Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [v3.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [v3.5.0] 1 Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [v3.5.0] 2 Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [v3.5.0] 3 Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [v3.5.0] 4 Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [v3.5.0] 5 Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [v3.5.0] 6

Grand Battle Royale Pixel FPS Para Hileli MOD APK [3.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Askeri bloklu piksel oyunlarını ve battle royale oyunlarını seviyorsanız, Grand Battle Royale oyununu kesinlikle seveceksiniz!


Grand Battle Royale 3.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Anahtar Hilesi
Grand Battle Royale Pixel FPS, açık dünya oyunu olan çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Bu oyun, savaş alanında ayakta kalan son adam olmak için ateş etme, yerde hayatta kalma ve makul bir ganimet toplamayı içeren tipik bir Battle Royale oyununun özelliklerini birleştirir. Ana fikir, Ölü Ada'ya inmek, bazı malzemeleri yağmalamak, güzel bir silah taşımak, rakiplerinizi öldürmek ve gitmeye hazırsınız! Bütün bunlar, savaş alanı daralmaya devam ederken yapılır. En iyi silahınızı bulun: SMG'ler, saldırı tüfekleri, piksel tabancaları, pompalı tüfekler ve daha fazlası! Böylece, sonunda, en iyi oyuncuların tümü, gözleri ödülde olan daha küçük bir bölgededir.


Grand Battle Royale v3.5.0 MOD APK


Asıl görev, düşmanlarınızla karşılaşırken güvenli bölge içinde kalmak ve ganimet malzemelerini toplamaktır. Savaş alanında ayakta kalan son kişi kazanır. Ölüler Evi hayranı olsanız da olmasanız da, bu aslında sizi delirtecek. Burada zombilere karşı insanlardan bahsediyoruz. Oyuna insan olarak giriyorsunuz, diğer zombilere uygun diğer oyuncuları öldürmek zorunda kalacaksınız. Ne yazık ki, bir zombi tarafından öldürülürseniz, siz de bir zombi olursunuz. Şimdi, diğer insanları öldürmek zorunda kalacaksın. Ayakta kalan son kişi, diğer tüm modlar gibi kazanır.


Grand Battle Royale Para Hilesi


Oyundaki bir oyuncu, diğer rakiplerden bir destek olarak saklanacaktı. Ya da muhtemelen kaçmaya çalışırdı. Bu oyunda bir kemoleon olabilir ve herhangi bir nesneye dönüşebilirsin. Bir buzdolabı, masa, sandalye ve hatta ekmek kızartma makinesi olabilirsiniz. Bu, çalışmasını istediğiniz gibi çalışır. Gizli oyuncuları bulun ve onları vurun.


Grand Battle Royale Elmas Hilesi


Oyun, dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla dolu devasa bir ortam sunuyor ve oynanabilir karakterinizi seçip savaşa dalmanıza izin veriyor. Nihai görev, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için her şeyi yapmak ve rekabeti kazanmak için en sonda kalmaya çalışmaktır. Puan kazanmak için diğer oyuncularla iletişim kurmak, silah toplamak ve rakipleri öldürmek için keşfedebileceğiniz farklı yerler var. Oyunun geçtiği 3D Blok tabanlı bir dünya sunar ve arsa, Bölge olarak bilinen gizemli adanın etrafında döner. 


Grand Battle Royale Anahtar Hilesi


Oyun alanında ayakta kalan son adam olmak için güvenli yeri bulmalı, ekipman, pompalı tüfek, saldırı tüfeği, el bombası ve daha fazlasını aramalısınız. Oyun, kahramanın tropik bir adaya yamaç paraşütüyle iniş yapmasıyla başlıyor. Savaş sırasında gücünüzü kanıtlamak için yakın dövüş saldırılarını, kılıcı ve ekipmanı kullanırsınız. Öne çıkan özellikleri, bağımlılık yaratan oynanışı ve harika grafikleriyle Grand Battle Royale, oynanacak en iyi oyundur.


Grand Battle Royale Hile Apk


ilhamını çoğunlukla battle royale türünü popülerleştirmekten sorumlu olan PUBG'den alıyor. Denklemin diğer tarafında, fark etmiş olabileceğiniz gibi, oyunun her karakterine ve çevresel tasarımına ilham veren Minecraft var. Tasarım ve oyun öğelerinin bu mükemmel birleşimi, kusursuz bir oyun deneyimiyle sonuçlanır. Elbette, herhangi bir BR meraklısı kontrol etmelidir.


Grand Battle Royale Apk indir


Ayrıca, Grand Battle Royale Pixel FPS PC, devasa bir cephaneliğe sahiptir. Hayal edilebilecek en güçlü yakın dövüş, menzilli, saldırı ve patlayıcı silahlardan bazılarıyla doludur. Güçlü saldırı tüfekleri, piksel tabancaları ve hafif makineli tüfekler için savaş alanını araştırın. Ayrıca av tüfeği, balta, keskin nişancı tüfeği, tabanca ve çok daha fazlası var. Ayrıca, bunun üzerine, keşfetmenizi bekleyen çeşitli bakış açıları vardır.


Grand Battle Royale APK Dayı


Her oyuna aynı küçük ada üzerinde bir gökyüzü dalışı ile başlıyorsunuz. Bir uçaktan atlayarak, doğrudan hayalet şehre atlayabilir veya varoşlarda temkinli oynayabilirsiniz. Sağlam bir zemindeyken bir silah bulmanız gerekir - sonuçta bu bir son adam meselesidir. Araziye dağılmış yeterli ateş gücü var ki, bir şeye çabucak rastlamalısınız, ancak gökyüzüne dikkat edin - düzenli hava damlaları, yüksek güçlü güzellikler sağlayabilir. Oyundaki silahlar beyzbol sopalarından saldırı tüfeklerine kadar çeşitlilik gösterir. Hayatta kalma şansınızı önemli ölçüde artıran sağlık kitleri de bulabilirsiniz.


Grand Battle Royale Apk Son Sürüm


Grand Battle Royale'de dünyanın dört bir yanından düşmanlarla savaşırken, haritanın boyutu PUBG tarzı küçülecek, sizi daha da yakınlaştıracak ve savaşın biraz daha şiddetli olmasını sağlayacak. Ölseniz bile, karakteriniz için gösterişli yeni görünümler için harcayabileceğiniz oyun içi parayla savaştan uzaklaşacaksınız.


Grand Battle Royale indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun BattleBox APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar