WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [v2.1] 1 WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [v2.1] 2 WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [v2.1] 3 WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [v2.1] 4 WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [v2.1] 5 WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [v2.1] 6

WORLD of SUBMARINES Mega Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir savaş filosu oluşturmak için SSCB, Rusya, Çin, İngiltere, ABD ve diğerlerinin efsanevi denizaltılarını toplayın.


WORLD of SUBMARINES 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü Modu
  2. Botlar ateş etmez
  3. Botlar hareketsiz duruyor
  4. Mermi yeniden yüklemesi kaldırıldı.
WORLD of SUBMARINES, oyunculara sayısız deneyim ve denizaltı savaşlarının en heyecan verici ama heyecan verici anlarını verecek. Dövüşün çoğu okyanusta olmasına rağmen, bu oyun tüm oyuncular için muhteşem olan her şeyi simüle etmek için tekrar çivilendi. Bu arada, önceki büyük ölçekli savaşlar sırasında dünyanın her ülkesinde denizaltıların gelişimi hakkında büyük miktarda bilgiye de erişebilecekler.


WORLD of SUBMARINES v2.1 MOD APK


Oyuncular kariyerlerine WORLD of SUBMARINES'da denizaltı kaptanları olarak başlarlar ve profillerini yükseltmek için diğer kaptanlarla sayısız çevrimiçi savaşa girmek zorunda kalacaklar. Seçilen oyun moduna bağlı olarak, her takımın belirli sayıda kaptanı olacak ve takım çalışmasına çeşitlilik katacak. Ayrıca, denizaltı savaşları her zaman boş ve tehlikelerle doludur, bu nedenle bu aynı zamanda oyuncunun denizaltıları kontrol etme yeteneğini test etmek için bir fırsattır.


WORLD of SUBMARINES Para hilesi


Bir denizaltı genellikle çıplak gözle hiçbir şey göremez, bu nedenle radar, oyuncunun tam olarak kullanması gereken en önemli araçtır. Düşmanların ve müttefiklerin konumlarını radar aracılığıyla gösterecek, ancak birkaç ilginç numara, düşmanları gözden kaybolarak savaşı daha gerçekçi hale getirebilir. Bu arada, denizaltıların ana silahları, oyuncuların düşman denizaltılarını yok etmeleri için tehlikeli ve gelişmiş torpidolardır.


World of SUBMARINES hile


Her nesil denizaltının kökleri temellere dayanmaktadır ve DÜNYA SUBMARINES'e gelen her oyuncu teknoloji ağacına aşina olmalıdır. Bu sayede oyuncular, seviyeleri veya çeşitleri de dahil olmak üzere birçok ülkeden denizaltıların gelişimini öğrenecekler. Oyuncular, teknoloji ağacı aracılığıyla, denizaltıların büyüklüğü hakkında, seviye I'den bugün dünyanın en yüksek ve en modern seviyesine kadar oradan daha fazlasını anlayabilirler.


World of submarines oyun indir club


Her denizaltının kendine özgü yükseltme sistemi vardır ve oyuncular, her savaşta en iyi performans için mürettebatlarını eğitmelidir. Bu istatistikler ve göstergeler, oyuncular sürekli olarak birçok savaşa katıldığında kademeli olarak maksimuma çıkabilir ve tüm ekipman yükseltmelerinden yararlanmak, bir sonraki aşamada zaman kazanmalarına yardımcı olabilir. Ekipmanın yanı sıra, oyuncunun savaş yeteneğini önemli ölçüde artırmak için ek öğeler yararlı olabilir.


World of SUBMARINES Apk Hile


Muhteşem denizaltıların yanı sıra, oyuncunun oyun deneyimini optimize etmek için yeni nesil motorları kullandığından oyunun 3D grafikleri birinci sınıf. Muazzam okyanusun görsel efektleri ve tasarımı, oyuncuları her savaşta daha sürükleyici hale getirecek. Bunun da ötesinde, denizaltıların tasarımları da titizdir, çünkü isabet kutuları hassastır ve oyunun 3D grafikleri ve efektlerindeki inceliği ve vurguyu gösterir.


World of SUBMARINES Apk indir


WORLD of SUBMARINES'da bir oyuncunun denizaltı kaptanı olarak kariyeri, faaliyetlerinden kazanç sağladıkça devam edecektir. Eşlik eden birçok etkinlik, herkese birçok harika ödül, hatta birçok çekici teşvike sahip premium denizaltılar verir. Ayrıca, her kaptanın seviyesine ve yeteneğine bağlı olarak, günlük görev sistemi önemli ölçüde değişecek ve onlara kişisel gelişimlerini hızlandırmak için daha fazla şey verecek.


World of SUBMARINES Apk Son Sürüm


WORLD of SUBMARINES, oyunculara okyanusun altında çetin savaşlar vermek için 3D grafikler kullandığında en iyi oyunlardan biridir. Bunun da ötesinde, oyuncuları her bir birimi sürmenin ve onlarla savaşmanın heyecanını ve zevkini yaşatmak için denizaltılarla ilgili çok sayıda faydalı bilgi ve harika içeriğe sahiptir.


WORLD of SUBMARINES indir (MOD, Mermi Reload Yok)


Bir önceki android oyun FM 22 - Football Manager 2022 Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar