Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [v3.259]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [v3.259] 1 Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [v3.259] 2 Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [v3.259] 3 Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [v3.259] 4 Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [v3.259] 5 Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [v3.259] 6

Survival Island EVO PRO Para Hileli MOD APK [3.259] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlığın nihayet uzun zamandır beklenen hedefine ulaşması için yüzyıllar geçti - Dünya'yı fethettik ve doğa güçlerini köleleştirdik.


Survival Island EVO PRO 3.259 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Hayat gelişiyor ama daha önce hiç insan hayatını merak ettiniz mi? Sonsuz savaşlar olacak mı? Gizemlerin tadını çıkarmak, daha önce insanlarla ilgili birçok ilginç şeyi keşfetmek için Survival Island EVO PRO'ya gelin . Bu, serbest akışlı bir doğaya sahip geniş alan macera oyunlarından biridir. Biz insanlar, modern aletler olmadan vahşi yaşamın içinde olacağız... Bu macera oyunuyla bu harika şeyi fethedin.


Survival Island EVO PRO v3.259 MOD APK


Şimdiye kadar, insanların nerede ve ne zaman doğduğunu açıklayamadık. Birkaç açıklama yapıldı, ama sonunda kimse tam olarak açıklayamadı. Çoğunlukla aynı varsayımlara dayanan bir açıklamadır. Ama insanın ortaya çıkışından bu yana, heyecan verici yeni bir dönem yaşandı. Survival Island EVO PRO, bu heyecan verici şeyleri sadakatle yeniden yaratacak.


Survival Island EVO PRO Para Hilesi


O zamanın insanı olsaydınız nasıl biri olurdunuz? Biz insanlar uzun zamandır bir şeyler yapmak için mantıkla, kesin argümanlarla dolu bir zihne sahibiz. Vahşi doğa, biz insanları birçok zorlukla karşı karşıya bırakan bir dizi fiziksel ve kimyasal fenomenle birlikte gelir. Ancak öğrenme isteğiyle bu zorlukların üstesinden kolayca geleceğiz.


Survival Island EVO PRO Apk Dayı


Bu oyunda oyuncular vahşi doğayı keşfedecekler. İklim taze olacak; bereketli bitkiler büyüyecek. Her yerdeki hayvanlar hareketli olacak ve bizi endişesiz bir şekilde hayata dalmış gibi hissettirecek. Yavaş yavaş bu yere iyi adapte olacağız ve bu topraklarda ustalaşacağız. Ayrıca her yerde vahşi hayvanlarla karşılaşıyoruz çünkü derin ormandayız ve durumu makul bir şekilde nasıl ele alacağımızı düşünüyoruz. 


Survival Island EVO PRO Full Apk indir


Yavaş yavaş, derin ormanda bazı özel hayatta kalma yeteneklerini öğreneceğiz. Ağaçları evler yapmak için kullanmak, taşları ovalamak için ateş yakmak için yemek, balık veya av hayvanları vb. kullanmak mümkündür. Bize bir zaman önce yeniden yaşıyormuş hissi veren zarif zevklerin gerçekçi bir şekilde yeniden üretilmesi. Survival Island ayrıca, ormanda geçici durumlarla başa çıkmak veya vahşi hayvanlarla yüzleşmek için birkaç öneri kullanmamıza izin veriyor.


Survival Island EVO 2 Apk hile


Kendimizi açlıktan kurtardıktan sonra, uzun vadeli hayatta kalma ölçüsünü hesaplamamız gereken zaman gelecek. Hem yırtıcılardan kaçınmak hem de günlük yağmur ve güneşten kaçınmak için mevcut malzemelerle bir ev inşa edin. Survival Island'da yavaş yavaş yeni topraklar keşfedecek, durumları ele almanın doğru ve yaratıcı yollarını aşamalı olarak deneyimleyecek.


Survival Island EVO PRO Apk indir


Diğer toprakların yerlileriyle temasa geçin ve onlarla arkadaş olun ve yakın ilişkiler kurun. Gerçekçi görüntüler kullanan, canlı sesle birleştirilen yeni özellikli grafikler oyunu çok ilginç kılıyor. Ekilebilir araziyi artırmak için yeni arazilerin kilidini açın, yeni araçlar bulun.


Survival Island EVO PRO Hile


Bu sayede, Survival Island değerli bir hayatta kalma dersi bıraktı. Oyunda belirlenen zorlukları yavaş yavaş çözeceğiz ve oradan yeni gerçekler bulacağız. Oyun, önceki yaşamımıza dair objektif bir bakış açısına sahip olmamıza yardımcı olur ve bize o heyecan verici yaşam hakkında bir fikir verir.


Survival Island EVO PRO indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wrestling Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar