Tap Tap Dash Hileli MOD APK [v2.012]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tap Tap Dash Hileli MOD APK [v2.012] 1 Tap Tap Dash Hileli MOD APK [v2.012] 2 Tap Tap Dash Hileli MOD APK [v2.012] 3 Tap Tap Dash Hileli MOD APK [v2.012] 4 Tap Tap Dash Hileli MOD APK [v2.012] 5 Tap Tap Dash Hileli MOD APK [v2.012] 6

Tap Tap Dash Hileli MOD APK [2.012] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 1000'den fazla farklı oyun içi seviye içerir.


Tap Tap Dash 2.012 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık. Tüm karakterlerin kilitleri açık. Escape Modu kilitsiz ve sınırsız can.
Tap Tap Dash - Mobil cihazlarınızdaki karmaşık ve zorlu oyunlardan nispeten sıkıldığınızı mı düşünüyorsunuz? Zevk için oldukça basit ama ilginç bir oyun mu arıyorsunuz? Öyleyse Tap Tap Dash kesinlikle sizin için harika bir oyun. Sadece dokun ve zıpla mekaniği etrafında dönen basit oyun ile, oyun içi zorluklara kısa sürede kolayca alışabilirsin. Ancak oyun ilerledikçe daha zorlu seviyeler getireceğinden, bunu kolay olduğunu düşünmeyin. Ve böylece, oyunu nasıl oynarsanız oynayın, ilgi çekici kalmasına izin verin.


Tap Tap Dash v2.012 MOD APK


Oyunda oyuncular sonsuz atari seviyelerine girmeye çalışırken kendilerini renkli ve sevimli karakterlere katılırken bulacaklar. En sevdiğiniz karakterleri seçin ve Tap Tap Dash'taki sonsuz koşuda bir dizi farklı engel boyunca onlara rehberlik edin. Çeşitli farklı zorluklarda yolunuzu bulurken oyunda yüzlerce zorlu seviyeyi seçin. Seviyeleri başarıyla tamamlamak ve hazır olduğunuzda bir sonraki zorluklara geçmek için vuruşlarınızı doğru bir şekilde zamanlayın. Zevk almanız için birçok yeni seviye ve karakter özelleştirmesi mevcut olacak.


Tap Tap Dash Para Hilesi


Android oyuncuları heyecan verici Tap Tap Dash oyununda kolayca eğlenebilirler. Bununla birlikte, basit mekaniklerle çok fazla zaman kaybetmeden oyuna hızlıca aşina olabilirsiniz. Oldukça basit, hareket ettiğiniz yönü değiştirmek ve uçurumların üzerinden atlamak için ekrana dokunmanız yeterli. Yerdeki tüm değerli taşları toplamak için musluklarınızı mükemmel bir şekilde ayarladığınızdan ve yollardan düşmekten kaçındığınızdan emin olun. Tap Tap Dash'ta benzersiz renkli ve canlı temalara sahip benzersiz koşu stillerinin keyfini çıkarın. Kendinizi sevimli karakterleriniz olarak bir çizgi filmde oynarken bulacağınız sonsuz seviyeleri keşfedin. İlginç yollardan geçin ve oyundaki dinamik temaların tadını çıkarın.


Tap Tap Dash Salyangoz Hilesi


Oyun içi deneyimlerinizi çeşitlendirmek için oyun, zorluklarınız sırasında kilidini açıp oynayabileceğiniz çeşitli farklı karakterlere de sahiptir. Bununla birlikte, her karakterle birlikte, koşuları çok daha ilginç hale getiren benzersiz görünümlere ve mekaniklere sahip olduklarını göreceksiniz. Büyük bir koleksiyondan en sevdiğiniz karakterlerin kilidini açmak için yeterli para topladığınızdan emin olun. Bir kuş, kedi, fare ve hatta kulaklık takan bir öküz gibi oynayın.


Tap Tap Dash Hile Apk


Android oyuncularının oyunda doyasıya eğlenmelerini sağlamak için Tap Tap Dash, seçebileceğiniz 1000'den fazla farklı oyun içi seviye içerir. Çeşitli zorluklarla erken seviyeleri kolayca geçebilir, bu nedenle oyuna hızlı bir şekilde aşina olabilirsiniz. Ve sonrakilere doğru ilerledikçe, yavaş yavaş daha zorlayıcı hale geldiklerini göreceksiniz, bu da ne kadar uzun süre oynarsanız oynayın oyunun heyecanlı kalmasını sağlar.


Tap Tap Dash Apk indir


Ve ana oyunun yanı sıra, Tap Tap Dash'taki Android oyuncularının özel ödülleri için birden fazla zorlukta ve başarıda rekabet etmelerine de izin verilir. Bu nedenle, hazır olduğunuzda oyun içi Başarımlar ile sonsuz oyuna dalmaktan çekinmeyin. Eşsiz ödüller kazanın ve arkadaşlarınızla onlar hakkında övün. Bununla birlikte, oyun aynı zamanda oyuncuların heyecan verici skor tablolarında arkadaşlarıyla ve dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla oyunun keyfini çıkarmasına izin veriyor. Burada, mutlak yüksek puanlar için tüm oyuncularla rekabet edebilir ve en son seviyelere ulaşabilecek kişileri bulabilirsiniz. Her hafta piyasaya sürülen yeni seviyelerle rekabet asla durmayacak.


Tap Tap Dash Apk Son Sürüm


Ayrıca oyun içi verilerinizi korumak için oyuncuların Google Play Hizmet hesaplarını oyuna bağlamalarına da izin verilir. Bu, çevrimiçi kaydetme seçeneklerini etkinleştirir ve bu nedenle, mutlak güvenlik için tasarruflarınızı çevrimiçi olarak yüklemenize olanak tanır. Bu nedenle, telefonunuzu bir sonraki değiştirişinizde veya başka bir Android cihazı kullandığınızda, eski verilerinizi oyunla kolayca senkronize edebilirsiniz. 


Tap Tap Dash Altın Hilesi


Tap Tap Dash ile yolculuğunuza sağdan kaldığınız yerden başlayın. Ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak için bunun yerine oyunun değiştirilmiş versiyonunu seçebilirsiniz. Bununla, çok daha keyifli bir deneyim için oyunun kilidini tamamen açabilirsiniz. Sınırsız parayla sınırsız alışveriş yapmaktan çekinmeyin, reklamlardan rahatsız olmamak için reklamsız deneyimlerin keyfini çıkarın ve daha fazlasını yapın. Bunun yerine Tap Tap Dash Mod APK'mızı yüklerseniz tonlarca ilginç özellik mevcut olacak.


Tap Tap Dash indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun BOKU BOKU APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar