şeyi değiştirdiği için, ancak dünyanın trendine ayak uydurmak için son zamanlarda mobil platformlarda bir oyun başlatıldı. Oyun Türkçedir.


Monopoly v1.8.11 MOD APK


Bahsettiğim oyun, mobil cihazlarımızda bulunan "Monopoly" dir, böylece oyuncular oyunu her zaman, her yerde oynayabilir. Bu oyun, "Marmalade Game" adlı ünlü bir şirket tarafından üretilmiş ve yayınlanmıştır, Bu, Bulmaca türündeki oyunlarda uzmanlaşmış bir şirkettir. Bu üretici tarafından yaratılan bazı önemli oyunlar "Sudoku Multiplayer", "The Game of Life" ve diğerleri. Oyuncular bu oyuna geldiğinde, oyuncu daha önce çocukken yaşadıklarıyla aynı duyguyu yaşayacaktır. Bu oyun oyuncuların gelip deneyimlemesi için çok değerlidir, inan bana oyuncular hayal kırıklığına uğramayacaklar.


Monopoly Hile Apk


Oyunun oynanışı ve ayrıca oyunu oynarken kuralları, oyunculara gerçek bir his vermek için gerçeğe göre çok fazla değişiklik yok. Bir oyun başladığında, oyuncu temsili maskotunu "Git" kutusuna yerleştirecek ve zarlar sırayla yuvarlanmaya başlayacak ve oyuncuyla başlayacaktır. İki zar olacak ve bir oyuncunun yapacağı hamle sayısı oyuncunun sahip olduğu puan sayısına bağlı olacaktır. Oyunda yirmi sekiz özellik, üç Şans hücresi, üç Topluluk Sandığı kutusu, bir Lüks Vergi kutusu, bir Gelir Vergisi kutusu dahil olmak üzere toplam kırk farklı hücre vardır. Ayrıca sehpamızın dört köşesinde dört kare var: Oyuncuların kullanması için GO, Jail, Free Parking ve Go to Jail. Oyun başladığında oyuncuya, oyunda gayrimenkul alanlarına yatırım yapabilmesi için banka tarafından bir miktar sermaye verilecek. Tüm tur oynar ve Go kutusuna geri dönerseniz, oyuncu kullanmaya devam etmesi için ek bir 200 $ alır. Bu miktar oyuncuya banka tarafından oyuncunun kazandığı miktar olarak ödenir.


Monopoly 1.8.11 Full Apk


Gayrimenkul alıp satmak, oyuncuların bu oyunda çok para kazanmasını sağlayan şeydir. Bir oyuncunun maskotu bir durakta, arsada veya oyun alanında durduğunda, kimse yoksa, oyuncu onu satın alabilir. Bunları satın alabilmek için oyuncuların bankaya para ödemesi gerekir ve ardından oyuncu o yere sahip olmak için bir lisans alır. Oyuncu o alanı satın almak istemezse, banka müzayede yöntemiyle satış yapacaktır; Araziyi satın almak için herkes bu müzayedeye katılabilir. Oyuncu zaten bir alana sahipse, diğer oyuncular bu alanın ötesine geçerse, oyun tarafından öngörülen kira ödemek zorunda kalacaklar.


Monopoly APK indir


Oyunda ayrıca oyuncunun beklemesini beklemeye değer iki tür şemsiye vardır, eğer şanslıysa oyuncu kolayca kazanabilir, yani Şans, Topluluk Sandığı. Oyuncu bu kutulara ulaştığında, oyuncuya bir kart verilecek ve oyuncunun içindeki gereklilikleri yerine getirmesi gerekir. Belki şanslı oyuncu bankadan para alırsa ama şanssızsa, oyuncu hapse girebilir. Kartın gerekliliklerini tamamladıktan sonra kart kaybolacak, ancak bir tane var, oyuncu kullanmazsa kaybolmayacak, yani "hapisten bedava çık".


Android için Monopoly APK - İndir


Oyuncu iflas ettiğinde kaybeder, yani oyuncunun artık herhangi bir varlığı kalmaz. Kazanan, iflas etmeyen son oyuncu olacak, ancak oyuncu zamanı ayarladıysa, zamanlayıcı bittiğinde en zengin kazanacak.

"Tekel" sadece normal eğlence için bir oyun değil, aynı zamanda oyuncuların doğru hamleler yapmak için çok düşünmesi gerekecek. Fakat bu oyunda şans da kazananın kararını etkileyen bir faktördür. Şans varsa, oyuncu kolayca kazanır, ancak oyun sırasında şanslı değilse, oyuncu kaybedecektir. Bu, oyuncuların arkadaşlarıyla partilerde veya boş zamanlarında oynayabilecekleri çok ilginç bir oyundur.


Monopoly İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar