Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [v2.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [v2.2.2] 1 Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [v2.2.2] 2 Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [v2.2.2] 3 Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [v2.2.2] 4 Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [v2.2.2] 5 Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [v2.2.2] 6

Ramp Car Jumping Para Hileli MOD APK [2.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun nasıl oynanacağı çok basit, oyuncuların arabayı hızlandırmak için sadece ekrana basması gerekiyor.


Ramp Car Jumping 2.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Kilitler Açık;
  2. Sınırsız para hilesi;
  3. Reklamlar kaldırıldı.
Yarış oyunları her zaman çok popülerdir, ancak ne kadar ünlü olursa, oyuncuların sıkılması o kadar kolaylaşır. Normal yarış oyunlarından sıkıldıysanız, Ramp Car Jumping yeni bir şey getirecek. Bu oyun bir yarış oyunu değil, bir araba performansı, oyuncular arabaları ile muhteşem performanslar sergileyecekler. Bu oyun, oyunculara daha önce hiç görmediğiniz çok sayıda harika deneyim yaşatacak.


Ramp Car Jumping v2.2.2 MOD APK


Ramp Car Jumping oyununda oynanış, oyuncunun daha önce oynadığı neredeyse tüm oyunlardan farklı, o halde hazırlanalım. Bu oyuna gelmek artık yarışmak değil, havada uçan bir araba yapmaktır. Bu, şimdiye kadar pek çok oyunda nadiren görülen çok yeni bir şey. Bu, oyunun oyuncular için daha az çekici olacağı anlamına gelmez, ancak tam tersi oldu. Bu oyun, bu yeni ve benzersiz oyun tarzı nedeniyle birçok oyuncunun ilgisini çekmiştir.


Ramp Car Jumping 2.2.2 Para Hile Apk


Oyunun nasıl oynanacağı çok basit, oyuncuların arabayı hızlandırmak için sadece ekrana basması gerekiyor. Çok basit ama zamanla hızlanma ve yavaşlama yolu da bu oyunda çok önemli bir şey. Oyuncunun oyunu oynamak için kullandığı yol çok eğimli olduğundan, aşırı hızlanma oyuncunun kontrolü kaybetmesine neden olacaktır. Hız bu oyunda vazgeçilmez bir şey, ne kadar hızlı olursa oyuncu için yüksek puan alması o kadar kolay oluyor. Ancak sadece oyuncunun arabasını tamamen kontrol edebilmesi şartıyla.


Ramp Car Jumping Apk para hilesi


Ancak oyuncu hiçbir şey yapmazsa, serbest kalmasına izin verin, oyuncu hiçbir şey yapmasa bile, daha yüksek puanlar alınacaktır. Ancak yüksek puan almanın en önemli koşulu arabanın hızıdır. Oyuncu uzağa uçabilirse, oyuncunun sahip olduğu puan sayısı daha yüksek olacak, ancak oyuncunun aldığı miktar yüksek olmayacaktır. Ancak oyuncu havada çok fazla beceri sergileyebilirse, oyuncu daha fazla para kazanabilir. Örneğin, Front Flip veya Backflip yapabilen oyuncular, diğer birçok şeyi yapmak için çok para kazanacaktır. Oyuncu birçok tekniği uygulayabilirse, oyuncu çok para alacaktır ve bu para sizin için çok yararlıdır.


Ramp Car Jumping apk android oyun club


Oyuncular arabalarını yükseltmek istediklerinde, para vazgeçilmezdir, bu yükseltmedir. Oyuncular birçok farklı şeyi yükseltebilir, bu arabanızı çok daha güçlü hale getirecektir. Bu arada, oyuncu hızı öncekinden daha da hızlı alacak ve araç daha da uçacak.


Ramp Car Jumping Hile Apk


Oyun aynı zamanda oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri birçok farklı araba sunuyor. Oyundaki tüm arabalar, oyuncuların satın alması için oyunun oynanışına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak bunların kilidini açmak için ihtiyacınız olan tek şey para, daha fazla para, daha fazla araba satın alabilirsiniz. Oyuncular, kullanmak için birçok ilginç stile sahip çok sayıda araba satın alabilirlerse.


Ramp Car Jumping İndir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Monster Killer Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar