Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [v1.3.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [v1.3.8] 1 Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [v1.3.8] 2 Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [v1.3.8] 3 Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [v1.3.8] 4 Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [v1.3.8] 5 Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [v1.3.8] 6

Hit & Knockdown Top Hileli MOD APK [1.3.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Göreviniz, önünüzdeki tüm demir kutuları devirmek için topları (belirli bir miktarda) kullanmaktır.


Hit & Knockdown 1.3.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Top Hilesi.Tüm Topların Kilidi Açıldı
Bugün oyun pazarında oyundan kapasiteye kadar birçok oyun türü bulunmaktadır. Keskin ve gösterişli ya da normal grafiklere sahip ama birçok oyuncuyu cezbeden birçok oyun var. Başlıklar günümüzde sıcak hayatta kalma oyunu PUBG, strateji oyunu – Clash of Clan, konfigürasyonla ilgili basit puzzle oyunu – Candy Crush olarak anılabilir. Strateji tutkunuysanız ve birçok şeyi doğru yapmak istiyorsanız Hit & Knockdown oyununu mutlaka denemelisiniz.


Hit & Knockdown v1.3.8 MOD APK


Hit & Knockdown oyunu grafiksel olarak oldukça basit ama aynı zamanda oyuncuların bu oyunla herhangi bir kötü izlenim bırakmaması için de uygun. Oyuncu, uygun taktikleri yapabilmek için önündeki şeye yakından bakabilmesi için 3. perspektifi gözlemleyecektir. Bu basit bir strateji oyunu olduğu için, herhangi bir oyuncunun bu oyunu kurmasının yanı sıra deneyimleyebileceği kadar yüksek yapılandırma (mobil, tablet) için çok talepkar olmayacaktır. 


Hit & Knockdown Top Hilesi


Ayrıca oyun yapımcıları, oyuncularına heyecan verici bir macera yaşatmak için oyunlarını her zaman mükemmelleştirmeye çalışıyor ve oyun oynarken yarı yolda çıkma gibi herhangi bir sorunla karşılaşmıyorlar… Özellikle oyun bu oyunun en son güncellemesini 13 Temmuz 2021'de aldı. ve 1.1.0 sürümünde, çünkü piyasadaki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında basit bir oynanışla, daha az ilgi çekici olduğu için hala daha az hata var.


Hit & Knockdown Para Hilesi


Bu oyunu gördüğünüzde muhtemelen bu oyunda yapmanız gerekenleri fark etmişsinizdir. Başlangıçta önünüzde piramit gibi farklı şekillerde düzenlenmiş demir kutular olduğunu göreceksiniz. Size en yakın olan, dizilmiş beyzbol, tenis topu, futbol vb. Göreviniz, önünüzdeki tüm demir kutuları devirmek için önünüzdeki topları (belirli bir miktarda) kullanmaktır. Daha sonra sağlam vakalarla karşılaşacaksınız ve hepsini bir kez düşüremediğinizde, o düzenlemenin kritik noktasını bulmanız ve verilen topun çoğunu yapmanız gerekiyor.


Hit & Knockdown Elmas Hilesi


Ayrıca topları atmadan önce hedefinizi vurabilmek için atış açısını seçmelisiniz. Bu iki faktör birbiriyle bağlantılıdır ve ekranı geçip geçmeyeceğinizi etkiler. Çok fazla gölge harcamamak için doğru ve doğru hesaplamalara sahip olmanız gerekir. 


Hit & Knockdown Apk hile


Bu oyun çevrimdışı oyun desteğine sahiptir, böylece oyuncular istedikleri zaman ve istedikleri yerde oynayabilirler çünkü hem kompakt hem de birçok oyuncu için uygun olan etkili bir eğlence yöntemi vardır. Kanıt, oyunun uygulama mağazasında oldukça fazla yüklemeye sahip olduğu (10 milyon yükleme) ve kullanıcılar tarafından çok beğenildiğidir.


Hit & Knockdown Top Hilesi


Hit & Knockdown, çekici ama basit oyun tarzınızla sizi kesinlikle tatmin edecek. Bir oyun ekranını geçebilmek için bu oyunu oynarken eğlenceden strese kadar birçok farklı duygu yaşayacaksınız. Lütfen PVP modunda diğer oyuncuların önünde kendinizi kurun ve onaylayın.


Hit & Knockdown indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Otomatik Çiftlik İş Adamı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar