Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 1 Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 2 Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 3 Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 4 Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 5 Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [v1.5.1] 6

Pixel Rush Obstacle Course Hileli MOD APK [1.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Piksellerinizi mat bir ekrana dönüştürebilecek engellere, sivri uçlara, sallanan bıçaklara ve baltalara, dönen platformlara ve diğer engellere dikkat edin.


Pixel Rush Obstacle Course 1.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız,
  2. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller edinebilirsiniz.
Eşsiz bir piksel adamın kontrolünü elinize almanız ve zorlu bir engelli parkurla başa çıkmasına yardım etmeniz ve en önemlisi hayatta kalmanız ve bitiş çizgisine ulaşmanız gereken eğlenceli ve dinamik bir arcade oyunu. Engel parkurunda, bir çarpışmada adamınızı önemli ölçüde azaltabilecek veya yolculuğunu tamamen kesintiye uğratabilecek birçok nesne var.


Pixel Rush Obstacle Course v1.5.1 MOD APK


Pixel Rush, SayGames tarafından geliştirilen bir oyundur. Bu, basit ama çok çekici oyunlarıyla oldukça ünlü ve birçok oyuncu tarafından sevilen bir oyun yayıncısıdır. Pixel Rush, kolay kontrollere sahip piksel grafiklere sahip basit bir oyundur, ancak seviyeleri zorlu ve zorludur. dinamik. Aşağı kaydırırken dokunmanız ve sola veya sağa kaydırmanız yeterlidir. Aşağı kaydırırken dokunmanız ve sola veya sağa kaydırmanız yeterlidir. Muhteşem yarışlar yaratmak için iyi çalışın.


Pixel Rush Para Hilesi


Oyuncu, tehlikeli engel parkurunu geçerek küçük adamı kontrol edecek. Karakter, çok sayıda piksel bloğundan oluşur ve bu parçaların tuzaklarına düştüğünde kahramandan ayrılır. Yolda insanla karşılaşacak engeller arasında, bastonun bir sopayı sallayan devasa bıçaklarını fark edersiniz. Vücuttaki blok sayısını geri yüklemek, çeşitli iyileştirmelerin yanı sıra yola dağılmış bonusları toplamaya yardımcı olacaktır.


Pixel Rush Yıldız Hilesi


Pixel Boy bir engele çarptığında piksellerini kaybeder! Bu yüzden mümkün olduğunca çok engelden kaçınmaya çalışın. Hayatta kalmasını sağlamak için çitlerin üzerinden koşun ve atlayın ve mükemmel bir koşu elde etmek için bir anda bitirin. Ayrıca, her türlü engeli aşarken pikselleri ve yıldızları toplamak, Pixel Boy'un kayıp vücut kısımlarını geri kazanmanıza ve seviye atlamanıza yardımcı olacaktır. Ancak dikkatli olun, çok fazla engelle karşılaşırsanız tüm piksellerinizi kaybedersiniz ve baştan başlamanız gerekir!


Pixel Rush Apk Oyun İndir Club


Pek çok özelleştirme seçeneğiyle Pixel Boy'u şık bir şekilde hareket ettirin! Çeşitli giysiler ve diğer harika öğeler için donatabileceğiniz yeni karakterlerin kilidini açın. Bu Pixel Rush 3D oyununda karakterinizin görünümü tercihlerinize bağlı! Koşarken hızlı düşünürseniz, engelleri aşarak yolunuza yeni eşyalar alma şansınız bile olacak. Yine de dikkat edin: bir engel, çoraplarınızı veya giydiğiniz diğer herhangi bir eşyayı hemen yere serebilir!


Pixel Rush Apk Hile


Engellerin üzerindeki engellerin üzerinden uçmak için fırlatma rampasından atlayın. Piksellerinizi mat bir ekrana dönüştürebilecek engellere, sivri uçlara, sallanan bıçaklara ve baltalara, dönen platformlara ve diğer engellere dikkat edin! Gittikçe zorlaşan seviyelerde ona rehberlik ederken Pixel Boy hayatta kalacak mı? 


Pixel Rush Son Sürüm Apk


Ağaç, tavuk ve daha tuhaf karakterler olarak oynayabilmek için yeni görünümler elde etmek için anahtarları toplayın! Mağazada yüzlerce öğenin kilidini aç! Başlıklar, taçlar, eldivenler, asalar, çizmeler ve daha fazlası dahil olmak üzere karakterinizi kişiselleştirmek için benzersiz yeni aksesuarların kilidini açmak için yıldızlar kazanın.


Pixel Rush Apk indir


Beceriniz ne kadar iyi olursa, özel ödüllerle Gizemli Kutunun kilidini açmak için o kadar hızlı piksel biriktirirsiniz. Bu koşu oyununda ustalaşmak zaman ve konsantrasyon gerektirir, ancak harika ödüllerle karşılığını verir! Daha fazla yıldız kazanmak için birçok fırsat. Yıldız çarpanı ile bonus seviyelerinde koşun ve zıplayın. Sandık oyununda şanslı olun ve ikramiyeyi kazanın!


Pixel Rush indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Hyper Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar