Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [v270.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [v270.0] 1 Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [v270.0] 2 Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [v270.0] 3 Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [v270.0] 4 Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [v270.0] 5 Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [v270.0] 6

Alpha Guns 2 Para Hileli MOD APK [270.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ana karakterin dünyayı çılgın bir bilim adamından ve onun robotlar ve kölelerden oluşan ordusundan kurtardığı bir arcade oyunudur.


Alpha Guns 2 270.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Eğitimi tamamladıktan sonra günün ödülünü alın.
Alpha Guns 2 Aksiyon Oyunları ve Android alfa silahlarının süper sevimli cephaneliği Son derece harika bir tasarıma sahip keyifli bir küçük aktivite sporu Runtime Alpha Guns iki ile test edildi Alpha Weapons iki, yepyeni, heyecan verici ve son derece keyifli yeni bir aksiyon oyunu.


Alpha Guns 2 v270.0 MOD APK


Savaşmak için silah düşmanlarını kabul ederek! Güçlere sahip çok çeşitli düşmanlar, gezegeni terörizme karşı gözetlemenin ve bunlardan birer birer kurtulmanın en iyi yoludur! Alpha Guns 2, bu oyunun en önemli karakteri olan Max'in komuta ve rehberliği, sonraki 2.5 web sayfasına kadar sola doğru ilerlemek ve ayrıca bunların sağına giderek ilerlemek tamamen size kalmış. ardı ardına görevler, düşmanlarınızı silahlarınızla dövün ve onları yok edin.


Alpha Guns 2 Para Hilesi


Tanklar! Hedefinize ulaşmaya çalışın! Bu maçın tam olarak aynı koşusunda, tasarımı Alpha Guns 2'yi büyüler ve inşa eder ve odak noktası ile birlikte oynanışını, kontrollerini alır. Genel olarak, Alpha Guns 2 indirmeye değer ve şimdi bunu sağlıyoruz! Alpha Guns iki maçı şu anda yaklaşık 5.000 kullanıcı tarafından indirildi ve 5.0 üzerinden 4,9'luk olağanüstü derecelendirmenin şimdiden alındığını bilmek büyüleyici! Sonunda bu Alpha Guns'ın grafiklerini ve tek bir tıklama almak istemeniz durumunda iki oynanışı gözlemleme olanağına sahip olacaksınız.


Alpha Guns 2 Altın Hilesi


Bir kahraman olun ve tanklar, dronlar, güçlü denetçiler, nöbetçiler ve çok daha fazlası gibi çeşitli düşmanların hepsini atlayabileceğiniz ve alabileceğiniz Alpha Guns 2de dünyayı kurtarın. Diğer silahlarla birlikte lazer silahları, el bombaları, roketatarlar, pompalı tüfekler gibi kullanabilecekleri silahları var. Son derece donanımlı bir düşman ordusuyla başa çıkmaya hazırlanın, böylece düşmanlarınızı kontrol etmek için daha fazla güç elde etmek için silahlarınızı ve teçhizatınızı bile geliştirebilirsiniz.


Alpha Guns 2 Silah Hilesi


Örneğin, bir hava saldırısı, ağır makineli tüfek ateşlemesi, hafif makineli tüfek drone gibi özel kuvvetleri ve süre boyunca gözlerinizi kısmanıza neden olan şırıngaları kullanın. Ateşli silahlarınızı değiştirin ve Chaser silahı, Phoenix ekipman silahı, Atomic blaster ve Weapon X gibi güçlü birden fazla silah alın. Araştırma için ilk görevler ve başarmak için birçok başarı ile kişisel olarak sizi bekleyen yepyeni bir mücadele olabilir. Genel oyun ÜCRETSİZ olabilir ve oynaması kolaydır! Ayrıca gerekirse çevrimdışı oynanabilir. Ses dosyaları ve müzikle birlikte maç büyük bir zevk olacaktır.


Alpha Guns 2 Hile Apk


Güçlü donanmış bir düşman ordusuyla yüzleşmeye hazır olun, ayrıca düşmanlarınıza hükmetmek için silahlarınızı ve teçhizatınızı geliştirebilirsiniz. Uçak pisti, ağır makineli tüfek drone'ları, hafif makineli tüfek drone'ları ve sizi süre boyunca ölümsüz yapan şırıngalar gibi özel güçleri kullanın. Silahlarınızı değiştirin ve bir kovalayıcı silah, Phoenix makineli tüfek, nükleer blaster ve silah x gibi birçok güçlü silah taşıyın.


Alpha Guns 2 Apk indir


Ana karakterin dünyayı çılgın bir bilim adamından ve onun robotlar ve kölelerden oluşan ordusundan kurtardığı bir arcade oyunudur. Gezegeni kurtarma yolunda karakter çeşitli yerlere seyahat edecek, bir gökdelene tırmanacak ve denizin derinliklerine inerek gizli bir laboratuvarın duvarlarına inecek. Her yerde, büyük bir silah cephaneliğine ve özel cihazlara yardımcı olacak ana kötü adam ve büyük patronların uşakları tarafından beklenecek. Ayrıca, kahraman pompalanabilir, becerilerini ve yeteneklerini geliştirebilir.


Alpha Guns 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja warrior APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar