Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3] 1 Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3] 2 Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3] 3 Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3] 4 Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3] 5 Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3] 6 Battle Prime Mega Hileli MOD APK [v8.3] 7

Battle Prime Mega Hileli MOD APK [8.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 6v6 savaşlara katılmak için özel yetenekler kullanan çok oyunculu bir TPS!


Battle Prime 8.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Geniş Görüş hilrdi
  3. Duvar tırmanışı
  4. Koruma Bypass

Battle Prime, gerçekçi grafiklere sahip çok oyunculu bir TPS'dir. Basit kontroller ve otomatik çekim seçilebilir, böylece yeni başlayanlar bile güvenle oynayabilir. Birincil ve ikincil çeşitli ateşli silahlarla donatılmış olarak, dövüş stilinizi özelleştirebilir ve bulabilirsiniz. Her avatarın çeşitli özel yetenekleri vardır ve onları savaşmak için kullanan 6v6 bir savaş oyunudur. Arkadaşlarla işbirliği içinde stratejik olarak savaşalım!


Battle Prime v8.3 MOD APK


Battle Prime oyununda ekranın sol tarafındaki kaydırma ile hareket etme ve sağ taraftaki kaydırma ile bakış açısını hedefleme ve çalıştırma gibi işlem, TPS ve FPS sistemleri için standarttır. Atış için, bir düğmeye dokunarak ateşlenen bir tür ile düşmanı hedeflediğinizde otomatik olarak ateşlenen bir tür arasında seçim yapabilirsiniz. Yeni başlayan biriyseniz, otomatik çekim, savaşı kolaylaştıracaktır.


Battle Prime Para Hilesi


Ancak sapma çekimi imkansız olduğu için ileri düzey kullanıcılar rastgele atış ile savaşmalıdır. Yeniden yükleme, duruş değiştirme ve atlama gibi düğmeye dokunma eylemlerine ek olarak, mesele şu ki, gösterge toplandığında kullanılabilir hale gelen “özel yetenekleri” kullanabilirsiniz. Her avatarın saldırı, destek ve zırh gibi benzersiz yetenekleri vardır, bu yüzden bunları iyi kullanın ve takımınızı zafere taşıyın.


Battle Prime Silah Hilesi


Ateşli silahın ataşman seçimine bağlı olarak, performans oldukça farklı olacaktır. Oyuncular seviye atladıkça, ekipman ve avatarların kilidi açılacak. Oyun stilinizi özelleştirmek için bunları değiştirebilir ve birleştirebilirsiniz. 


Battle Prime Google Play


Kazandığınız parayı ekipmanınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz, bu nedenle ekipmanınızı geliştirmeye devam edin. Ayrıca anahtar tüketerek açılabilen kasalardan çeşitli ek donanımlar elde edebilirsiniz.


Battle Prime Mermi Hilesi


Tel kafeslerden gerçekçi arka planların çıktığı bir siber yapım. Grafikler oldukça gerçekçi yapılmış ve görünüm, aynı soydan diğer ünlü oyunlarla karşılaştırılabilir yüksek kalitede. Sadece bu da değil, yapım mükemmel ve savaşın başlangıcında tel kafesten arka planın çizildiği gösteri oldukça havalı. Ayrıca karakter öldürüldüğünde parçacıklara dönüşüyor ve kayboluyor ve siber ve bilim kurgu etkilerinin ona yapıştığını hissediyorum.


Battle Prime Hile Apk


İlk avatarın “şok”u, kullanımı oldukça kolay bir yetenektir. Her avatarın benzersiz "özel yeteneklerini" tamamen kullanan savaşlar oldukça ilgi çekicidir. Yukarıdaki şekil, sersemletme bombası benzeri bir etkiye sahip olan ilk avatarın şok bombasıdır. Arkadaşlarınla ​​işbirliği yaparsan düşmanı bir anda yok edebilecek kadar performans sergileyebilirsin.


Battle Prime Android oyun Club


Hangi kural (harita) olacağı rastgeledir. Çok oyunculu atıcılarda vaat edilen çeşitli düzenlemelere sahip savaşlar bu başlıkta da benimsenmiştir. Harita ve kurallar rastgele belirlenir, bu yüzden her seferinde nasıl savaştığımızı değiştirelim. 


Battle Prime APK Son Sürüm


Deathmatch, rakibi yenerken jetonları alan bir türdür. Hakimiyet Savaşı, uzun süre daha fazla soruna hükmetmeye devam ettiğinizde puanların eklendiği yerdir. “Takım stratejisini” önemli kılan bir kural benimsedik, bu yüzden arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve savaşın!


Battle Prime APK pure


Battle Prime size unutulmaz bir deneyim sunuyor bu çok oyunculu üçüncü şahıs atış simülatörüne katılın, savaş taktiklerinizi seçin, tüm çarpıcı savaş cephaneliğini deneyin ve tüm bunları konsol seviyesinde grafiklerin keyfini çıkarın. Hayatta kalmak için savaşın, düşman ekibine saldırın ve ödülleri kapın.


Battle Prime Apk indir


Mobil cihazınızı kullanarak yeni nesil çevrimiçi nişancı oyununda bir numaralı oyuncu olun! Senin görevin Prime olarak oynamak: benzersiz saldırı yeteneklerine sahip evrensel savaş avatarları. Öldürme oyun tarzınızı seçin: Herkesi devasa bir ateş gücüyle mi yeneceksiniz yoksa flaş hızıyla karşı oyunda mı? Her Prime'ın kendi taktikleri vardır, bu yüzden dövüş stilinizi seçin, atış yapın, kazanın ve unutulmaz muhteşem oyunlarda zaferinizin tadını çıkarın!


Battle Prime indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Pooking - Bilardo Şehir APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar