Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [v0.14.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [v0.14.3] 1 Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [v0.14.3] 2 Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [v0.14.3] 3 Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [v0.14.3] 4 Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [v0.14.3] 5 Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [v0.14.3] 6

Kingdom Clash Mega Hileli MOD APK [0.14.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir strateji oyunu olmasına rağmen, oynanışı ve geliştirmeleri, oyuncuya en iyi deneyimi yaşatmak için mizahi unsurlarla doludur.


Kingdom Clash 0.14.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Midas Aboneliği Etkinleştirildi
  2. 4 X Jeton Etkinleştirildi
  3. Hız Oyunu Etkinleştirildi
  4. Para Hilesi. Harcadıkça düşmez.
  5. Yüksek Altın Savaş Ödülü
  6. İpuçları: Satın almak için dükkanda gerekli olan ilk Tutar'a ihtiyacınız var ve para azalmaz, bu nedenle oyunda taşlar toplayın.
Kingdom Clash, bir strateji simülasyon oyununa benzer bir oynanışa sahiptir, ancak oyuncuların yetenekli generaller olmaları için birçok çekici öğeye sahiptir. Ayrıca, orduları doğrudan çalıştırırken oyuncuların heyecanını ve deneyimini canlandırmak için birkaç strateji oyununun uyguladığı birçok benzersiz sistem sunar. Ayrıca herkes, her hafta ek etkinlikler veya etkinlikler aracılığıyla şiddetli bir şekilde savaşma fırsatına sahip olacak.


Kingdom Clash v0.14.3 MOD APK


Kingdom Clash bir strateji oyunu olmasına rağmen, oynanışı ve geliştirmeleri, oyuncuya en iyi deneyimi yaşatmak için mizahi unsurlarla doludur. Bu arada, geniş bir kıtaya yayılan savaşlarda krallıklarla veya dev yaratıklarla tehlikeli bir şekilde savaşmak zorunda kalacaklar. Bununla da kalmayıp, tüm orduyu sürekli olarak kişiselleştirmeleri veya birçok farklı cephede savaşmak için yeni olanaklar açmaları gerekiyor.


Kingdom Clash Para Hilesi


Oyunun ordusunu kontrol etmek için kullanılan komuta sistemi, oyuncuların düşmanın gücüne veya bileşimine dayalı olarak birden fazla mantıksal oluşumu düzenlemesi veya dağıtması için karmaşık ve yenidir. Her şey gerçek zamanlı olarak da oluyor, ancak oyuncular maç başlamadan önce kadrolarını titizlikle oluşturabilirler. Zamanla, minimum zayiat sağlarken tüm orduları güçlü düşmanlarla yüzleşmek için dinamik ve etkili bir şekilde dönüştürebilirler.


Kingdom Clash Hile Apk


Ordu kontrolüyle ilgili unsurların yanı sıra, oyuncular tüm kadroyu herhangi bir savaş birimiyle özgürce özelleştirebilir. Kingdom Clash, oyuncuların saldıran ordularında rahatça büyük bir fark yaratmaları için herkesi çok çeşitli savaş birimleriyle tanıştıracak. İnsanlar, yükseltme sistemi aracılığıyla daha fazla yeni savaş biriminin kilidini açabilir ve bunları çeşitli yeni varyasyonlarla değiştirebilir veya özelleştirebilir.


Kingdom Clash Apk indir


Oyuncunun orduları güçlü ve bol olabilir, ancak her saldırıya liderlik etmek için her zaman kahramanlara ihtiyaçları olacaktır. Kahramanlar, oyuncunun kadrosundaki en güçlü birimlerdir ve hepsinin, rakibin kahramanıyla doğrudan yüzleşmek ve zafere yaklaşmak için birçok ilginç yeteneği vardır. Kahramanlar arasındaki savaş en şiddetli olanıdır ve oyuncu, düşmanı alt etmek için kahramanları desteklemek için sıradan birlikleri kullanabilir.


Kingdom Clash Altın Hilesi


Kingdom Clash, diğer oyuncularla gerçek zamanlı savaşlarda ve dünya lider tablolarının zirvesi için rekabet ederek herkese en iyi şeyi vaat ediyor. Oyuncular arasındaki savaşlar çok farklı değil, ancak bir orduyu dönüştürmenin ve inşa etmenin yolu zafer üzerinde çok fazla etkiye sahip. Oyuncu, rakibini veya daha fazlasını başarılı bir şekilde kazanırsa, oyun ayrıca birçok mükemmel ödüle sahip olacaktır.


Kingdom Clash Apk Son Sürüm


Kingdom Clash, oyuncuları eğlendirmek için birçok özel mekanik ve sistem kullandığı için en eşsiz ve eğlenceli strateji oyunlarından biridir. Bununla da kalmayıp, oyun modlarından veya profesyonel oyuncuların en kaotik savaşlarından herkes için çok fazla potansiyel veya sonsuz heyecan geliyor.


Kingdom Clash indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar