Executive Command Mega Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Executive Command Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Executive Command Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Executive Command Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Executive Command Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 Executive Command Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 Executive Command Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

Executive Command Mega Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her zaman Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olmak istemişseniz, şimdi şansınız var ve çok kısa sürede bu göreve gelebilirsiniz.


Executive Command 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak ajandanız için maksimum onay ve desteği etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açın.

Executive Command, hiç bir günlüğüne Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olmak istediniz mi? İcra Komutanlığında, dört yıl boyunca Başkan olabilirsiniz! Yol boyunca ortaya çıkan zorluklar ve sorumluluklarla yüzleşirken gündeminiz olarak belirlediğiniz şeyi başarmaya çalışın. Başkomutan ve genel müdür olmak kolay bir iş değil.


Executive Command v1.1.1 MOD APK


Executive Command'ın orijinal oyununu, Executive Command'ın ilk aşamasında yüklediyseniz, kendinizi geliştirmek için Executive Command oyun içi para birimini biriktirmek için çok zaman harcamanız veya oyun içi ödeme yoluyla hızlı bir şekilde para harcamanız gerekebilir.


Executive Command Para Hilesi


Her iki durumda da, sürece her zaman biraz zaman veya para yatırmanız gerekecek, bu çoğu eğitici oyun için üzücü. Executive Command hileli mod apk'yı kullandığınızda bu iki problemden mükemmel bir şekilde kaçınırsınız ve oyunun keyfini mükemmel bir şekilde çıkarabilirsiniz.


Executive Command Altın Hilesi


Şimdiye kadar dünya çapında üç buçuk milyondan fazla Android cihazı kullanıcısı tarafından derecelendirilen simülasyon türünde çocuklar için inanılmaz derecede ilginç ve eğitici bir oyun. Her zaman Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olmak istemişseniz, şimdi şansınız var ve çok kısa sürede bu göreve gelebilirsiniz, bunun için bir günden fazla harcamazsınız. Android için Executive Command, klasik oyunun yeni ve geliştirilmiş bir versiyonudur.


Executive Command Apk Hile


Başarıya giden yolda üstesinden gelmeniz gereken daha farklı Başkanlık avatarları, daha heyecan verici içerikler, yeni oyun seçenekleri, ek senaryolar ve zorlukları deneyimleyebilirsiniz.


Executive Command Apk indir


Executive Command sayesinde başkanın hangi görevleri yerine getirdiğini, gündemini, liderlik pozisyonlarının belirli işlevlerini, yürütme organının tüm yapısını ve süreçlerini öğrenebilecek, yani tüm bunları kendiniz deneyimleyebileceksiniz. ve içeriden çalışın. Tüm bilgiler büyüleyici bir biçimde sunulur ve oyuncuyu saatlerce geciktirebilir.


Executive Command indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Unlucky Tale RPG Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar