GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [v2.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [v2.4] 1 GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [v2.4] 2 GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [v2.4] 3 GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [v2.4] 4 GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [v2.4] 5 GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [v2.4] 6

GTA Liberty City Stories Mega Hileli MOD APK [2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun size yarıştan çekimden şehri rahatsız etmeye kadar birçok görev sunuyor.


GTA Liberty City Stories 2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Oyuna girdikten sonra bol para ile kaydedilmiş oyunu seçin.

Rockstar Games, merkezi New York'ta bulunan çok uluslu bir oyun geliştirme şirketidir. Bu isim muhtemelen hiç kimseye yabancı değil çünkü Grand Theft Auto serisi (GTA) her kişinin çocukluğuyla ilişkilidir. Başlangıçta seri sadece PC ve Xbox ve PS gibi konsol platformlarında yayınlandı. Daha sonra oyunculardan coşkulu destek alırken GTA da cep telefonunda mevcuttu, böylece oyuncular eksiksiz bir deneyim yaşadı. Bugün bu dizinin bir bölümünü tanıtacağım: GTA Liberty City Stories . Belki de bu oyunun açık dünya türüne ait olduğunu biliyorsunuzdur, bu yüzden konuyu bulmaya gideceğiz! 


GTA Liberty City Stories v2.4 MOD APK


GTA Liberty City Stories, patron Salvatore Leone için çalışan bir gangster olan Toni Cipriani karakterinin etrafında dönüyor. O bir sadıktır, her zaman patronunun görevlerini yerine getirir. Hatta diğer çetelerden birçok tehlikeli düşmanla karşılaştı ve yasadışı uyuşturucu ve silah satışları yaptı. Sonra Salvatore Leone'nin Toni Cipriani'ye olan güveni, Leone'nin oğlunu öldüren kişi olarak iftira atıldığında sıfıra dönmüş gibiydi. Şimdi, Toni her şeyi kaybetmiş gibi görünüyor, Leone'nin gençleri ona yaklaştı ve şehirdeki polis de onu her yerde aradı. Liberty City, onun için çok tehlikeli görünüyor. Hayatını koruyabilir ve birinin onun için yaptığı hatayı haklı çıkarabilir mi? 


GTA Liberty City Stories Para Hilesi


GTA Liberty City Stories'e katılın, Toni Cipriani rolünü oynayacak ve Liberty City'deki her şeyi keşfedeceksiniz. Görev sistemi sizi birden fazla yere götürecek ve farklı insanlarla tanışacak ve bu oyunun birçok özelliğini bilmenizi sağlayacak. İlk başta oyuna ilk katıldığınızda, oyunun bağlamını tanıtan kısa bir fragman göreceksiniz. Ardından, karakter kontrol mekanizmasını daha iyi anlamanıza yardımcı olacak yazılı talimatlar vardır. 


GTA Liberty City Stories APK indir


Sistem size yarıştan çekimden şehri rahatsız etmeye kadar birçok görev sunuyor… Bunları uygulama sürecinde arabalardan, makineden diğer silahlara kadar bulduğunuz her şeyi yağmalayabilirsiniz. İlk kez, karakter kontrol mekanizmasına aşina olmanız için. Bir noktada, polis ve gangsterler tarafından aranacaksın. O sırada öğrendiğiniz becerileri ve silahları kendinizi korumak için kullanmanız gerekiyor. 


GTA Liberty City Stories Apk Türkçe


Kontrol mekanizmalarıyla ilgili olarak, kontrol arayüzleri, kullanmanız için oldukça optimal ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, çeşitli aktiviteler gerçekleştirdiğinizde bu arayüz sürekli değişiyor. Örneğin, yürüyorsanız, konsolda gezinmeniz ve diğer tekme becerileriniz için sanal bir ana sayfa düğmesi bulunur. Ancak bir arabaya tırmandığınızda arayüz farklı şekilde değişir.


GTA LCS 2.4 Türkçe yama


GTA: Liberty City Stories, güzel bir 3D platform üzerine inşa edilmiştir. Karakterlerden görünüşte titiz bağlamlara kadar tasarımlar, gerçek bir Liberty şehrinde kaybolmuş gibi hissetmenizi sağlar. Bununla birlikte, bu oyunun üst üste gelen renk tonları, Liberty'deki sahnenin doğasından bahsederken, gangsterlerden, yeraltı çetelerinden ve yasadışı faaliyetlerden gelen tehlikelerle dolu olduğundan oldukça kasvetli. 


GTA 4 Full ücretsiz indir


Grafikler diğer oyunlar kadar parlak ve canlı olmasa da, GTA'nın hikayesiyle çok tutarlılar: Liberty City Stories, oyunculara en değerli deneyim anlarını yaşatıyor. Üstelik bu versiyonda oyuncu görüş açısını iradesine göre daha esnek ayarlayabiliyor. GTA: Liberty City Stories 4.2 dolara piyasaya sürülüyor ancak bu yazıda ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


GTA Liberty City Stories indirin (MOD, Para Hilesi / Sprint)


Bir önceki android oyun Max Payne Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar