Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK 1 Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK 2 Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK 3 Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK 4 Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK 5 Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK 6

Cover Fire v1.23.27 Para Hileli MOD APK - en son sürüm Android için ücretsiz indirin! Dünya kötü güçlerin büyük tehdidi altında. Elinden gelen herşeyi yap ve dünyayı kurtar.


Cover Fire v1.23.27 AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Yüksek hasar hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Sınırsız para hilesi
  5. Sınırsız bilet hilesi
  6. Maksimum VIP

Böyle bir oyun, şaşırtıcı grafikleri, çarpıcı oynanışı ve çevrimdışı modunun kullanılabilirliği nedeniyle her zaman oyuncuların taleplerinde bulunan Cover Fire'dır. Oyunun hayran kitlesini ne kadar anında büyüttüğünü gösteren dünya çapında milyonlarca indirme yapıldı. Bu yazıda, bu oyunla oyuncuları bağlayan etkileyici özelliklerine ve yönlerine ve daha kolay oynanış sağlayan modda hangi yeni özelliklerin yer aldığına bakacağız. Bir sonraki bölümde, bu oyunun gereksinimlerini ve temel bilgilerini göreceğiz.


Cover Fire 1.23.27 Para Hileli APK


Oyun, Google Play Store'da mevcuttur ve ayrıca üçüncü taraf siteler tarafından sağlanan mod sürümüyle de mevcuttur. En son mod güncellemesi, sınırsız para özelliğini ve ayrıca içindeki VIP 5 özelliğini içerir. Cover Fire tamamen çevrimdışıdır, cihaza indirmek için yaklaşık 320 MB gerektirir ve yalnızca tüm yeni güncellemeler için veri gerektirir. 


Cover Fire 1.23.27 Altın Hile APK

Oyunu seçmeden önce, bir oyuncu uygulamanın tüm artılarını ve eksilerini not etmelidir. Ancak, oyuncu her zaman oyunlara olan ilgisini fark etmelidir. Cover Fire'ın özellikleri ve özellikleri farklı ve çarpıcı. Bazı önemli özelliklerden aşağıda bahsedilmiştir:


Cover Fire 1.23.27 Vip Hile APK


Somut bir hikaye olmadan oyun ilginç görünmüyor. Her oyuncu bir oyunun konusunu arar ve gerçekten de öyle olmalıdır, bu da kesinlikle bir oyunda uzun vadede oyuna karşı ilgisini artırır. Dünya kötü güçlerin büyük tehdidi altında ve kahraman / oyuncu dünyayı bu gizemli güçlerden kurtarmak için elinden geleni yapmalıdır.


Cover Fire nasıl indirilir?


Oyuncu, görev gereksinimlerine göre sırayla kullanabileceği üç ana karaktere ve bu kişilerin gezegeni kurtarmak için bu engellerin üstesinden gelme becerisine sahiptir. Cover Fire, oyunda belirli bir seviyede görevlerde kullanılacak kadronun işe alınmasını da içeriyor. Dumanlı sahneler ve gelişen aksiyon sahneleri, diğer oyunlarda eksik olan ayrı bir uzmanlık sağlar. Dolayısıyla gerçekçi özelliği, oyuncular için başka bir çekim merkezidir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar