Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 1 Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 2 Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 3 Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 4 Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 5 Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 6

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [2.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Truck Simulator Offroad 4, oyuncuların arazide kamyon sürüşü deneyimi yaşamasına yardımcı olan bir oyundur, ağır malları taşımak ve zorlu yolları fethetmek zorunda kalacaksınız.


Kamyon Simulatörü Offroad 4 2.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi.Tüm Seviyeler Açık
Hiç gerçek bir arazi aracı sürmedin mi? Peki bunu hemen şimdi deneyimlemek ister misin? Sadece simülasyon yoluyla olmasına rağmen, arazi kamyonu sürüşünde en gerçekçi deneyimi yaşayacağınızdan emin olun. Karmaşık ulaşım işleri yapmak, sayısız yoldan ve farklı şehirlerden geçmek kesinlikle eğlenceli bir duygu getiriyor. 


Kamyon Simulatörü Offroad 4 v2.8 MOD APK


Sadece arazi aracı sürüşünün tanık olabileceği vahşi doğanın ve görkemli manzaranın tadını çıkarın. Mobil cihazlarda en gerçekçi 3D grafiklere sahip bir offroad kamyon sürüş simülasyon oyunu olan Kamyon Simulatörü Offroad 4 oyununu sizlere sunuyoruz.


Kamyon Simulatörü Offroad 4 APK Android OYUN CLUB


Bu gerçekçi bir simülasyon oyunu olduğu için kontrolleri gerçek bir kamyona dayalı olacak. Dolayısıyla bu sürüş oyunlarına maruz kalan bazı oyuncular zorlanacak ve uzun süre alışmaları gerekecek. Ancak endişelenmeyin, kontrol mekanizması bazı oyunculara uyacak şekilde ayarlarda değiştirilebilir. 


Kamyon Simulatörü Offroad 4 APK Dayı


Temel kontrol mekanizmasının yanı sıra tüm araçlar için kontrol fonksiyon butonları da ekranda yer alacak. Kazaları veya öngörülemeyen bazı sorunları önlemek için bu işlevlerden uygun bir zamanda yararlanın. Ne de olsa bu bir simülasyon oyunu, yani Offroad ağır nakliye endüstrisindeki her şey net bir şekilde detaylandırılacak.


Kamyon Simulatörü Offroad 4 Para Hilesi


Bu oyun açık bir dünya şeklinde tasarlanmıştır, yani oyuncular her yere gidebilir ve her şeyi yapabilir. Oyuncunun işi, menüde görünen sözleşmelere göre belirlenir. Bu sözleşmelerin belirli konumlarda alınması gerekiyor ve oyuncunun sözleşmenin tamamlandığını onaylamak için sürekli olarak varış noktasına hareket etmesi gerekecek.


Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hilesi


Sözleşmeler, çoğunlukla nakliye olmak üzere birçok farklı türde gelir, ancak oyuncunun taşıdığı şey rastgele olacak ve açıklamada belirtilecektir. Oyuncular herhangi bir traktörü seçebilir ve arazi çoğunlukla arazi dışı olacaktır. Bu, Offroad dahil olmak üzere ana sorundur, yani oyuncular bazı karmaşık ve engebeli arazilerde hareket etmek zorunda kalacaklar. Asfalttan farklı olarak, arazi çoğunlukla ham zemin veya kumdur, bu da ulaşımı daha karmaşık hale getirir. Oyuncular kontrol becerilerini geliştirmek ve bu engelleri sürekli olarak aşmak zorunda kalacaklar. En deneyimli sürücülerden biri olun ve büyük sözleşmelerle servet toplayın.


Kamyon Simulatörü Offroad 4 Hile Apk


Oyun, birçok ünlü traktör üreticisini ve tipik ürünlerini simüle edecek. Oyuncular, Offroad stiliyle tasarlanmış güçlü traktörlere maruz kalacaklar. Bu traktörlerin kilidini açmak isteyen oyuncuların belirli koşulları tamamlaması veya yeterli paraya sahip olması ve bunlar için ödeme yapması gerekecek.


Kamyon Simulatörü Offroad 4 Apk indir


Bir kamyon şoförünün günlük hayatı, dinlenme ve çalışma süreleri de dahil olmak üzere ayrıntılı olarak simüle edilecektir. Hatta kamyonun dayanıklılığından ve yakıtından bile bahsedilecektir. Oyuncular, bir kamyon şoförünün karmaşık süreçlerini ve yaşamını deneyimleyecekler. Trafik ihlallerinden kaçının ve malların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayın. Aynı zamanda, bu oyun da gerçekçi fiziksel mekaniklerle gelecek, eğer oyuncu kontrolde dikkatsiz olursa korkunç kazalara yol açacaktır.


Kamyon Simulatörü Offroad 4 indir (MOD, Tüm Seviyeler Açık)


Bir önceki android oyun Zombie Diary 2 Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar