Idle Car Fix Hileli MOD APK [v1.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Car Fix Hileli MOD APK [v1.0.7] 1 Idle Car Fix Hileli MOD APK [v1.0.7] 2 Idle Car Fix Hileli MOD APK [v1.0.7] 3 Idle Car Fix Hileli MOD APK [v1.0.7] 4 Idle Car Fix Hileli MOD APK [v1.0.7] 5 Idle Car Fix Hileli MOD APK [v1.0.7] 6

Idle Car Fix Hileli MOD APK [1.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şu anda yepyeni bir tycoon destanının başlangıcındayız. Otoparkta otomobiliniz dahil her şey sizi bekliyor patron.


Idle Car Fix 1.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül Hilesi. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Idle Car Fix oyununun amacı, her oyuncunun karlı bir otomobil bayiliği kurması ve dünya çapındaki müşterilere lüks araçlar satmasıdır. Bankada yeterli paranız varsa, daha geniş bir otomobil yelpazesinin kilidini açarak garajınız fikrini daha çekici hale getirebilirsiniz. 


Idle Car Fix v1.0.7 MOD APK


Tek bir araçla seyahat etmek muhtemelen oldukça hızlı bir şekilde yorucu olacaktır. Idle Car Fix oyununda artık birkaç basit adımı izleyerek çok çeşitli araçlar satın alabilirsiniz. Bulmayı beklemeyebileceğiniz, erişebileceğiniz çeşitli bilim kurgu arabaları var. 


Idle Car Fix Para Hilesi


Mevcut showroomunuzun boyutunu büyütme seçeneğiniz var. Potansiyel müşteriler için çekici olmalı, tüketici temasının maliyetini karşılayacak kadar karlı ve yeterli sayıda lüks aracı barındıracak kadar büyük olmalıdır. En iyi ve en gösterişli araç gösterisi, büyük bir çalışma ve büyük bir neşenin sonucudur.


Idle Car Fix Elmas Hilesi


Ayrıca oyuncuların kullandığı araçların bileşenlerini yükseltmek de mümkün. Aracın motorunu, lastiklerini, etiketlerini ve tekerleklerini değiştirmek daha kısa sürede mümkündür. Ayrıca, özel takviyelerini artırarak ve sınırlı kaynakları tarafından belirlenen ilk engeli aşarak aracınızı nihai biçimine getirebilirsiniz. 


Idle Car Fix Apk Hile


Muhteşem bayanları "araba şovu kızları" olarak işe almak, bir garaj için etkili bir pazarlama stratejisidir ve bu kadınlar potansiyel alıcılara otomobil gösterecektir. Oyunda, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı otomobil şovu kızı var ve bunların her biri kişinin gelirini ve satışlarını artırmak için kullanılabilir. 


Idle Car Fix Apk indir


Bu, evinize gelen para miktarını artırmak isteyip istemediğinizi keşfetmek için iyi bir seçenektir. Daha yüksek bir derinliğe sahip olduğu için benzer türdeki diğer oyunlara göre daha sürükleyici.


Idle Car Fix indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Epic Brawl APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar