VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v0.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v0.5.2] 1 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v0.5.2] 2 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v0.5.2] 3 VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v0.5.2] 4

VAZ Crash Test Simulator 2 Reklamsız Hileli MOD APK [0.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rusya'nın yollarını sürükleyici bir 3B ortamda keşfetmenize olanak tanıyan devrim niteliğinde bir sürüş simülatörüdür.


VAZ Crash Test Simulator 2 0.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

  1. Reklamsız.

VAZ Crash Test Simulator 2 Mod APK, yerli arabaları sevenler veya bir Lada'nın bir kazada veya drift sırasında nasıl davrandığına hayran kalanlar için mükemmel bir oyundur. Bu oyunda tehlikeli, öngörülemeyen sürüşün heyecanını yaşamak için hiçbir şey ödemenize gerek yok.


VAZ Crash Test Simulator 2 v0.5.2 MOD APK


Sürprizlerle ve tuzaklarla dolu adrenalin pompalayan bir yarış için sizi bir Rus arabasının kontrolüne alıyor. VAZ Crash Test Simulator 2, hızlı refleksler ve sabit sinirler gerektirir, ancak her ikisine de sahipseniz, zirveye çıkmalısınız. Hayaliniz bir Lada'ya sahip olmaksa, bu oyun buna en yakın şey.


VAZ Crash Test Simulator 2 Para Hilesi


Bu oyunla, çeşitli farklı engeller ve zorluklarla VAZ arabanızın sınırlarını zorlayabileceksiniz. Gerçek dünya koşullarını simüle ettiğiniz klasik çarpışma testi modundan birini seçebilir veya daha heyecan verici bir deneyim için daha geniş bir alanı keşfetmenize ve yol boyunca tatmin edici bir yıkıma neden olmanıza izin veren ücretsiz çarpışma testi modu vardır. İster VAZ arabanızı zorlu bir şekilde test etmek isteyin, ister sadece biraz neşeli sürüş eğlencesinin tadını çıkarın, VAZ Crash Test Simulator 2'de herkes için bir şeyler var.


VAZ Crash Test Simulator 2 Araba Hilesi


VAZ Crash Test Simulator 2, etkileyici ve son derece eğlenceli bir oyundur! Yıkıma dayalı bir eğlenceye hazırsanız, bu oyun aracınızla farklı ortamlarda manevra yapmanıza, duvarlara çarpmanıza veya arabanın dengesini bozacak kadar keskin dönüşler yapmanıza olanak tanır.


VAZ Crash Test Simulator 2 Apk Hile


Güzel stilize grafikler, gerçekçi araba imha fiziği ve şok dalgaları ve kum havuzuna daldıktan sonra geride kalan duman izleri gibi harika özel efektler ile VAZ Crash Test Simulator 2, saatlerce heyecan verici hareketler ve çarpışmalar getireceğinden emin.


VAZ Crash Test Simulator 2 Apk indir


Birden fazla sürüş moduyla, kullanıcılar standart bir çarpışma testi modunu çalıştırmayı ve bir kaza durumunda araçlarının performansını değerlendirmeyi seçebilir veya arabalarını daha farklı bir ortamda test eden serbest dolaşımlı bir çarpışma testi modunu seçebilirler. dinamik çevre.


VAZ Crash Test Simulator 2 Apk Son Sürüm 2023


Bu birkaç moda çeşitli zorluklar ve engeller dahil edilmiştir, böylece sürücüler, diğer arabalarla çarpışmalardan uçurumlardan çukurlara düşmelere kadar arabalarının yolda karşılaşabileceği her türlü hasarı simüle edebilir. VAZ, sürücülerin daha güvenli olmalarına ve çoğu sürücünün yaşamları boyunca asla görmeyebilecekleri yaygın olaylar sırasında araçlarının nasıl tepki vereceği konusunda daha iyi bilgi sahibi olmalarına yardımcı olacak çok yönlü bir ürün yarattı.


VAZ Crash Test Simulator 2 indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Vlogger Go Viral APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar