Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [v18.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [v18.0.0] 1 Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [v18.0.0] 2 Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [v18.0.0] 3 Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [v18.0.0] 4 Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [v18.0.0] 5 Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [v18.0.0] 6

Cooking Fever Elmas Hileli MOD APK [18.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yemek çılgınlığı - bir şefin restoranı oyunu


Cooking Fever 18.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
Yemek Oyunları genellikle kızların oynadığı düşünülür, bu yüzden birçok kişi de bu oyunu sever. Günümüzde akıllı telefon oyunları popüler hale geldiğinde her şey kişiselleştiriliyor. Yemek pişirme oyunlarını kimseyi etkilemeden özgürce oynayabilirsiniz, bu nedenle Cooking Fever gibi oyunlar birçok kişi tarafından cihazınıza indirilir. 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Şimdi Google Play'den indirin ve mükemmel incelemeler. Oyuncular, çocuklardan zevk alabilecek yaşlılara kadar her yaşta olabilir. Üstelik Cooking Fever, aile dostu bir oyun gibi tasarlandı. Böylece ebeveynler, oyunun tadını çıkarmak ve ailelerinin duygularını güçlendirmek için çocuklarına katılabilir. 


Cooking Fever v18.0.0 MOD APK


Cooking Fever popüler bir oyundur, bu yüzden şimdi bile düzenli olarak güncellenmeye devam ediyor. Oyuncuları çekmek ve gelir sağlamak için birçok yeni özellik eklendi. Kısa süre önce Vegan Peak adlı yepyeni bir restoran güncelledi! Burada oyuncular bazı taze organik yiyecekler bulabilirler. Alpine Resort'un hizmet zincirine ait en yeni restoran burası. Ayrıca burada sunulan diğer birçok hizmetten de yararlanabilirsiniz. Birinci sınıf salataların yanı sıra besleyici dolmalık biber, mısır koçanı ve patlıcan ızgarası, misafirlerini kesinlikle çok memnun edecektir. Yemekler her zaman servis edilir ve Avrupa standartlarına göre hızlı bir şekilde çıkarılır.


Cooking Fever Apk Para Hilesi


Viral bir oyun olmasına rağmen, "Cooking Fever" 2D formatında tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bu tür formatın aynı türdeki çoğu oyun tarafından kullanılması ve oyunculara aşinalık hissi vermesi, üretici için iyi bir adımdır. Ve birçok farklı oyuncuyla arkadaşça. Burada benzersiz olan şey, karakter ve manzara ortak tasarlanmış olsa da, yemeklere çok özen gösterilmesidir. Olağanüstü taze ve her zaman imaj tasarımına sahip malzemeler çizin. İşleme ve mükemmellik süreci bir yemek haline gelene kadar, önlerinde gördüğünüz her şey çok çekici. İster kızarmış balık yemeği ister hamburger olsun, her yemeğin dünya mutfak başyapıtlarından esinlenerek tasarlandığı da söylenebilir.


Cooking Fever Elmas Hilesi


Oyunda yetenekli bir şef rolünü oynayın ve görevini Tatlılar ve Fast Food'dan Deniz Ürünleri ve Doğu Restoranı'na kadar 27 benzersiz yerde gerçekleştirmeniz gerekecek. Her mekan ayrı bir temada tasarlanacak ve bu temaya göre yemekler sunulacak. Müşteriler düzenli olarak siparişinize gelecek. Daha sonra, sunduğunuz yemeğin zorluğuna göre biraz para ve deneyim alacaksınız. 


Cooking Fever para ve elmas hilesi


Normal görevlere ek olarak, oyun, oyuncuların rekabet edebilmesi ve değerli ödüller kazanabilmesi için görevler sunacak. Bu öğeler daha sonra oyun oynamanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, oyuncular görevlerini iyi bir şekilde yerine getirmeli ancak 350 malzeme kullanarak pişirmek için 1300'den fazla tabak servis etmelidir. Kulağa çok benziyor, ancak gerçek bir hayranıysanız, kesinlikle onlara aşina olacaktır.


Cooking Fever İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Bike Jump APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Cooking fever"

Deniz

3 yıl önce

Ne yaptıysam cooking fever hilesini beceremedim iphone 11 kullanıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar