Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [v3.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 1 Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 2 Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 3 Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 4 Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 5 Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 6

Angry Birds Journey Para Hileli MOD APK [3.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bulmacaları kolayca çözmelerine, diğer seviyelere hızla yükselmelerine ve birçok çekici yeri keşfetmelerine yardımcı olmak için sevimli ateşböcekleriyle bağlantı kurabilirsiniz.


Angry Birds Journey 3.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Can Hilesi

Angry Birds Journey, yumurta harikalarını geri getirmek için sapan fırlatan sevimli, esnek kuşlarla yeni bir macera başlatıyor. Oyuna gelirken göreviniz domuzları yenmek için kuleyi olabildiğince büyük devirmek ve aynı zamanda oyuncu tehlikeli Yavru Yavruları da kurtarmaktır. Bulmacaları kolayca çözmelerine, diğer seviyelere hızla yükselmelerine ve birçok çekici yeri keşfetmelerine yardımcı olmak için sevimli ateşböcekleriyle bağlantı kurabilirsiniz.


Angry Birds Journey v3.0.1 MOD APK


Angry Birds Journey tarafından Helmet Pig için sevgiyle tasarlandıkları için sevimli domuzları yenme yolculuğu gittikçe zorlaşıyor. Bu nedenle, onları arabaya koymak için zorlayıp kasklarını çıkardığınızda oyun daha da zorlaşıyor. Bu özel miğferin desteğiyle domuzlar atışlarınızı geçebilecek, düşebilecek ama yine de güvende olacak, kolayca hayatta kalacak ve yakalanmayacak.


Angry Birds Journey Para Hilesi


Angry Birds Journey'e geldiğinizde olağanüstü bir atış silahına sahip olacaksınız ve bu silah, hedefinize hızla ulaşmanıza yardımcı olmak için oldukça elastik kauçuktan yapılmıştır. Ayrıca hava atmak için el bombaları kullanılır. Görevleri, silahı geri çekip elinizi bırakmak, ardından hareket yönünü gözlemlemek ve sonuçları beklemektir.


Angry Birds Journey Altın Hilesi


Eşsiz şekillere sahip çeşitli özel kule modellerinin keyfine varacaksınız. Oyunculara stres atma ve neşe dolu anlar yaşatmayı vaat eden kırmızı çatılı bir ev veya siyah tekerlekli bir araba olabilir. Önünüzde bulunan kule modeli devrildiğinde başarılı olacaksınız ve etrafını saran şeyler çöktüğünde çok sevdiğiniz Yavru Yavrularınız hızla kurtarılacak.


Angry Birds Journey Apk Hile


Kuleyi vurmak için fedakarlık eylemlerinin kökeninin hikayesi, yaramaz domuzlar tarafından kazara harika yumurtalardan mahrum kalmanızla başlar. Kayıp sihirli yumurtaları iz bırakmadan tamamen geri yüklemek için onları yok etmeli, tüm büyükleri yakalayıp arabaya koymalısınız. Kendinizi bu dünyaya kaptırmanıza izin veren, dev kulelerle savaşa göğüs geren ve tüm domuzları ortadan kaldıran yüzlerce seviye belirir.


Angry Birds Journey Apk indir


Angry Birds Journey'in arayüz sistemi, oyuncuları son ana kadar oyunun içinde kalmaya ikna eden güçlü bir nokta. Ekrandaki benzersiz konumlara ve kendi kişiliklerine sahip benzersiz kule modellerine ek olarak oyuncular, ekranın sol üst köşesindeki veriler aracılığıyla görevle ilgili bilgileri son derece hızlı ve canlı bir şekilde alacaklar.


Angry Birds Journey Can Hilesi


Burada, vurmanız gereken kuşların yanı sıra yenilmesi gereken domuzların sayısı ve resimlerine ek olarak size mevcut seviyeyi anlatıyoruz .Macera, oyuncuları doğanın eşsiz cennetine götürecek; her seviyede çeşitli konumlara erişebileceksiniz.


Angry Birds Journey Apk Hile


Bununla birlikte, yeni ortamı görmek için, öldürdüğünüz domuz sayısı ve arabadaki civciv sayısı üzerinden puan toplayarak Angry Birds Journey'deki mevcut zorluğun üstesinden gelmelisiniz. Toplanan miktar ne kadar yüksek olursa, o kadar çok domuz düşer ve ateş etmek için o kadar az kuş kullanılır.


Angry Birds Journey Apk indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hero Age APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar