TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [v1.10.62a]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [v1.10.62a] 1 TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [v1.10.62a] 2 TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [v1.10.62a] 3 TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [v1.10.62a] 4 TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [v1.10.62a] 5 TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [v1.10.62a] 6

TheoTown City Simulation Para Hileli MOD APK [1.10.62a] - en son sürüm - Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz şehir kurma ve yönetme oyunu şimdi ücretsiz indirin!


TheoTown 1.10.62a MOD APK AÇIKLAMASI


TheoTown Şehir Simülasyonu - Sanal dünyanın efsanesini hatırlatır SimCity BuildIt'ten bahsetmeyi başaramazsınız. PC sürümünün tüm temel özellikleri olan bu mobil oyun, milyonlarca kullanıcıya hızla ulaştı. Sadece heyecan verici oyun nedeniyle değil, grafikler de çok güzel ve etkileyici. Blueflower'dan Theo Town City Simulation, SimCity gibi şehirler inşa etme temasında da önemli adımlar attı. Tipik olarak, oyun çekici olmasına rağmen, Theo, 3D tasarıma sahip değil, ancak basitliği oyuncu için çok güzel. Sanal dünyanın canlılığı dalmak istediğiniz yerse bu oyun açlığınızı kolayca giderecektir.


TheoTown 1.10.62a Elmas Hilesi 


Theotown elmas kodu, TheoTown City'ye geldiğinizde, şehri onun iradesine göre kontrol etme ve inşa etme gücünü ellerinde tutacaksınız. Kusursuz ve güzel bir şehrin işlerine, sosyal hizmetlerine ve güzelliğine ihtiyacı olacaktır. Oyuncular çevredeki arazileri geri kazanarak evler ve yollar inşa etmek için daha fazla konuma sahip olacaklar. Ancak her zaman şehrinizin güzelliğini yok eden unsurlar vardır. Örneğin, ev yangını, çöplük… Şu anda oyuncuların hizmetlerini kullanmak zorunda oldukları temizlik ve onarım için inşa edilmiştir. Her detayı kontrol etme ve düzenleme yeteneği ile binalar inşa edilecek.


TheoTown 1.10.62a Para Hile Apk


TheoTown Mod apk. Şehrin güzelliğini artırmak için oyuncular, süslemek için mevcut belirli unsurları kullanabilir. Elbette şehriniz daha parlak, göz alıcı olacak. Simülasyon Şehri'ne göre gerçeğe oldukça benzer bir oyun stiline sahip. Gerçekte var olan ve gerçekleşen her şey, her şey oyunda tasvir edilecektir. Oyuncular, yalnızca gerçek hayatta yalnızca büyük yeni güçleri yönetme yeteneği ile geniş bir alan yaşayacaklar. Oyundaki tüm unsurlar gerçek zamanlı, modern ve yüksek olarak güncellenir. 


Kendi şehrinizi mi inşa etmek istiyorsunuz?


Kesinlikle güzel bir şehir inşa etmek zorunda değilsiniz ve yeni bir şeyler de yapabilirsiniz. Aşırı hava olayları, güzel şehri "temizlemenize" de yardımcı olabilir. Bir anda hepsi boş bir arsa olacak, ev yok, yol yok, hiçbir şey yok. Bu özellik, yeni bir şehir kurması gereken ancak çözüm bulamayanlar için de oldukça kullanışlıdır. Blueflower'ın düzenli güncellemelerinde, oyun düzenlenecek ve daha birçok heyecan verici özelliğe eklenecek. Kullanıcı için uzun vadede çok şey eklenecek. 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar