BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [v1.0.225]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [v1.0.225] 1 BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [v1.0.225] 2 BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [v1.0.225] 3 BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [v1.0.225] 4 BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [v1.0.225] 5 BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [v1.0.225] 6

BOKU BOKU Şeker Hileli MOD APK [1.0.225] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Simülasyon türünde bir oyundur. Beğeninize benzersiz bir oyun alanı oluşturmak için blokları kullanabilirsiniz.


BOKU BOKU 1.0.225 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Şeker Hilesi. Öğreticiyi tamamlayın.
BOKU BOKU mükemmel bir retro 2D oyundur ve eğlenceli simülasyon türüne aittir. Oyun, keyifli bir atmosfere sahip parlak, eğlenceli ve son derece bağımlılık yapan bir retro tarzına sahiptir. Oyun, güzel dünyada mutlak özgürlüğü hissetmenizi sağlar. Kahramanını yarat ve eşsiz maceralara atıl. Harika olanaklara sahip benzersiz iç mekanlara sahip evler inşa ediyorsunuz. PIXTICLE tarafından geliştirilen oyun.


BOKU BOKU v1.0.225 MOD APK


BOKU BOKU, simülasyon türünde bir oyundur. Beğeninize benzersiz bir oyun alanı oluşturmak için blokları kullanabilirsiniz. Birçok güzel şeyle özgürce yaratıcı bir alan yaratabilirsiniz. Özgürlük inşa etmek için mantıksal bloklar kullanırsınız. Evler, okullar, restoranlar, eğlence parkları gibi birçok bina inşa ediyorsunuz... Ayrıca widget'ların rahatlığının keyfini çıkarabilirsiniz. Sevimli melodilerle piyano çalabilirsiniz. Salıncakta bir sürü çocukluk eğlencesiyle oynuyorsun. Sıcak bir evde lezzetli yemekler yiyorsunuz ve gerçek hayatın peşinden tuvalete gidiyorsunuz. Bu heyecanlı oyun duruşunda istediğinizi yapabilir ve ideal hayatınızı yaşayabilirsiniz.


BOKU BOKU Para Hilesi


BOKU BOKU, piksel bloklarından oluşan bir dünyadır. Oyunda birçok farklı blok türü bulunmaktadır. Binaları düşünürsünüz, sonra çiçekler, bitkiler, hayvanlar, mobilyalar, yiyeceklerden oluşan piksel bloklarını seçersiniz... Oyunda seçim yapabileceğiniz binlerce blok var. Ek olarak, oyun sürekli güncellenir, bu nedenle oyuncuların yapı taşları için birçok farklı seçeneği vardır. Oyun, çoğu nesneyle derinlemesine etkileşim kurmanıza izin verir. Yapılı şeylerin çoğuyla etkileşime girebilirsiniz. Klozet kapağını aşağı kullanıyorsunuz ve karakteriniz rahat ediyor. Temiz temizlik için tuvalet kağıdı rulosu kullanıyorsunuz. Evi temizlemek için süpürge kullanırsın ve güzel bir ev her zaman mükemmeldir. Süpürgeyi havaya atlamak için veya süpürgeyi her yere uçmak için kullanırsınız. Oyunda birçok nesne var ve hepsinin farklı kullanımları var.


BOKU BOKU Elmas Hilesi


BOKU BOKU gerçekten harika bir dünya. Duvardaki takvimi ve saati görmek için yakınlaştırabilirsiniz. Takvim / saat aracılığıyla gerçek zamanlı ve tarih alırsınız. Biraz matematik yapmak için ofisinizdeki bilgisayarı kullanıyorsunuz veya en sevdiğiniz web sitesine gidiyorsunuz. Uzun bir aradan sonra oyunu keşfederken daha heyecanlı aksiyonlar keşfedeceksiniz. Ayrıca sosyal ağlarda paylaşmak için fotoğraf çekebilir ve videolar kaydedebilirsiniz. İnsanlar komik videolarınızı ilginç buluyor. Daha fazla eğlence istiyorsanız, her şeyi yok etmek için ışık kılıcınızı da alabilirsiniz. TNT'yi eğlence için bir şeyleri havaya uçurmak için bile kullanıyorsunuz. Tabii ki, tüm güzel evi yok etmek için TNT'yi kullanabilirsiniz.


BOKU BOKU apk Son Sürüm


BOKU BOKU güzel bir ses dünyasıdır. Oyunda müzikal eğlencenin tadını çıkarmak için birçok farklı enstrüman kullanıyorsunuz. Oyun, popüler gerçek dünya müzik aletlerine sahiptir. Örneğin piyanolar, saksafonlar, bateri kitleri ve diğer birçok cihazı bulabilirsiniz. Çoğu araç gerçekçi ses üretecektir. Enstrümanın önüne oturduğunuzda, onunla oynayabilirsiniz. Gelecekte oyuna daha fazla müzik aleti eklenecek.


BOKU BOKU hile apk


BOKU BOKU, favori karakterinizi oluşturmanıza olanak tanır. Karakterinizin kıyafetlerini, şapkasını ve yüz ifadelerini değiştirebilirsiniz. Nezaket için bir takım elbise giymeyi veya erkek oyuncular için harika bir şey yaşamak için bir polis memuru gibi giyinmeyi seçebilirsiniz. Kızlar için bir çekicilik yaratmak için güzel bir ao dai giymeyi ya da çocukluğunuzu hatırlamak için bir okul üniformasını tercih edeceksiniz. Ayrıca farkı yaşamak için bir ninja gibi giyinebilir veya bir hayvan başlı şapka takabilirsiniz. Ardından, bir hatıra için ekran görüntüsü alır veya diğer oyuncuları etkilemek için arkadaşlarınızla paylaşırsınız.


BOKU BOKU APK dayı


BOKU BOKU'yu indirmek ücretsizdir. Şeker satarak para kazanıyorsun. Oyun jetonları, farklı öğelerin ve özelliklerin kilidini açmak için kullanılır. Ayrıca birçok harika şeyi deneyimlemek için oyuna gerçek para da yükleyebilirsiniz. Oyun zevkli ve son derece rahatlatıcı. Oyunun harika bir çok oyunculu modu var. Harika dünyanızı diğer oyuncularla paylaşıyor musunuz? Diğer oyuncuları keşfedebilir, oynayabilir ve etkileşime geçebilirsiniz. En sevdiğiniz kadın karaktere çiçek verebilir, öpücükler verebilirsiniz. Diğer erkek oyuncularla hafif kılıçlar ve lazer silahları ile savaşıyorsunuz. Çok oyunculu modda oyun, metin ve sesli iletişimi destekler. Bu, etkileşimi artırmanıza ve daha rahat bir konuşma yapmanıza yardımcı olur.


BOKU boku şeker hilesi


BOKU BOKU, oyunculara büyük hareket özgürlüğü verir. Kullanıcılar, piksel bloklarından oluşan büyüleyici bir sanal dünyada birden çok dizi yapabilir. Oyun, blok kareler kategorisinde mükemmel bir temsildir. Oyun, güzel hayatta kalma hayatlarına aşina olan klasik bir inşaat simülasyon oyunu olan Minecraft'a birçok duygu uyandırıyor.


BOKU BOKU Hile Apk Son Sürüm


BOKU BOKU basit kontrollere sahiptir ve telefondaki diğer macera oyunlarına benzer şekilde çalışır. Sol tuşa basarak karakteri kontrol ediyorsunuz ve doğru çözünürlüğe basarak karakter hareketini veriyorsunuz. Oyunun kontrollerine alışmanız fazla zaman almıyor.BOKU BOKU, 2D piksel grafikleri ile göz dolduruyor. 2D grafikler güçlü bir görsel izlenim bırakmaz, ancak kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur. Arayüz hoş ve havadar fon müziği birçok harika duygu getiriyor. Retro grafikler eski günlerin oyunlarını andırıyor. Oyun süresi boyunca geçmişten birçok anıyı hatırlayacaksınız. 


BOKU BOKU happymod


Müzik neşeli ve rahatlatıcıydı. Sonsuz bir dünyada keşif, yaratma ve hayatta kalma oyununu seviyorsanız “The Blockheads”i deneyebilirsiniz. Tek oyunculu modda çevrimdışı oynayabilir veya arkadaşlarınız ve ailenizle oynamak için çevrimiçi dünyaya katılabilirsiniz. Oyun, diğer oyunculardan binlerce benzersiz dünya getiriyor. Kendi yolunuzu keşfetmek, zanaat yapmak, inşa etmek ve ticaret yapmakta özgürsünüz.


BOKU BOKU Apk indir


BOKU BOKU, inşa etmeyi seviyorsanız mükemmel bir oyundur. Dünyanızı yaratmak için piksel küplerini kullanıyorsunuz. En sevdiğiniz gezegeni özgürce inşa edebilir ve heyecan verici bir 2B ortamda her şeyle etkileşime girebilirsiniz. Birçok farklı aktivite ile özel bir oyun alanı yapmaya ve deneyimlemeye hazır olun. Oyuna katılması kolaydır ve çocuk dostudur. Eğlenceyi diğer oyuncularla paylaşmak veya harika fotoğraflar paylaşmak için çevrimiçi modu seçebilirsiniz.


BOKU BOKU indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Oil Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar